Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana güç dengesi gayet güzel gelmişti. Hatta genel anlamda zorlanmadım. Özel seti hiç almadım. Fakat ben çok yan görev yaptım. Ana görevin gerekli gördüğü seviyeden birkaç level üstündüm hep. Bundan da kaynaklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna başladım , görseller ve hikaye gerçekten çok güzel

oyunu oynarken sık sık şu oyunu türkçe yapmayan ps tr ekibinin kulağını çınlatacaksınız eminim.
  • Bu oyun tüm yan görevler ve ana hikayesiyle birlikte kaç saat sürer?
  • Lien- kullanıcısına yanıt
    30 saati alır en az.
    https://howlongtobeat.com/game.php?id=26784
  • Lien- kullanıcısına yanıt
    128 saatte bitirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;
    Ps4 pro'ya sahibim ancak 1080p monitörde oynamak durumundayım. Visual settings kısmında 2 tane seçenek var. Bir tanesi Favor Resolution diğeri de Favor Performance. İkisini de denedim ancak bir fark anlayamadım. Hangisini seçmem daha mantıklı olacak ?
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Favor resolution 4k için hocam. Siz Favor performance ı seçeceksiniz.

• Horizon zero dawn complete edition içinden çıkan kodun son kullama tarihi ne zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 17 Haziran 2018; 9:53:49 >
  • Oyun fena değil ama 2. bir witcher hissi oynuyorum yarattı bende.Çok fazla benzerlik mevcut bir yerden sonra bu durum sıkıyor.Görsellik çok iyi ama mimikler inandırıcı değil ve yapaysı olmuş.Keza diyalog kısımları witcher kopyası ve bu pek de aradığım bir durum değil.Bunun dışında iple kendini aşağıya sarkıtması ve ağır çekimde savaşmak oldukça eğlenceli...
  • Oyuna yeni başlayacağım. Normal modda oynamayı düşünüyorum. Acaba vereceğiniz tavsiyeler var mı oyundan keyif almam için? Özel bir zırh varmış onu en erken nasıl alabilirim?

Edit: Oyunun başında çocuk olduğumuz yerde power cell varmış sanırım ben bulamadan geçtim orayı o olmadan özel zırhı alamaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 20 Haziran 2018; 18:50:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Güzel soru, bende merak ediyorum.

• Daha oyunun başlarındayım. Bir ana görevi bitiyorum diğer ana göreve olan uzaklık 4000 metreden daha fazla oluyor ve fast travel falan da yok. Yan görev yapmamız için mi böyle yapılmış acaba ? Yan görev yapmayı severim orası ayrı bir konu ancak böyle zorunda hissettiğim için yan görev falan yapasım kalmıyor.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Özel zırh ana hikâyeye bağlı, son görev öncesine kadar alamazsın,zaten neredeyse her canavar için onun güçlü saldırısına karşı bir zırh seçmen gerekiyor, dlc de bu daha da önem taşıyor, bu yüzden o zırh çok önemli değil.Zorluk olarak en zorun bir altında oynamak ideali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 21 Haziran 2018; 8:44:50 >
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 levelken nasıl alabildiniz?
  • Elimde 1 tane power cell var. Ancient armor görevi de eklendi. 1 tane daha bulsam açılmaz mı o shield weaver zırhı? Zorluk olarak normalde oynuyorum bence yeterince zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar daha önceden horizonu kutulu olarak bitirip satmıştım. Şimdi hepsi burada da complete edition 64 tl gözüküyor. Sizce dlc için complete edition almaya değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: featich

Hocam 15 levelken nasıl alabildiniz?
    hocam en son power cell'i almak istedğinizde merdiven olmuyor, o yüzden kayaya zıplayıp çıkmanız lazım ben 30dk uğraşıp zıplamıştım sonunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Elimde 1 tane power cell var. Ancient armor görevi de eklendi. 1 tane daha bulsam açılmaz mı o shield weaver zırhı? Zorluk olarak normalde oynuyorum bence yeterince zor.

5 tane gerekli, bulmak ise görevlerle alakalı, power cell bulunan gaia ve grave hoard gibi yerlere de ancak ana görev alarak gidebilirsin. Son power cell in olduğu bölge son ana görevden önce geliyor.

• Ben horizon zero dawn complete edition almıştım ama bonus armorları vermedi??? videolardakini yaptım ama vermedi??? Ve içinden art book için kod çıkmadı,???

Hepsiburada SYD den aldım

• devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Hocam bende almayı planlıyorum,kutusu daha önce açılmışmıydı ve üzerinde harici satılamaz yazıyormu?
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.