Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation türkiye böyle bir açıklama yaptıysa tam bir rezillik başka birşey değil.

Buradan çağrım bu oyun türkçe çıkmadığı takdirde kimse bu oyunu almasın tepkimizi ortaya koyalım.Oyun satışı azaldığında belki akları başlarına gelir.

Kimse bana türkiye'de orjinal oyun satılmıyor demesin.Oyun ana konularında milletin nasıl deliler gibi oyun aldığı yapılan muhabbetlerden belli.

O yüzden sloganımız ya türkçe yada güle güle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade184 -- 31 Ocak 2017; 23:58:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum hocam size çoğu kişi güzel oyunları alıyor destek oluyor ps proda izdiham var bide pahalıyken alıyoruz başka ülkelere göre ama yaranamadık adamlara çok metin varmış ama haklı beyefendiler nasıl çevirsinler bu kadar metini çok işleri var youtube da facede twitterda boş yapıcaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu bu saatten sonra alan oyunculuğa ihanet eder. Madem beyfendiler maaliyeti karşılamayacağına inanmış biz de inançlarını boş çıkarmayalım. Bu oyunu almayacağım. iyice dip fiyata düşünce kardeşlikle falan anca alırım. Maaliyet diyosun şuraya yollasan metinleri donanımhaber ailesi kendi arasında bile çevirirdi.

• MUSTAFA YİĞİT'İN 3 AY ÖNCEKİ RÖPORTAJI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 1 Şubat 2017; 16:35:58 >
  • Çok merak ediyorum Türkçe altyazısız oyunu kaça satacaklar acaba? Bi de utanmadan 209 TL fiyat falan biçerler şimdi bunlar.
  • Herşeyi geçtim alttaki yorumlarda tepki verilmiş murat oktay ordan zıplamış kaçtane kutulu ps4 oyunun var diye çıktığı günden beri ps4 sahibiyim 20 den fazla kutulu onlarca dijital oyunum oldu ama kendisi beleş oyunar dışında kaç tanesi para ile aldın ki orada sony türkiyenin avukatlığını yapıyorsun.

• çok mu masraf oluyor ??? parasını biz veriyoruz...
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yaa bende gördüm o rezil yorumu merlinde çalışmasa kaç tane oyun kutusuna eli değecekti acaba bendede 13-14 tane vardır evde değilim sayamıyorum şuan psn tr den alınmada birsürü dijital oyun var merlin tam bir yancı çıktı bu kadar beklemiyordum horizon türkçe değil diye haber yapmışlar birtek ps türkiyeye teşekkür etmedikleri kalmış eleştircekleri yere !

• Ya arkadaş En kötü PSN'e Türkçe yama paketi koyarsın ufak bir fiyat biç atıyorum 5-10 lira gibi. Ona göre insanlarda alsın, almasın ve kim ne almış ona göre bakarsınız satışlara. Çok mu zor anlamıyorum. Sinemadaki filmler anında çeviriliyor, Yabancı diziler anında çeviriliyor, İş oyunlara gelince icraat yok. Böyle yüksek bütçeli bir oyuna TR altyazı koymamak akıl işi değil hem para kazanmak istiyorsunuz hem bir Türkçe yama getirmiyorsunuz diğer ülkelerden ne farkımız var onuda anlamıyorum.
  • Arkadaşlar boykot edelim tr altyazı gelene kadar.

Sesimizi çıkarmamız lazım

• Açıklama Merlininkazanı'na "oldukça makul" gelmiş vay arkadaş. Oyun dünyasında böyle yalakalık az bulunur.
  • Utanmasalar, helal olsun size diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levi'm -- 1 Şubat 2017; 16:12:0 >
  • Merlin tabıkıde öyle dıyecek egerki aksi birşey derse kim onları bedava yurt dısı fuarlarına gönderecek kim bedava oyun verecek arkadaslar??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu işin arkasındakiler Horizon'u hiç araştırmamış, ki zaten yapılan açıklama da araştırma yapmadıklarını gösteriyor. Muhtemelen GOW, Uncharted gibi klasik ilerlemeli bir oyun diye düşündüler ama mevcut kelime sayısını ve içeriği görünce evdeki hesap çarşıya uymadı.
  • RPG olduğu için işlerine gelmedi. 23 Studios en son Witcher 3 çevirdi. Sonrası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

RPG olduğu için işlerine gelmedi. 23 Studios en son Witcher 3 çevirdi. Sonrası yok.

Last Guardian ı çevirmediler mi en son?

Witcher ı da Bilkom un isteğiyle çevirmişlerdir sonradan kesin.PS4+PC de o kadar satıştan sonra.
    Horizon Zero Dawn için ben sonradan Türkçe geleceğini düşünmüyorum.Witcher ayrı bir olaydı.
    Zaten fazla satmayacaktır.30-40 tl ye inince indie oyun deniyormuş gibi oyun iyi olursa alırız bizde.Kendileri kaşındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 1 Şubat 2017; 18:53:51 >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Last Guardian dediğin oyunda 10 satır kelime var 10 yaşındaki çocuğun bile çevireceği oyunu bize örnek olarak büyük bir iş yapılmış gibi göstermeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Last Guardian dediğin oyunda 10 satır kelime var 10 yaşındaki çocuğun bile çevireceği oyunu bize örnek olarak büyük bir iş yapılmış gibi göstermeyin.

kim övüyor oku da gel
  • Arkadaşlar bu duruma vereceğiniz en iyi tepki, oyunun çıkışında almamak olur. Merlinin kazanındaki durumu da gördüm de. Sana ne arkadaş isteyen kardeşlik denilen sistemle alır, isteyen kutulu takılır isteyen spottan alır. Sony TR kimse kusura bakmasın bu ülkede sizin yüzünüzden tekel durumdalar. Tekelin olduğu yerde kaliteli hizmet olmaz.
  • Arkadaşlar bu oynanış videoları normal Ps4'tenmi yoksa Pro'danmı ?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.