Şimdi Ara

Hotiç'in 120 TL Altı Hakiki Deri Botları - Ücretsiz Kargo (Bitti) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
6
Favori
21.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://www.hotic.com.tr/p/hakiki-deri-haki-yaya-spor-ayakkabi-159623 bu ayakkabıyı almıştım siparişim iptal edildi. Bu ayakkabıdan alıp da kargosu gönderilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Orta resimdekini almıştım, bugün geldi tokasız modeli. Giydiğim numarayı almıştım, oldu. 97 TL. iyi alışveriş oldu. Gerçek deri ayakkabı. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
    Konu neden biten fırsatlara taşınmış? İndirim devam ediyor. Bazı numaraları yok ama indirimli ürünler var.
    Bende aynı modeli almıştım bugün gece 3'te gelen mail ile iptal edilmiş mağduriyet için 25 liralık hediye çeki tanimlamislar kara cuma günü saat 5'te sipariş vermişim benden sonra sipariş veren bir sürü insan olmuştur herkesin iptal mi edildi ?

Bilseydim o gün ki indirimlerde başka marka bot bakardım yada trendyoldan alırdım trendyolda 10-15 lira daha pahalıya aynısı vardı bizim stoklari orayada yollamış olabilirler yazık oldu.

Edit: bu ayakkabıdan almıştım trendyolda hala var gözüküyor
    https://m.trendyol.com/yaya-by-hotic/hakiki-deri-siyah-erkek-bot-bootie-02boy162950a100-p-31841188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 6 Aralık 2019; 15:29:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu Hotiç beni küfür erbabı yaptı. 10 gün oldu 2 tane botuda kargoya vermediler. Siparişimdeki botun resmide 3 defa değişti. bakalım ne olacak.

• mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Aynen hala bekliyor sipariş 10 gündür , muhtemelen göndermeyecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişim gelmedi, muhatap da bulamadım. Para da kartımdan çekilmiş.

Ayrıca aynı ürünleri bugün başka bir fırsat adı altında 300-TL'ye satışa çıkarmışlar.

Bu HOTİÇ'den bir daha bir şey alanı...
  • Bende botu bekliyorum. Kargolandı diyor. Çeliktepe şubesinden çıkmış bizim burdaki şubeye daha teslim edilmedi kaç gündür. Bıraksan botlar kendi kendine gelirdi şimdiye

• Kargoya verileli 5 gün oldu hala yola çıktı dan ilerisi yok :) (MNG)
  • Siz yine iyisiniz uye olmadan siparis verdim ne soylendigi gibi sorgulanabiliyor ne aldigim ürüne ulasabiliyorum ne de kargo bilgisine Sozde dun mng kargoya verilmis ne takip kodu var ne bise mahkeme yolu gozukuyor gibi geliyor.

• Biraz önce geldi kargolakin kazık gibi bir bot,deri bile kırışmış işçilikte hoş değil,bu nasıl Hotiç anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 10 Aralık 2019; 19:20:2 >
  • Kargo geldi, spor ayakkabı lacivert 42,5 ayağa 43 tam hatta yanlardan biraz dar geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayKucuk

Siz yine iyisiniz uye olmadan siparis verdim ne soylendigi gibi sorgulanabiliyor ne aldigim ürüne ulasabiliyorum ne de kargo bilgisine Sozde dun mng kargoya verilmis ne takip kodu var ne bise mahkeme yolu gozukuyor gibi geliyor.
    Hocam ben de üye olmadan vermiştim. Kargoya verildiği bilgisini nereden edindiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. bedavaya yakın aldık.
    ayakkabı bugün geldi. biraz ağır gibi ama dikiş işçiliğine bayıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Hocam ben de üye olmadan vermiştim. Kargoya verildiği bilgisini nereden edindiniz?

Alıntıları Göster
    Sikayetvar sitesine konu actim hemen hızlandırıyoruz mesaji gectiler. Ayni gun aksaminda kargolandigi mesaji geldi mail adresime fakat takip kodu felan hiçbirsey yok. Sadece kargo yollandigi mesaji var gelecek mi gorecegiz salatalik bile cikabilir artik herseyi bekliyorum

• An itibariyle 30.11.2019 da verdiğim 2 adet siparişi 18 gün sonra iptal etti hotiç. Ne diyeyim
    Hotiç'in 120 TL Altı Hakiki Deri Botları - Ücretsiz Kargo (Bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 18 Aralık 2019; 16:16:9 >
  • benim de 29.11.2019 tarihinde verdiğim siparişi stok olmadığını söyleyerek iptal ettiler.
  • 30 Kasımda verdiğim siparişi çok uzun süre uğraşlarım neticesinde bir tanesi iptal olmak suretiyle sanırım kargoya verdiler. İptal ettikleri ürünü hala satıyorlar hem de 3 katı fiyatla.

Peki yanına kalacak mı? Hayır.

Bakanlığa fahiş fiyat, mesafeli sözleşmenin tüketiciye verilmemesi, yine yönetmeliğe aykırı olarak edimin ifa edilmemesi gibi nedenlerle şikayette bulundum.

İdari para cezası verilecek hotiçe. Ayakkabının parası devlete gidecek.

Ha ayrıca THH’ne başvuracağım, sırf uğraş olsun harç ödesinler.

Öyle şeye böyle şey... Saygısız bir firma. Son alışverişim ama yasal haklarımızı öğrenecekler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.