Şimdi Ara

hotfile.com kartımdan isteğim dışında para kesiyor ne yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam dh konu dışı takipcileri başlıkdada belirttiğim gibi hotfile.com dan paypal aracılığı olmaksızın bir aylık hesap almıştım isteğim dışın da 3.ay oldu kredi kartıma her ay dolar borcu olarak geliyor ve yine isteğim dışında hesap süresini uzatıyorlar. banka müşteri hizmetlerini aradım sadece dolar alış verişine kapatın dedim öyle bir seçenek yok diyorlar komple internet alışverişlerine kapatabiliriz veya yeni kart gönderelim diyorlar oda bana uymadı hotfile.com kullanıcı işlemlerinde bir seçenek göremedim iletişimde birtakım başlıklar var ama ing olmadığı için ordanda bişey anlamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

• Ben de üye olmak isteğiyle siteye girdim ama aylık seçeneğinde sürekli otomatik uzatma var. 180 gün seçeneğinde ise tek seferlik yazıyor. bana da 1 aylık lazım olduğu için almadım. Sorunun cevabını araştırıyorum.
  • http://segpayeu.com/

adresinde sağ üstte live chat var, oraya girip ingilizce hotfile.com'dan 1 aylık premium üyelik aldığınızı ama otomatikman kredi kartımdan para çekilip hesabın uzatıldığını ve bunun bana haber verilmeden yapıldığını söyleyin. Kredi kartı bilgilerime ulaşılmasını engelleyin deyin.

yani derdinizi anlatın, yardımcı oluyorlar. İptal ediyorlar.

hotfile alırken kullandığınız mail adresini soruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 25 Mart 2011; 14:54:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemi71

selam dh konu dışı takipcileri başlıkdada belirttiğim gibi hotfile.com dan paypal aracılığı olmaksızın bir aylık hesap almıştım isteğim dışın da 3.ay oldu kredi kartıma her ay dolar borcu olarak geliyor ve yine isteğim dışında hesap süresini uzatıyorlar. banka müşteri hizmetlerini aradım sadece dolar alış verişine kapatın dedim öyle bir seçenek yok diyorlar komple internet alışverişlerine kapatabiliriz veya yeni kart gönderelim diyorlar oda bana uymadı hotfile.com kullanıcı işlemlerinde bir seçenek göremedim iletişimde birtakım başlıklar var ama ing olmadığı için ordanda bişey anlamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

https://segpaycs.com/spsolo.aspx Bu adresten aşağıdaki forma kredi kartı numaranızı ve hotfile aldığınız e-mail adresinizi yazın. Açılan sayfa da almış olduğunuz premiumun her ay uzatılma bilgisi çıkacak, işaretleyip cancel dediğiniz de servis iptal edilecek.

• Eğer paypal üzerinden aldı iseniz zaten orada otomatik ödeme bildirimi(abonelik) mutlaka vardır,onu iptal etmeniz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 25 Mart 2011; 15:00:16 >
  • yardımınız için teşekkürler DH nın ustalarına bayılıyorum çözülmeyen problem yok Allahın izniyle. Allah hepinizden razı olsun....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.