Şimdi Ara

Hoşgeldin 'GSMobile' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fenerbahçe bu akımı başlatmasaydı biz daha çok beklerken GS Mobile'i.Bu yüzden Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe'ye teşekkürler.Alalım şu hatlardan 1 tane
  • quote:

Orjinalden alıntı: My_CaRizMa

Fenerbahçe bu akımı başlatmasaydı biz daha çok beklerken GS Mobile'i.Bu yüzden Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe'ye teşekkürler.Alalım şu hatlardan 1 tane

Fenerbahçe bu akımı başlatmasaydı biz daha çok beklerdik GS Mobile'i.Bu yüzden Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe'ye teşekkürler.Alalım şu hatlardan 1 tane

pardon arkadaşlar imla hatasıdikkat etmeden yazınca böyle oluyo

• arkadaşlar 5 bin sms kampanyası var mı?

ve hatlar ne kadar?
  • ya bişey sorcam burdaki haberler aveanın haber servisindenmi yoksa galatasaraya özel haber servisindenmi?

babel le anlaşmaya çalıştığımız yazıyo haber servisinde
  • Yahu telefondan neden ben şu ücretsiz şeyleri indiremiyorum. Bağlantı kurulamadı değip duruyor
  • onlar ucretsiz degıl data ucreti sana ait içerik ucretsiz butun gs lıler alsın bu hatlardan hem bedava konusucaz hem klube faydamız olucak
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

ya bişey sorcam burdaki haberler aveanın haber servisindenmi yoksa galatasaraya özel haber servisindenmi?

babel le anlaşmaya çalıştığımız yazıyo haber servisinde

arkadasım ben sorunun cevabını bilmiyorum ama soruna soruyla cevap verecem :)

bu bilgi servisini hatını alınca direk bedavaya oluyormu yoksa bir kontür alıyorlarmı senden .
  • sıfır numara alan var mı, başı kaç ile başlıyor yani baştaki ilk üç numara ne oluyor ?
  • tarifeler iyileşmediği sürece geçmeyi düşünmüyorum
  • kullanan arkadaşlar memnunmu.. kulübe katkı olsun diye geçmeyi düşünüyorum.. avea larda çekmiyo konusu hala devam ediyormu...
  • Yaklaşık 1 ay önce gs mobile a geçtim arkadaşlar..Avea dan bi farkı yok gerçekten..Numaram değişmedi..5000 sms var tüm Avea Fenercell ve GSMobile lılarla..31 Ekime kadar 39,ondan sonra 44 kontör olucak 500 ve 5000 sms..1905 dakika da cabası
  • GSMobile geçiş bedeli ne oluyor?Bize getirdiklerinin aksine götürdüğü de oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkos

kullanan arkadaşlar memnunmu.. kulübe katkı olsun diye geçmeyi düşünüyorum.. avea larda çekmiyo konusu hala devam ediyormu...

Avea'da çekip çekmeme konusu tamamen kapandı. Gayet makul düzeyde çekiyor. Eskisi gibi mesajın gitmeme sorunu da yok. Turkcell'e geçecektim. Vazgeçtim düzelince...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHE

HARRY KEWELL GS MOBILE REKLAM FILMI

Bu adamı çok seviyorum çok süper bir insan
    KEWELL

süper olmuş..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.