Şimdi Ara

HOPARLÖR SATIN ALMA REHBERİ vs KULLANICI İZLENİMLERİ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.816
Cevap
11
Favori
259.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cometofathers

Bir dönem Microlab mc-4500 ben de kullandım çok memnundum. İlk 5+1 sistemimdir kendileri Hala bir Microlab kullanıcısıyım(M700U modeli) , Microlab gerçekten ses sisteminde bir numara

Başka kullandığınız daha kaliteli şeyler var mı hocam ?

• hangi konuda hocam? Kullandığım ses sistemi gayet kaliteli şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı yırtılma gibi bişeyde hiç olmadı.
  • Merhaba arkadaşlar ben gazi mahallesinde oturuyorum oturduğum bölgenin yakınlarında bir bilgisayarcı var adı teknogold orda ucuza iyi ve kaliteli hoporlorler var almalısınz pahalı hoporlerin tek farkı dayanıklı ve marka olması cool master hoporlor üretildiğinden yaklaşık 1 ay sonra Tekno Gold a geldi 220 Tl söylediğim gibi tek fark dayanıklı olması...
  • Eyw
  • Arkadaşlar ben creavite'in sbs580 modelini kullanıyorum 2006 yılından beri :D Maşşalah hala taş gibi^^ Ama eski bir model olduğu için yenilemek istiyorum. Şimdilerde güncel FP ürünü kaliteli olarak neler var 5+1 olarak acaba ? fiyat aralığı 150 civarları olabilir.(Çok profesyonel bir şey bakmıyorum,o yüzden fiyat aralığı düşük)
  • Elinizdeki kötü bir sistem değil 150 için değiştirmeye değmez
  • Arkadaşlar bu jameson nasıl bir marka işe yararmı, oto'da iyiymiş sanırım ev için uygunmu birde bu abd malı mı yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler..
  • arkadaşar 2+1 sistem var aklımda deneme fırsatını bulamıyorum 2 ürünü aynı mağazada bulmak sıkıntı biraz sizce hangisi?

işyeri için gerekli,arada sırada son ses yapılabilir laptop için film müzik ağırlıklı olarak tercih hangisi olmalıdır?

1 - edifier m3300sf

2 - trust tytan gxt 38
  • Palyaço İsleri Ofisimde Rezervasyonlara Giden Palyaço Ekibimiz İcin 5 Adet Orjinal Full Tam Set Büyük Haporler Lazım İlgilenenler Yazsın.
  • zenon MARKA <3
  • Teşekkürler....
  • atalayalper kullanıcısına yanıt
    Bunlar yalan bose soundlink alıcan tamam 5+1 hikaye tek aletten 10 tanesinin yaptığı sesi yapıyor
  • Teşekkürler.Eline sağlık.
  • 300 liraya kadar alabilceğim en kaliteli sistem hangisi arkadaşlar?
  • Philips HTB3510/12 5.1 1000W 3D BLU-RAY Ev Sineması

için ne diyorsunza arkadaşlar
    Diğer Özellikler
    Marka Philips Garanti Süresi 2 Yıl Hoparlör Tipi 5.1 Radyo FM/AM Toplam Ses Gücü 1000W Ürün Ev Sinema Paketleri
    Bağlantılar
    HDMI Çıkış Var USB Var Bluetooth Yok Eternet Girişi Var Optik Ses Çıkışı Var Smart Özellik Var
    Bağlanabilirlik
    Kablosuz Hoparlör Yok Wi-Fi Bağlanlabilirlik Yok
    Aksesuar
    Kumanda Va
  • arkadaşlar acil yardım. ses sistemi almayı düşünüyorum . Yarın gidip almam lazım. bu 3 tanesi arasında kaldım hangisini önerirsiniz ?
    Creative Gigaworks T20 -http://www.vatanbilgisayar.com/creative-gigaworks-t20-1-1-speaker.html
    Microlab M-200 -http://www.vatanbilgisayar.com/microlab-m-200-yeni-2-1-piano-black-speaker.html
    Microlab FC-362 -http://www.vatanbilgisayar.com/microlab-fc-362-2-1-speaker.html

Müzik>film>oyun için istiyorum. Apartmanda yaşıyorum. Özellikle müzik ve film için hangisi en iyi karar olur ? Hepsinde de iyi yorumlar var kararsız kaldım. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Dizüstü bilgisayarda kullancam.

• madem hoparlör ile uğraşıyoruz?
    http://www.electronix.com/watt-midrange-speaker-p-13500.html
    bu tip bir hoparlör, küçük odalar için oldukça makul bir seslendirme verir. ayrıca güzel bir tweeter ile çok hoş olabilir.
  • Arkadaşlar yarın Kipa mağazalarında TRUST TYTAN 2.1 modeli 99 lira olacakmış. Led TV'ye bağlamak için uygun mudur? Ne dersiniz kaliteli midir? Alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Arkadaşlar yarın Kipa mağazalarında TRUST TYTAN 2.1 modeli 99 lira olacakmış. Led TV'ye bağlamak için uygun mudur? Ne dersiniz kaliteli midir? Alınır mı?

60 watt rms buyuk ihtimal tda8560 var icide. fiyat ii alinabilir. normaldeo fiyata tda2003 lu leri zor bulunuyor. tabi sitesinde yazanlar dogru ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Arkadaşlar yarın Kipa mağazalarında TRUST TYTAN 2.1 modeli 99 lira olacakmış. Led TV'ye bağlamak için uygun mudur? Ne dersiniz kaliteli midir? Alınır mı?

60 watt rms buyuk ihtimal tda8560 var icide. fiyat ii alinabilir. normaldeo fiyata tda2003 lu leri zor bulunuyor. tabi sitesinde yazanlar dogru ise

Aldım gitti. Televizyon kendine geldi bir nebze

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.