Şimdi Ara

Hotmail maillerine bakamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizde de aynı sorun var mı? mail adresime giriyorum, kimden hangi mail geldiğini görüyorum ancak mail içeriğini açamıyorum, daha önce mozillayla açamıyor, ancak chrome ile açabiliyordum, şimdi hiçbir browser ile açamıyorum, sebebi ne olabilir? javayla alakalı olabilir mi?
    Yardımlarınızı bekliyorum..

• Gelen kutusundan herhangi bir maili tıklayınca Yükleniyor deyip bekletiyormu? Eğer öyleyse aynı sorun bendede var ve çözemedim bende bunun için mecburen Outlook kullanıyorum.
  • evet dostum sorunum o şekilde..
  • bende de vardı ama şimdi girebiliyorum email sayfasına,windows explorer 8 beta 2 yükleyince düzeldi heralde,ya da yeni virüs programı yükleyince düzeldi, bilmiyorum.
  • yeni explorer yüklemeyi deneyeyim bakalım, saol dostum..
  • http://www.hotmail.com/ bu adresten giriş yapabilirsin.Aynı sorun bende de var,sebebini bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: talatcaner

http://www.hotmail.com/ bu adresten giriş yapabilirsin.Aynı sorun bende de var,sebebini bilmiyorum.

yok olmuyor, "yükleniyor" yazısında kalıyor, explorer 8 beta 2 sürümü de para etmedi..
  • Acaba ilk girişte birşeymi yüklüyorda bu şekilde bekletiyor Bir süre bekleyip denermisin açılıyormu.
  • yok dostum olmuyor beklesem de, bir de şu maxthon ve operayı deneyeceğim ve outlook'u kurcalayacağım
  • evet operada başardım sonunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: biber2006

evet operada başardım sonunda

Ben operadada açamadım aynı sorun var, sen hangi versiyonu denedin operanın?
  • Opera_9.27_International_Setup versiyonu dostum
  • Mozillayı kapatıp.Bilgisayarım/yerel disk c/ kullanıcılar /kullanıcı adı / appdata / local / mozilla / firefox/ profiles klasöründeki 455t6u1f.default (adı farklı olabilir sonu .default) klasörünü silip ccleaner yada herhangi bir temizlik programını çalıştırıp temizledikten sonra denermisin.

Not:Verdiğim yol vistanın xp nin kini unuttum ve bu klasörleri görmek için klasör ayarlarından gizli dosyaları göster açık olması gerekir..

Bu tür bir kaç sorunu böyle yapıp düzeltmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.