Şimdi Ara

Hoşgeldin 'GSMobile' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben sunu anlamadım bu bir tarife değişikliğimi yoksa tamamen hat değişikliğimi oluyor yani ben buna gececem yetkili bayiye geçip tarife değişikliğimi yapıyorum sadece yoksa yeni bir hatmı alıyorum ne olursa olsun farketmez kesin alacamda yinede sorayım dedim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orjinalden alıntı: Kadir Nar

Numara değişmeden alınabiliniyorsa şimdi gider alırım. Noluyor lan bu saatte nereye gidip alıyorum.

Şaka bir yana harbiden numara değiştirmeden olursa olur yoksa olmaz.

Oluyor oluyor, zaten en çok onun üstünde durdular. Kesinlikle öyle bi kolaylık var. İsteyen yeni hat alıyor. İsteyen numarasını taşıyor...

Sitede çok güzel olmuş. Tüm ayrıntıları bulabilirsin...

http://www.gsmobile.com.tr/gsmobile/sorAslanim.aspx

Eyvallah sağolasın.

Tamamdır bu hatta geçiyorum bundan sonra.

• Anlaşıldı bişeyler yazmak yada Copy-Paste yapmak şart bu konuya.

GSMobile'e Geçiş

Nedir?
    Abonenin sözleşmede belirlediği tarife seçeneğini bir başka tarife seçeneği ile değiştirmesidir.
    Nasıl Yapılır?
    Aboneler;
    Kontörlü hatlarından 9333´ü arayarak
    GSMobile satış noktasına giderek
    Web Online işlemler menüsüne kullanarak
    444 0 905 Müşteri Hizmetlerini arayarak.

Gerekli Koşullar Nelerdir?
    İlk tarife değişikliği hat açıldıktan sonra istenilen tarihte yapılabilir. İlk değişiklikten sonraki değişikliklerde iki tarife değişikliği arasında abonenin en az 30 gün beklemesi gerekir. Abone belirlemiş olduğu tarife seçeneğini 9333´ü hattından arayarak, mesaj atarak veya 444 0 905 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilir.

Yani GSMobile örnek verilmek gerekirsek bir cepöğrenci cepaile tarifesi gibidir. Sadece kullandığını tarife değişir.

Peki GSMobile'in yararları,özellikleri,ücretlendirilmesi ve diğer kullanım koşulları nelerdir?

Faturasız Tarife
    GSMobile’ın avantajlı tarifeleri ile hem sen kazan hem de takımın kazansın!

GSMobile içi ücretsiz görüşme süresi* 1905 dk*
    GSMobile içi (1905 dk aşımında) 1 kontör / dk
    Diğer yönler 1 kontör / dk**
    SMS 1 kontör / SMS**

Faturasız GSMobile Tarifesi’ne ile 150 kontör ve üzeri yükleme karşılığı tüm GSMobile’lılarla 1905 dakika ücretsiz görüş, diğer yönleri dakikası sadece 1 kontöre ara!

Faturalar yurt içi aramalar için geçerlidir.

* 1905 dakika GSMobile içi hediye konuşma süresi, tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklendiğinde, faturalı ve faturasız tüm GSMobile tarifelerine doğru yapılan aramalarda geçerlidir. Hediye konuşma süresi aşımı durumunda ya da 150 kontör altı yüklemelerde geçerli olan GSMobile içi fiyat 2 kontör/dk’dır.
    ** Belirtilen fiyatlar, tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklendiğinde ve 30 gün boyunca, ev, iş, diğer operatörler ve diğer Avea tarifelerine doğru yapılan aramalarda ve SMS’lerde geçerlidir. 150 kontör altı yüklemelerde geçerli olan indirimsiz fiyatlar ise; Ev, iş ve diğer operatörler yönüne yapılan aramalarda 4 kontör/dk, diğer Avea tarifelerine doğru yapılan aramalarda 3 kontör/dk ve SMS 2 kontör şeklindedir.
    Bu tarifenin kontör atış periyodu indirimli tarifede GSMobile içi aramalar için 60, indirimsiz tarifede 30; indirimli tarifede GSMobile tarifeleri haricindeki tüm yönler için 60, indirimsiz tarifede, diğer Avea tarifelerine doğru yapılan aramalar için 20; ev, iş ve diğer operatörlere doğru yapılan aramalar için 15 saniyedir.
    GSMobile içi hediye dakikalar 30 gün geçerli olup; kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinmektedir.

