Şimdi Ara

Hoşgeldin 'GSMobile' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer reklam videolarınıda alsak arkadaşlar
  • reklamlar çok başarılı olmuş bir an adidas veya nike reklamı izliyo gibi hissettim kendimi
  • Arkadaşlar, size süper bi haberim var. Biraz önce sms kampanyası var mı diye dolaşırken bakınıyordum ki birde ne göreyim varmışşşş

quote:

arkadaşlar GSMobile online işlemlere girdim orada sms paketleri var... HerYöne 500 /Aveaiçi 5000 sms paketi var (39 kontöre ister her yöne 500 SMS paketi, ister Avea içi 5000 SMS paketi alın, doya doya mesajlaşın!) diye yazıyor.
    alt kısımda ise Paketinizin otomatik olarak her ay yenilenmesini istiyorsanız, paketi satın aldıktan sonra "EVET" yazıp 3900’a SMS göndermeniz yeterlidir. online işlemlere girerseniz görürsünüz.

Haydi herkes GSMobile almaya...

• Turkcell kalitesinden vazgeçmem zor olacak ama GSMobile a geçmeyi de çok istiyorum.
    Transfer olsam numaram değişmeden olabiliyormuşum ama merak ettiğim şu 7 rakam değil baştaki 3 rakam da aynı kalabiliyor mu ? yani 532'de kalabiliyor mu
  • numara falan değişmiyor ne başta ne sonda normal geçiş yapıyorsun benimkini 1-2 güne geçireceklermiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cedric King

numara falan değişmiyor ne başta ne sonda normal geçiş yapıyorsun benimkini 1-2 güne geçireceklermiş

Avea bayilerine mi gitmek zorundayız, online bilgisayar üzerinden olmuyor mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

numara falan değişmiyor ne başta ne sonda normal geçiş yapıyorsun benimkini 1-2 güne geçireceklermiş

Size en yakın Avea bayiisi veya yetkili GS Store ve Türk Telekom bayisine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra en geç 6 gün içerisinde cep telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecek ve GSMobile markalı SIM kartınızın kullanıma açılacak zaman dilimi bu mesajla size bildirilecektir.

• bu kim la

quote:

burhiuaua
    Uzaklaştırılmış
    4 gün cezanın 2 günü kaldı.

taklitlerimden sakının
  • quote:

Turkcell kalitesinden vazgeçmem zor olacak ama GSMobile a geçmeyi de çok istiyorum.
    Transfer olsam numaram değişmeden olabiliyormuşum ama merak ettiğim şu 7 rakam değil baştaki 3 rakam da aynı kalabiliyor mu ? yani 532'de kalabiliyor mu

Evet aynen kalıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Size en yakın Avea bayiisi veya yetkili GS Store ve Türk Telekom bayisine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra en geç 6 gün içerisinde cep telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecek ve GSMobile markalı SIM kartınızın kullanıma açılacak zaman dilimi bu mesajla size bildirilecektir.

Vay be !
    Avea kurumsal pazarlama müdürü gibi yazmışsın

• Biraz önce GSMobile'mı aldım

Hayırlı olur inşallah. 0551 404 . . . . diye bir numara denk geldi. 404 hoşuma gitti. Başkada güzel bi numara yoktu. Birazdan takıp açacam. İnşallah hayırlı olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

Biraz önce GSMobile'mı aldım

Hayırlı olur inşallah. 0551 404 . . . . diye bir numara denk geldi. 404 hoşuma gitti. Başkada güzel bi numara yoktu. Birazdan takıp açacam. İnşallah hayırlı olur...

yapışkanlık açısında mı hoşuna gitti ömer
  • Yok abi ne alaka

Sadece hani böyle numaralarda plakalarda söyleniş kolaylığı hoşa gider ya. 404'de dilimize aşina olduğu için hoşuma gitti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

Biraz önce GSMobile'mı aldım

yeni numaramı aldın
  • Evet de

Çok mu tuhafınıza gitti yaa numara almam
  • hocam sonu 19 05 le biten yokmuydu
  • quote:

hocam sonu 19 05 le biten yokmuydu

Harbi ya öyle bir şey denk gelse harika olur.Eski numaram harikaydı ya 280 50 80 diye biterdi süper seri bir numaraydı.Ama bayadır telefon kullanmıyorum, GSMobile geldi yine kullanmaya başlarım.
  • Ah öyle bi denk gelseydi

Kaçırır mıydım hiç

Hep 404'lü vardı. Bende bunu aldım. Ah denk gelseydi var yaaa
  • bende 2 hat var 1ini geçirecekler1-2 gün içinde diğeri ile pek konuşmuyorum onu kapattırım Turkcellde çalışan bi tanıdığımdan 1905 ile biten no isteyecem bakam denk gelirse onuda gsmobilli yaptırırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.