Şimdi Ara

Hoşçakal 8 yıllık hayat arkadaşım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
8
Favori
10.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi sen hayat benim için bitti falan diyorsun ya, bitmiyor emin ol.

Şuan sen kendini çok güçsüz,çaresiz hissediyorsun ya,zamanla küllerinden yeniden daha güçlü doğacaksın emin ol.

Şuan sen kendini başkasıyla yapamam,o yoksa başkasıyla asla olmaz vs diyorsun ya çok da güzel oluyor sadece zaman gerek emin ol.

İstersen 1 ay,6 ay evden çıkma.Ağır psikolojik sorunların başlasın,istersen kendine delirmeye başladığını söyle,istersen yemeden içmeden kesil 30-40 kilolara kadar düş.Hepsi geçecek.Zaman sadece.

Ha bu arada baştan söyleyeyim unutmaya falan da çalışma boşa kürek çekersin.İstersen unuttum diyerek başkasıyla evlen,unutamazsın çünkü unutmak diye bir olay yok.Ne var peki dersen?

Alışmak var tabiki.Sadece yokluğuna alışıyorsun o kadar.Ondan sonrada kuş gibi hafifliyorsun.

Son bir şey daha.Geri dönmesine dair içinde umut varsa söküp at,inan bana insanın hayatını cehenneme çeviren umuttur.Umut besleme sakın.

Ve geri dönene cevap dahi verme.sakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zor kardeşim bilirim.Lakin her şeyin ilacı sabır.İnan bir zaman sonra hiç aklına bile gelmeyecek.Şimdi yaşadığın şeylere güleceksin.Şimdi taze olduğu için düşüncen ben onsuz Nasıl yaşarım olacaktır.Ama insan anasını,babasını hatta evladını kaybediyor.Onlar bile alışıyor.Aşk acısı bunların yanında bir şey değil.Hayat devam ediyor.

• 1 haftaya hic bişeyin kalmaz.boşluklar dolmaya başlar.ancak sunu soyliye bilirim.8 yıllık ilişkinin anıları omrunun sonuna kadar gozununun onune gelicek.neşter yarasi gibidir kapanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Baytarım

Benim kuzen 3 yıl kız peşinde koştu sonunda bulduğu kızı beni bırakmasın diye yatağa atsam mı diye bana soruyodu. Kafalarınız aynıymış saçlar hariç

Alıntıları Göster
    Bu devirde böyle knk. Karı kıtlığı var malum bulunca bırakmasın modundaysan vurdun mu 12'den vuracaksın ok tam orta noktaya saplanacak Kuzeninle asıl ben kuzen olmalıymışım. Saç stilimi de kültür aktarmasıyla verirdim.

• Başliğa bakinca arkadaşi öldü baş sağliğina geleyim dedim ama gel gör ki gönül eglendirmek vakit gecirmek zaman öldürmek için 8 yilini veren iliiki görünce ne üzüldüm nede yazikk diyesim geldi bende bişey oldu sandim...ben o yaşta evlenmiş olsaydim 6 tane cocuk garantiydi bakti bi halt cikmiyo senden kasar eglenmek miş başkasina giderim demiş iyi olmuş..3 yil görüştüğüm kişiyle vakit harcayip vakit öldürecez diye anlaştik sonucu şu oldu bnm msjim kusura bakma evlenme vakti geldi diyip sonlandirmiştim şuan evliyim baba oluyorum daha ne olsun...

• Köpek sandım bende...

8 yıllık evli olmayanlar var hocam naptınız siz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39573EE72

Bence ucunda evlilik yoksa 1 yıldan fazla ilişki vakit kaybı
    Bütün yorumlar boş fakat bune katıldım
  • Anlatacak kimsen yoksa zaten mucize bir iliski olmus.

Arkadasin dedigi gibi osbiri birakma cunku her zaman senin yanindadir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Bu devirde böyle knk. Karı kıtlığı var malum bulunca bırakmasın modundaysan vurdun mu 12'den vuracaksın ok tam orta noktaya saplanacak Kuzeninle asıl ben kuzen olmalıymışım. Saç stilimi de kültür aktarmasıyla verirdim.

Alıntıları Göster
    Adamın kafada tel kalmadı nasıl verecen

• Kadin var kadin var kardeşim seninkine degmezmis yani bosver salla babacan kardesim... 8 YIL az uz degil. Uzun iliskiye karsiyim. KADINLARIN COGU MENFAAT ICIN YASAR PARASI OLAN KADINDA OLMAYAN kadinda DOYURMAZSAN KADINI KAÇAR. NET...

Umursamayacaksin... DEGER VERIRSEN CIRKINSE YAPISIR. GUZELSE YADA PARALIYSA KACAR.

• quote:

İşte bu yüzden boşanmalar artıyor. 1 yıl da karşıda ki insanı tanıdığını sananlar yüzünden

3 yıldır beraber olduğum kızla nasipse seneye bu zamanlar 4. yılımızı bitirince evlenicez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Ben şunu anladım. Dünya da neye değer veriyorsan o senin için değerli dünya için değersizdir. Bir nevi şöyle düşünün bir emanet var (tip) yakışıklılık vs.

Emanet bir şeyle ne yapabilirsiniz ki eninde sonunda sizden geri alınacak.

Oysa bize verilen zaman içerisinde daha değer vermemiz gereken şeyler var mı? Emanet olmayan...

8 sene az sene değil. Demem o ki bir şeyi çok seviyor ve değer veriyorsanız o şeyin size olan karşılığı emanettir. Kalıcı olsa bile gidicidir. Bir şeyi seviyor, ve istiyorsanız sebepsiz olmasın.
    Yani diyo ki 8 senede ne güller koklardın , ne papatlayar koparırdın , ne çilek reçelleri yapardın , ne kavunlar yerdin kalıcı olan tek şey emanetiniz(sucuk,salam) diyor .

• quote:

Piyasa 3 ayda tanıdım yıldırım aşkıyla evlendim 1-2 senede çocuğum varken boşandım tanıştığım güne lanet olsuncularla dolu reyiz.

• gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    şeyi ayrı yazsaydın ya .
  • kuklacini kullanıcısına yanıt

• 8 yıl evli kalıp boşandığına say, en azından nafaka ödemeyeceksin..

Kadın baktı evleneceği yok, daha zenginini bulup yol vermiş.
  • Özgürlüğün tadını çıkar (:
  • Elizabet takıl unutursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarı saçlarına deli gönlümü...
  • 25 yaşındasın henüz yolun başı. O kadar sene tek insanla çekilir mi?

Git kendini geliştir güzelce seksini yap, eğlen, farklı kadınlardan öğreneceğin şeyler ve onlara öğreteceğin şeyler vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.