Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    at ama pek umudum yok, witcher 3 iyi sattı bizde, horizon satmadı
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Valla yıkadım yağladım gönder dim firmaya maili :) belki tutar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala Türkçe dil desteği muhabbeti bitmemiş enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Complete Edition'a 89 lira verilir mi? Almayı düşünüyorum.

Kesinlikle fiyatini hakeden bir oyun bence almalisiniz..

• Sabredip PS5 için remaster bekleyelim. Belki Türkçe çıkar.
  • Arkadaşlar bu oyun hakkındaki tek soru işaretim ingilizce olması. Yarım yamalak bir ingilizce ile ( gerekirse durdurup çeviri yaparak) oynanabilecek bir oyun mu yoksa hiç bulaşmamak daha mı mantıklı?

• Oyunu yeni bitirdim bence çok başarılı bir oyun.

Grafikler detaylar büyük bir savaş robotuyla mücadele herşey çok iyi bunlara ek olarak tatmin edici hikayesi iyidi 30 saat kesinlikle parasını çıkarıyor.
  • Oyunun hikayesi gerçekten çok güzel özgün bir hikaye tasarlamışlar helal olsun valla. Bakalım devamı nasıl olacak.

Henüz oynamamış olanlarada kesinlikle tavsiye ediyorum. Geçenlerde 59 liraya düşmüştü almıştım hala indirimde mi bilmiyorum ama tekrar bu fiyata gelirse kaçırmayın değer gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Oyunun hikayesi gerçekten çok güzel özgün bir hikaye tasarlamışlar helal olsun valla. Bakalım devamı nasıl olacak.

Henüz oynamamış olanlarada kesinlikle tavsiye ediyorum. Geçenlerde 59 liraya düşmüştü almıştım hala indirimde mi bilmiyorum ama tekrar bu fiyata gelirse kaçırmayın değer gerçekten.

oynamak platinlemek için ingilizce gereklimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Oyunun hikayesi gerçekten çok güzel özgün bir hikaye tasarlamışlar helal olsun valla. Bakalım devamı nasıl olacak.

oynamak platinlemek için ingilizce gereklimi?

Diğer tüm rol yapma oyunlarındaki gibi biraz ingilizce bilmek şart oyunun hikayesine adapte olabilmek için.

• Eptt avmde kutulusu 50tl. Genel bir indirim mi var oyunda? Oynamadım ancak yaz için alacağım.

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Hocam belki görmüşsünüzdür ama bir bundle var. Ps4+uncharted 4+horizon+god of war 3 + 3 aylık psn plus üyeliği. Bu paketi Sony 1500 TL ye satıyor. Bu paketin içindeki oyunları spotçular çıkartıyor ve ayrı olarak satıyor. Bu nedenle piyasada inanılmaz horizon zero dawn kutulu sürümü var. Doğal olarak da ucuzladı. Aynı şey god of war 3 ün de başına geldi. O da 60 a satılıyor.

Bu 50-60-70e sıfır kutulu satanlar işte bu bundle ın içindeki kutulu oyunu satıyor Hocam. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bandrollü ürünlerdir içinden çıkan oyunlar.

Bu arada oyun mükemmeldir. Ben geçen yaz oynadım. Hikaye, atmosfer, oynanış olarak çok iyi. Özellikle hikaye çok etkileyici. O nedenle 50 liraya hem sıfır kutulu oyun hem de böyle güzel bir oyun başka bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 27 Mart 2018; 14:23:55 >
  • Anladım , yazın da alsam aynı fiyata alırım o halde? Cihaz yanımda değil çünkü şuan :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Fiyatın değişeceğini sanmıyorum. Yine aşağı yukarı bu fiyat olur.

• Arkadaşlar merhaba . Oyun çıktığı gibi almıştım kutulu başlarda . Karakteri 50 level yapıp oyunu bitirdim silmiştim sonra (save dosyaları duruyor) . Bu ek paket ile ilgili bir sorum var ... Arkadaşım complete sürüm aldı aynı bölgeden . Ben ufak bi dosya indirip aktif olacağını düşünmüştüm ama oyunun tamamını indirmek zorundayım galiba ... Eğer herşey sıfırlanırsa diye soruyorum , Dlc yi oynamak için ana senaryoyu bitirmek mi gerekiyor ? Eğer gerekmiyorsa zorluk yaşınıyor mu ? Bilgilendirirmisiniz acaba ona göre indireceğim ,,, Sorulmuşsa kusura bakmayın

• Hayatımda oynadığım en berbat en sıkıcı en 5 para etmez oyunlarından biri far cry primalin 3000yılında geçen hayvanların yerine robotların yer aldığı bi oyun düşünün işte o oyun bu.primal bile bundan iyiydi.resmen baydı aldığım oyunları genelde bitirir bırakırım o kadar sıkıldım ki direk satışa koydum platin kupa almanın kolay olduğunu bildiğim halde oynayasım gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: smlk

Hayatımda oynadığım en berbat en sıkıcı en 5 para etmez oyunlarından biri far cry primalin 3000yılında geçen hayvanların yerine robotların yer aldığı bi oyun düşünün işte o oyun bu.primal bile bundan iyiydi.resmen baydı aldığım oyunları genelde bitirir bırakırım o kadar sıkıldım ki direk satışa koydum platin kupa almanın kolay olduğunu bildiğim halde oynayasım gelmiyor
    oyunu da ilk kez sıkıcı bulup oynamayanı gördüm
  • İlk sayfadaki rehber müthiş olmuş her oyun ana konusu boyle olsa keşke elinize saglık.

Gerçi oyunu oynamadım ps4 umde yok ama olacak elbet.

• Geç olsun güç olmasın diyerek birkaç gün önce başladım. Harika oyun. İlk sayfadaki rehberi de merak ediyorum ama kendim keşfetmek için bakmamaya karar verdim. Umarım önemli bir şeyi gözden kaçırmam. Zaten loot'ladığım şeyleri de ya ileride işe yarıyorsa korkusuyla atmaya kıyamıyorum :(

• GoW bekliyordum ama şimdi pri alıp bitirsem satsam bile en az 50 lira zararda olacağım diye Horizon kutulu 50 liraya aldım. Bugün 2-3 saat oynadım, güzel başladı umarım sıkmadan tekrar görevler olmadan devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.