Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun ilk gün güncellemesi 16GB'mış arkadaşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum...

• Basın sürümü unboxing videosu:

• Erkenden oynayanlar Horizon'ı övüyor
    Oyun birçok farklı mekaniği tek çatı altında toplamış

Dün sizlerle paylaştığımız haberde Horizon'ın çıkışından iki hafta önce çeşitli satıcılar tarafından erkenden satılmaya başlandığını söylemiş ve çeşitli forumlarda karşınıza çıkabilecek spoiler içeriklerine karşı dikkatli olmanızı önermiştik. Haberde herhangi bir spoiler yok ancak yine de oyunda ne gibi mekaniklerin olduğunu önceden bilmek istemiyorsanız bu haberi okumanızı tavsiye etmiyoruz.

Bugün NeoGAF forumlarında açılan bir başlıkta, oyuna erkenden erişim sağlayan kullanıcılardan birisi Horizon: Zero Dawn'a dair bazı detayları paylaşıp oyunun şu anda gayet iyi göründüğünü dile getirdi.
    "Bu oyun birçok farklı şeyin karışımı gibi görünüyor ama aynı zamanda kendine has bir renge sahip.

- Mass Effect tarzı dallanan diyaloglar ve yan görevler
    - Tomb Raider tarzı avcılık ve toplayıcılık
    - Uncharted tarzı hafif platform ve tırmanma öğeleri (Aloy daha hızlı)
    - Ayak izleri ve kan lekerini takip edebilmek için Witcher hisleri
    - Batman ve Uncharted'da olduğu gibi bir darbede adam indirmenizi sağlayan gizli vuruşalr
    - Far Cry tarzı craft sistemi (çanta yapmak için hayvansal ürünlere ihtiyaç duymanız gibi)

Zor modda oynuyorum, iki sağlam darbe ile kolayca ölebildiğim için genellikle gizlilik ile ilerlemeyi tercih ediyorum. (Tıpkı MGS'de olduğu gibi çalılıklara saklanıyor, ıslıkla düşmanı kendime çekiyor ve işimi gizlice hallediyorum.
    Horizon verilen bu bilgilere göre gayet sağlam ve tatmin edici bir oyun gibi görünüyor. Çok yakında biz de oynayıp siz okurlarımızı bilgilendireceğiz.

http://www.merlininkazani.com/Erkenden_oynayanlar_Horizoni_ovuyor-oyun_haber-92999p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 16 Şubat 2017; 12:33:3 >

• Buda Aloy'un vesikalık resmi

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyunun ilk gün güncellemesi 16GB'mış arkadaşlar :)

Öyle bir şey yok! HDD ilk kurulum yeri için kapasite. Bilip bilmeden kaynak göstermeden insanları yanlış bilgilendirmeyin !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4_Neo -- 16 Şubat 2017; 16:17:59 >

• HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]

Son resimdeki karıncalar ağacın üstünde hareket ediyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMurat55 -- 17 Şubat 2017; 10:24:42 >

• Az zaman kaldı ps4 le pro arasında fark olurmu beyler bu oyunda 1080 de oynucam
  • Sonic Wall kullanıcısına yanıt
    Prodan sonra çıkacak oyunların hepsinde pro update almak zorunda ve pronun gücünü gösterecek ilk oyunlardan biri olcak. Çıkış tarihi ile ps4 4.50 güncellemesi aynı tarihlerde gelecek ve proda boost özelliği ile oyun daha stabil freamrate sunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 17 Şubat 2017; 12:54:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Buda Aloy'un vesikalık resmi

Böylesi daha iyi aşırı güzel olanlar çok yapmacık geliyor bana oyunlarda, best model olacağına gelmiş dünyayı kurtarıyorlar falan

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum :)

Oyunun basın sürümleri Türkiye'de de dağıtıma çıkmış :)

• Oyun muhteşem geliyor.

• Harika yahu sırf boş boş gezilir yani şöyle bir dünyada.Çok az video izledim paylaşılan şeylerin çoğuna bakmıyorum böyle oyunları bu şekilde beklemek daha heyecanlı oluyor.

• Oyun baya zormuş hatta normal seviyede bile kasıyormuş oyuncuyu. Birisi de zorluk sveiyesini Dark Souls a benzetmiş . Yandık
  • Dublajda gözüm yok da altyazıya alışmıştık exclusive oyunlarda, olmayacak olması büyük eksiklik.
  • Oyunda mp olacak mi bilgisi olan var mi arkadaşlar

• Oyun pre loadami acildi ? 27 sinds oynanabilecek diyor storeden alanlar icin.Video atmislar

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    olmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.