Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler cevap için , türkçe değil diye içim bir buruk ama grafikler fenaymış
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Grafikler efsane. Zaten oyundaki bana göre tek eksik türkçe desteği olmayışı. Yoksa hikaye, grafik, oynanış dinamikleri, tasarımlar çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    En azından hard ta oynamanızı tavsiye ederim zaten zorluğu ayarlayabiliyorsunuz istediğiniz zaman. Dövüşler evet uzuyor, zorluyor ama zevki iki kat artıyor daha fazla taktiğe zorluyor. Ben her oyunda zoru severim ama dark soul serisi hariç ordaki zorluk beni ciddi anlamda bayıyor.

Dayanmayacam biraz daha övücem ; AC serilerinin hepsini oynadım (origins hariç) çıktığından beri, şu oyundaki gibi tırmanma, animasyon akıcılığı, hareket kolaylığını bulamadım.
  • Uzun süredir oynayabilmenin hayalini kurduğum bu oyuna bu akşam yeni aldığım PS4 ile başlıyorum inşallah. Şu an işyerindeyim. PS4 Kutusu ile beraber Horizon: Zero Dawn oradan bana bakıyorlar ama akşama kadar beklemem gerekli :) Keşke Türkçe olsaydı ama bakalım dizi izlemekle, oyun oynamakla yıllar içinde oluşan yarım yamalak ingilizce bilgimle umarım diyaloglardan keyif alabilirim iyi kötü.

Normalde oyunları orta zorlukta oynarım, ama bu sefer biraz zorlayıcı ve uzun soluklu olması için Hard'da oynamak istiyorum. Sanırım bu oyunun hakkını en az Hard mod verebilir diye düşünüyorum. Pek sabırlı biri sayılmam ama bakalım ne kadar zorlayacak beni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 22 Şubat 2018; 12:23:39 >
  • Arkadaşlar bende bu oyuna inceden göz kırpanlardanım. lakin tek sıkıntım fps ile aramın olmaması. yani yay ve ok içinde baya bi analoğa hakim olmak gerekiyor. neyse işin özü oyunda aim yardımı varmı. yoksa sizce çok zorlanırmıyım oynarken. tekrar ediyorum analog aim kabiliyetim çok çok düşük. teşekkürler.
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm. Aga bende yeni pro aldım hayatım boyunca pcden ilk defa konsola geçtim . Senşn gibi kol becerim yok . İllaki sopayla dövüyorum mobları. Zaten oyun sana 3 kabiliyet areası veriyor ben genel olarak spearı geliştiriyorum critic vurma felan vs

• as. eyvallah hocam alıp deneyecem oyunu sırf grafikleri görmek için. en olmadı kolay modda oynarım :)
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Ben daha monitör almadım . Bütün Bilgisayar Evren’i hayatımdada güçlü bi pc yoktu . Televizyon 106 ekran Vestel’in 2012 tvsi . Bana sanki çok üstün grafikler yok gibi geldi . Bilmiyorum . Belki monitör alınca ıps değişir fikirlerim . Ama horizonda karakterin mimikleri konusunda hiç bir çalışma yok . Otlar desen ağaçlar vs hani pcde Ultra açar bakarsın ya ; o kadar iyi değil . Ama manzarası güzel bi yere bakınca göze hoş geliyor . Ama görüntü sanki mediumda. .d

• Tv önemli hocam. ben yeni aldım samsung 55mu9000 4k olması önemli tv nin.
  • cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Grafik beklentisi ile konsol aldıysanız ileride daha fazla hüsran yaşarsınız. Pc deki alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın. Konsolda grafik arka plandadır. Önemli olan oynanış ve hikayedir.

• Horizon Zero Dawn | Inventing Instruments | PS4

• Horizon Zero Dawn | 1 Year Later | PS4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Indirimdeki complete versiyonu standart versiyonun save dosyalarını görüyor mu bilen var mı arkadaşlar?

• Bir oyunun hard'da bitirme trophysi yoksa ilk seferde oynamak oyun zevkinizi düşürür. Medium her zaman en ideali ilk oynayış için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mor silahlar ile lodge silahlar arasında ne fark var?

Ben lodge silahları bilmiyordum mor silah aldım ama lodge silahlar görevden geliyormuş direk. Almaya gerek yokmuş demek madem bunlar görevden geliyorsa.. Ee boşuna mı uğraştık mor silah almak için ne saçma iştir.

• Arkadaşlar iyi geceler. Oyunda Metal Flower haritasını alıp 29 adet topladım. Sonunca parçayı bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Complete Edition'a 89 lira verilir mi? Almayı düşünüyorum.

• Şu oyuna Türkçe dil desteği gelsede geniş geniş bir daha oynasak :)

• CaptanFarfan C kullanıcısına yanıt
    keşke ama ihtimal malesef %0 :(
    Bende öyle düşünüyorum ama Witcher 3 örneği aklımı kurcalıyor :) canım sıkıldı ben bi mail atayım guerilla games' e :)

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.