• Arkadaşlar, hatlar sanırım 13 TL imiş. Tam emin değilim ama...
  • Yani GSMobile örnek verilmek gerekirsek bir cepöğrenci cepaile tarifesi gibidir. Sadece kullandığını tarife değişir.

renkdaşlar ögrenci tarifesinde 5 bin sms paketi yokmu ?
  • 5 bin sms şuan için yok sanırım. Ama daha yeni olduğu için tarifeler artacaktır emin olun. Şuan ki en avantajlı olay 1905 dk ücretsiz konuşma...

Ha bu arada diğer hatlarda sadece 1 kontör dk'si...
  • vallaha turkcell faturalı hattımı kapatırım numara 1905 şle başlarsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: black jack

Yani GSMobile örnek verilmek gerekirsek bir cepöğrenci cepaile tarifesi gibidir. Sadece kullandığını tarife değişir.

renkdaşlar ögrenci tarifesinde 5 bin sms paketi yokmu ?

Valla hocam onunla ilgili bir açıklama yok. Ama tarifedeki sms kısmına bakarsak her yöne 1 kontur olacak smslerimiz kampanyasız.
  • Peki bu tarifeye direk müşteri hizmetlerini arıyarak veya sms çekerek geçebiliyormuyuz ? yoksa yetkili bayilere gitmemizmi gerekiyor ?
  • Arkadaşlar, herkesi Büyük Galatasaray'a desteğe davet ediyorum ve GSMobile almasını diliyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: black jack

Peki bu tarifeye direk müşteri hizmetlerini arıyarak veya sms çekerek geçebiliyormuyuz ? yoksa yetkili bayilere gitmemizmi gerekiyor ?

KONUYA DÖNELİMSorular ara yerde kaynıyor yoksa.

FATURASIZ'sanız
    * Kontörlü hatlarından 9333´ü arayarak
    * GSMobile satış noktasına giderek
    * Web Online işlemler menüsüne kullanarak
    * 444 0 905 Müşteri Hizmetlerini arayarak
    FATURALI' ysanız
    * GSMobile satış noktasına giderek
    * Kendisine ait hattından 444 0 905 Müşteri Hizmetlerini arayarak
    * Web Online İşlemler menüsünü kullanarak tarife değişikliği işlemini gerçekleştirebilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orjinalden alıntı: To die

süper bir şey bu ya....

Fenercell'den GSMobile dakikası 50 Kontör mesela

Şaka yapıyorsun

Dimi

tabi ki şaka yapıyorum ama ilerde böyle bir şey olursa hiç şaşırmayın...

iki ezeli rakibin gsm operatörleri birbirleriyle konuşmasın diye yaparlar belki

ya da dakikası 1 kontör yapıp mesajlaşmayıda bedava yaparsalar o zaman büyük olay olur

• HARRY KEWELL GS MOBILE REKLAM FILMI

Bu adamı çok seviyorum çok süper bir insan
    KEWELL

• reklamdan bir kare çok masum bir adam çok seviyoruz seni galatasaraylılar olarak harry kewell

WE LOVE YOU HARRY KEWELL!
  • quote:

Orjinalden alıntı: CHE

HARRY KEWELL GS MOBILE REKLAM FILMI

KEWELL

ovv süper olmuş gerçekten

Ardanın reklam filmihttp://www.youtube.com/watch?v=HVLpd-hvPeE

• Biraz önce baktım çarşıda da sipariş vermişler pazartesi gelecekmiş. Pazartesi 4 arkadaş alacağız. Herkesi de almaya davet ediyorum...
  • 1905 ile başlıyor değil mi
    o zaman alabilirim
    ama hattımı taşımam. 7 yıldır aynı hattı kullanıyorum, heba etmek içimden gelmiyor ne olur ne olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: CHE

HARRY KEWELL GS MOBILE REKLAM FILMI

KEWELL

Reklam çok güzel olmuş. I Love You Kewell.

• yabancıların Galatasaray demesi ne kadar hoşuma gidiyor anlatamam
  • Kewell gerçekten karakteriyle futboluyla herkese örnek olacak birisi. Seviyoruz Seni...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.