Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-0EFAD0126

Hocam bende almayı planlıyorum,kutusu daha önce açılmışmıydı ve üzerinde harici satılamaz yazıyormu?
    hayır açılmamışdı ve evet ayrı satılamaz yazısı var

ben syd yi aradım, bana hiç birinden cod çıkmıyor dediler. ben bulamıyorum galiba ama kütüphanede de aradım bulamadım, oyun bitince mi açılacak ki ?
  • Oyunda Ds4 yöntemi çalışıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Yanında kod vermesi gerekiyordu.

PS3 zamanından beri var, bazı firmaların elinde ciltleme aleti oluyor. Kullanılmış oyunları ciltleyip sıfır diye satıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Yanında kod vermesi gerekiyordu.

PS3 zamanından beri var, bazı firmaların elinde ciltleme aleti oluyor. Kullanılmış oyunları ciltleyip sıfır diye satıyorlar.
    Syd ye güvenmicem bundan sonra ve oyunun complete editition ı 63-5 TL civarına düştü

• Tomb raider bitsin direk oynucam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oynanış nasıl? youtube oynanış videolarını izlediğimde ağırlık olarak robot avında koşuluyor ancak oyunun bu kadar yüksek puan almasına güvenmiyor değilim.

oynanış çeşitli mi ve en önemlisi hikaye sarıyor mu?
  • fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Beni sardı, kesinlikle enteresan bir hikayesi var. Haritada keşif hissi ile güzel yedirilmiş görevler. Uzun zamandır beni bu kadar saran başka oyun olmamıştı. Tavsiye ederim.

• Oyunun ana hikayesini bitirdim. Yalnız son görev The Looming Shadow (Go to the Palace of the Sun) görevi yine gözüküyor sebebi nedir?

• Oyunu PS plus indirimi sayesinde aldım. Normale RPG tarzı gibi oyunlar pek ilgimi çekmez. Knight Online oynamıştım en son 10 sene önce

Oyunun hikayesi gerçekten çok ilgimi çekti. Devasa harita ve güzel grafikler de cabası. Henüz 10 saat civarı oynadım ama almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Benim problemim de şu oyunda. BU tarz karakter ve silah geliştirme işlerine pek aşina olmadığım için olabilir ama özellikle stormbird thunderjaw veya corruptor gibi makinelere karşı çok zorlanıyorum. Şu an karakterim 16. levelda ve 14. level görevi olan Maker's End main questindeyim. Bu bahsettiğim zorlanma durumu için önerebileceğiniz şeyler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Oyunun ana hikayesini bitirdim. Yalnız son görev The Looming Shadow (Go to the Palace of the Sun) görevi yine gözüküyor sebebi nedir?
    Tekrar tekrar oynayabilirsiniz o görevi

• quote:

Orijinalden alıntı: ßurock

Oyunu PS plus indirimi sayesinde aldım. Normale RPG tarzı gibi oyunlar pek ilgimi çekmez. Knight Online oynamıştım en son 10 sene önce

Oyunun hikayesi gerçekten çok ilgimi çekti. Devasa harita ve güzel grafikler de cabası. Henüz 10 saat civarı oynadım ama almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Benim problemim de şu oyunda. BU tarz karakter ve silah geliştirme işlerine pek aşina olmadığım için olabilir ama özellikle stormbird thunderjaw veya corruptor gibi makinelere karşı çok zorlanıyorum. Şu an karakterim 16. levelda ve 14. level görevi olan Maker's End main questindeyim. Bu bahsettiğim zorlanma durumu için önerebileceğiniz şeyler var mı?
    Oyun da ilerledikce güçleniyorsunuz o zaman kolayca öldürebilirsiniz. İlerde daha güçlü mor silahlar alın satıcılardan shadow bilmem neli olanlar ve zayıf noktolarını bilin mesala bellow beck in arkasındakini ve çenesinin altındakini patlatınca ölüyo ve bu levelde stormbird sizi zorlar siz görev yapın, görevlerin üzerinde gereken level yazar ona dikkat edin.

Tamam teşekkür ederim, acaba bir şeyleri eksik mi yaptım diyodum sorun yok o zaman

Sağolun hocam eyvallah ben de öyle düşünmüştüm.

• Oyun cok guzel ama assasins creed tarzina cok benziyo yada banami oyle geldi bilemiyorum.bi ara oyunu ubisoft mu yapti diye dusunmedim degil.

• Ben shield weaver zırhını almadan son bölüme geldim galiba. O zırh olmadan oyunu bitirebilirmiyim, yada çok mu zorlar? Geri dönüşü yok diye bir seçenek çıkmıştı işaretlemiştim bilmeden.
  • halikarnas1970 kullanıcısına yanıt
    O zırh gamebreaker zaten. Ölümsüz oluyorsun (kısmen) giyince.

Oyunun zevkini baltalayacağı gibi onsuz da bitirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Welli

Oyun cok guzel ama assasins creed tarzina cok benziyo yada banami oyle geldi bilemiyorum.bi ara oyunu ubisoft mu yapti diye dusunmedim degil.
    Gizlilik adına konuşacak olursak dediğin doğru, ama bu devirde hitman serisi hariç hangi oyun gizlilik adı altında birbirine benzemiyorki. Last of us dahil tomb raider,far cry ve bu oyun hemen hemen aynı gibi. Zaten baktığımız zaman benzemekde zorunda craft sistemi ver ve craft olunca mecbur avlanmak gerekiyor.

• Oyunu dün gece bitirdim ve gayet güzel bir oyun. İçeriği daha fazla olabilirmiş aslında ama yinede tatmin ediyor.
  • Ana hikayeyi bitirdiğimde 43-44 lvl idim.
    Frozen Wilds'a şu şekilde başladım: Shield Weaver Tearblaster ve en Very Rare versiyonundan tüm silahlar..

Ana oyunda pek zorlanmadım lakin Frozen Wilds ciddi şekilde zorladı beni
    Hele ki o son baba görev ve spoiler olmasın üstü kapalı diyeyim: 6 tane camışı temizleme görevi.

La elim ağrıdı R2'ye defalarca basmaktan
    Tüm düşmanlar çok çok çok daha zorlu geldi. Belki onların da lvl yükseldi diyedir. Bitirdiğimde 51 lvl olmuştum ki o son camış çiğerimi soldurdu, ölmek bilmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 15 Ağustos 2018; 20:0:13 >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    hocam bende 2 gün önce Frozen Wilds ı bitirdim ve oyunun sonlarına doğru yıldım ama o son camışı indirmek ayrı haz verdi sony exclusive yakışır bi oyun olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.