Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Last Beerbender kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde baktım da biraz da rocket league esintileri de vardı
  • Oyun farcry'a fena çakmış, bir daha kendine gelemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoğlu18

Dün kurcalarken sonunda envanterin kapasitesinin 30 farklı malzeme olduğunu anladım. Kullanmadığım malzemeleri bıraktım ve tel alabildim. Bir de tüm satıcıları dolaşmakta fayda var. Güçlü silahları level atladıkça görmeye başlıyorum. İyi oldu. Hayatımda ilk kez ps aldım. Telefondaki saçma sapan oyunlarla oyalanmaktan sıkılmıştım. İlk oyunumda horizon oldu. Sanırım oyun dünyasına en iyisi ile başladım. Diğer oyunlar horizon kadar zevk verecek mi bakalım.

Bence witcher 3'ü en sona bırak önce sony exsclusive oyunları oyna heavy rain last of us gibi ondan sonra witcher 3'e gir ve bidaha çıkma

• quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Farcry cakmasi oyun sanirim

Far Cry ile Call of Duty arasında, aralarda NBA Live esintileri de var.

Ben biraz da oyunda sanki max payne 3 ve fifa2017 sahneleri hissettim .Hele ki oyunun başında ki adam direk Maxin 24 yaşında ki hali.Ağaçların arasinda gezerken Fifa aklima geldi.Yeşil sahaların o ışıl ışıl görünümü. Bu kadar da kopya cekilmez bre

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Arkadaslar oyunu oynarken birsey dikkatimi cekti..oyunun sol ve ag alt koselerinde bir bulaniklik var..yani bende oyle baska hicbir oyunda yok sadece bu oyunda alt koselerde bulaniklik oluyor sizde durum nedir?

Witcher 3 tede var aynısı yapımcı tercıhı bir durum gerçekçilik ile alakalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun için hazırladığım özel kitapçık

• Oyun çıktığı anda bile sıkıntısız sorunsuzdu ancak son güncellemelerden sonra kaplamalar geç yükleniyor sizlerdede böyle mi acaba
  • bu nesil beni bukadar soluksuz bırakan oyun olmadı. evet witcher ı fallout u hepsini çok sevdik ama aloyun macerası farklı bir zevk verdi bana. guerilla büyük iş gerçekleştirmiş resmen kült bir oyun yapmışlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Oyun çıktığı anda bile sıkıntısız sorunsuzdu ancak son güncellemelerden sonra kaplamalar geç yükleniyor sizlerdede böyle mi acaba

son guncellemeden sonra grafiklerde birseyler sezdim ama tam emin olamiyorum ama benide tereddutte birakan seyler hissettim

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoğlu18

Dün kurcalarken sonunda envanterin kapasitesinin 30 farklı malzeme olduğunu anladım. Kullanmadığım malzemeleri bıraktım ve tel alabildim. Bir de tüm satıcıları dolaşmakta fayda var. Güçlü silahları level atladıkça görmeye başlıyorum. İyi oldu. Hayatımda ilk kez ps aldım. Telefondaki saçma sapan oyunlarla oyalanmaktan sıkılmıştım. İlk oyunumda horizon oldu. Sanırım oyun dünyasına en iyisi ile başladım. Diğer oyunlar horizon kadar zevk verecek mi bakalım.

Sorunu çözmenize sevindim. Her satıcıyı gezmenize gerek yok aynı bölge içindeki satıcılar aynı eşyaları satıyor eşyalar sadece bölgeler arasında değişiyor. Aramıza hoşgeldiniz kesinlikle doğru bir karar, arkadaşlar benden önce oynamanız gereken oyunları çoktan söylemiş önce Ps4 exclusive oyunlarını bitirmeye çalışın sonra dalın Witcher 3'e gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Oyun çıktığı anda bile sıkıntısız sorunsuzdu ancak son güncellemelerden sonra kaplamalar geç yükleniyor sizlerdede böyle mi acaba

Evet bende farkettim kaplamalarda ufak bir gecikme oluyor ama kısa süre içerisinde çözeceklerine eminim.
  • Ana hikayeden giderek oyunu 30 saatte bitirdim. ŞA-HA-NE! Muazzam bir oyundu, tadı damağımda kaldı gerçekten.

Syles!! Bekliyordum böyle bir şeyi, o yüzden pek şaşırmadım.

Devamı gelecektir, gelsin de zaten.
  • Ya abicim muhteşem Harika bi atmosfer var oyunda heleki çöl bölgesine gelin dibiniz düşer resmen 13 saat devirmişim tek yaptığım loot yapmak yan görev odaklı gidiyorum level kasıyorum bazı robotlar çok zor en güzel yanı gün batımı ağaçların arasından süzülen ışık dalgaları rüzgar sesi cırcır böceklerinin ötmesi huzur veriyo resmen devasa bir dünyası var alıyorum çayımı bırakıyorum doğaya kendimi hep 1 saat oynayım diye giriyorum 4 saati deviriyorum o derece bu gidişle 2 ay sürecek heralde alın aldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 24 Mart 2017; 21:32:2 >
  • Aynen çöl gerçekten mükkemmel olmuş bir orman içi hele geceleri birde orman şu stalker olmasa daha da iyi olacak ama
  • Valla ben 80 saat oynadım hala daha oynuyorum. Heleki bir zırh seti aldımki akıllara zarar tahmin edileceği üzere o meşhur zırh seti tabi elbette onu almam ile beraber oyunun çehresi benim için bayağı bir değişti anlayan anladı

• Sadece çöl değilki heryer mükemmel. Yahu bukadar devasa açık dünya oyunda adamlar en kenardaki kayaya bile sağlam kaplama yapmış. Durup durup kayalara taşlara aim alıp bakıyorum bayağı bayağı çalışmışlar.

özellıkle akşamları ormana gidin ağaçların arasından ay ışığı süzülüyor muhtesem tabloluk görüntüler oluyor.

Geralt amcası ve aloy' umuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 25 Mart 2017; 0:50:12 >

• Son görevden önce alabiliyormuşuz o zırhı keşke biraz daha önce alabilseydik daha iyi olurdu ama ne yapalım artık yan görevleri sona bırakacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TengrikuT.

Son görevden önce alabiliyormuşuz o zırhı keşke biraz daha önce alabilseydik daha iyi olurdu ama ne yapalım artık yan görevleri sona bırakacağız

valla o zırh daha önce alınsaydı olmazdı. dediğim gibi oyunun çehresini oynanışını bayağı bir etkiliyor o yüzden bence yerinde bir karar olmuş en son verilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 25 Mart 2017; 1:4:57 >
  • Anladım hocam teşekkürler.
  • Arkadaslar oyunun tamami inmeden acilmiyor mu ? 15 gb indi ama oynanabilir kisim acilmadi

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.