Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hotmail hack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    428 Mesaj
    Arkadaşlar birisi hotmail adresimi hacklemiş ve gizli soruyu değiştirmiş. Dolayısıyla passwordumu değiştiremiyoum, bu konuda ne yapabilirim bana önerisi olan var mı ? Lütfen çok mağdur durumdayım...

|
    |
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    hacking sitelerinde daha rahat yardım bulursun...
    |
    |
  • Yarbay
    2604 Mesaj
    cyber-warrior bir bak
    |
    |
  • Yarbay
    2508 Mesaj
    Sen unut o maili mümkün değil hotmail şu anda o hack sitelerindeki tüm açıklarını kapattı..Zaman kaybına girmeyesin diye yazıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2809 Mesaj
    Beyler forumda hacking site adfresleri vermeyelim lütfen adresler tarafımdan editlenmiştir.
    <b>@goragorn</b> Hotmail adminlerine mail atarsan sorununa bir çözüm bulabilirler belki.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    geçmiş olsun büyük ihtimalle seni taniyan birisi hack etmiştir. mail adresini geri istemekten başka çaren yok tabi verirse o kadar çok istiyorsan.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Bunu yapanı bilsem gerekeni yaparım ama kim olduğunu bilmiyorum, yok mudur bunun bir yöntemi ya.:(((
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    vardır yeni mail alacaksın... olacak bitecek...
    |
    |
  • Binbaşı
    1274 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by peugeot206WRC</i>
    <br />Beyler forumda hacking site adfresleri vermeyelim lütfen adresler tarafımdan editlenmiştir.
    <b>@goragorn</b> Hotmail adminlerine mail atarsan sorununa bir çözüm bulabilirler belki.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    +1
    Aynısı benim başımada gelmişti yapacağın tek çözüm hotmaile mail atmak ve o mail adresinin sana ait olduğunu ispatlamak. eğer ispatlayabilirsen mail adresine ulaşırsın. Yok ispatlayamazsan yada eğer amacın başkasının adresini hack etmekse şansına küs.
    Bundan sonra da msn den falan gelipte şifreni çözmeye yönelik bilgi topladığını düşündüğün tanımadığın kimselere güvenme. Benim başımda böyle bir salak varda güya kızmışda mail adresimi nasıl oluyorsa google dan bulmuş muş ekledi beni ve çaktırmadan şifremi çözmeye yönelik sorular soruyo hehe. Çok amatörler ya yemezler [angry]
    |
    |

• Yüzbaşı
    770 Mesaj
    soruyu ne yapmış? cevabını bul
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj
    Bence sen yeni bir hotmail adresi al kendine, en iyisi bu.Onu UNUT
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    hotmaile mail at ispatlarsan kendi mailin oldugunu geri verirler.
    |
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj
    Mail adresini ilk açtığındaki bilgilerini hatırlıyorsan sorun çözülür (tarih falan filan) adminler yardımcı olurlar
    |
    |
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    Büyük ihtimalle başka bir bilgisayarda girdin herhalde ismin de orda kayıtlı kaldı adama da tuttuğun takımı bulmak kaldı eğer soru ve cevap bu ise. Neyse olan olmuşda girdiğimiz başka bilgisayarlara dikkat edelim ve mümkünse ismimizi silelim.
    |
    |
  • Teğmen
    237 Mesaj
    bu haltı yemiş biri olarak işin çok zor. bir de hotmail de sakın tuttuğunuz takımı yazmayın. 3 hak veriyor. zaten biz de 3 büyük takım var. ben de bu açıktan faydalanmıştım.
    :)))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by peugeot206WRC</i>
    <br />Beyler forumda hacking site adfresleri vermeyelim lütfen adresler tarafımdan editlenmiştir.
    Bir daha olmaz...
    |
    |
  • Admin
    2220 Mesaj
    http://register.passport.net/contactus.srf

buradaki bilgileri doldur ve yolla
    |
    |
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ozdemix</i>
    <br />bu haltı yemiş biri olarak işin çok zor. bir de hotmail de sakın tuttuğunuz takımı yazmayın. 3 hak veriyor. zaten biz de 3 büyük takım var. ben de bu açıktan faydalanmıştım.
    :)))

Bende şahidim.
    |
    |
  • Admin
    2220 Mesaj
    hotmail account unuz hacklenmisse almaniz hic te zor degil . yukarda verdigim formu doldurup yollayin. size 1-2 soru soracaklar.

orn : onceden hangi sifreleri kullandiniz , adres defterinizdeki 1-2 kayit sorabilirler. ama sonunda hacklenen adresinize ulasirsiniz. gereksiz yorum yapip hacklenen arkadasin moralini bozmayin.ben verdigim form ile bir cok kisinin mailini geri almasini sagladim hic te zor degil.
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    gitmiş artık, su iç üstüne
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.