Şimdi Ara

Honor 90: Sınıfının en güçlüsü, ince ve şık tasarım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alan arkadaslardan yorunlari bekliyoruz, ozellikle batarya performansi ve diger ozellikleri bakimindan. Bunu almayin, samsung s21fe gibi yada xaiomi gibi telefonlar alin gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahsin053 kullanıcısına yanıt

Yazdıklarınıza aynen katılıyorum, bence güncelleme de çok sorun değil, neden derseniz, her yeni gelen güncellemede telefon biraz daha yavaşlıyor, bu maalesef çoğu marka için geçerli, hatta iphone için bile, apple bile bu durumu yaptığı açıklama ile kabul etmişti, ben işlemciye biraz takıldım, 7 gen 1'in performansı nasıl acaba, 8 gen 1 işlemcili samsung s22 plus kullanıyorum, performans olarak o inşallah bu cihazı aratmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi_boy2006 -- 2 Eylül 2023; 0:26:40 >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt

Bataryası harika, sabah 7 de şarjdan çıkarıyorum akşam 7de kalan şarj %60 Oyun oynamıyorum tabi.

Huawei kullananlar için biçilmiş kaftan.

Ben mi 13 aldım, ancak 2 gün dayanabildim. Arayüzü çok kötü geldi bana. Direnç kayıtlı olduğu için şebeke sorunu yaşadım.

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt

Ben performansla ilgili hiç sorun yaşamadım (takılma, donma, yavaşlık vs.) Şimdiye kadar yaşadığım tek sorun; o da bir iki uygulamayla sınırlı, mesela Skype uygulamasını bazen açtığımda baştaki logo ekranında kalıyor. Telefonda genel bir takılma, donma gibi bi durum değil ama o uygulama sadece o ekranda kalıyor sonraki ekrana ilerlemiyor. Önbellekten kaldırıp, uygulamayı yeniden açtığımdaysa düzeliyor.

bunun dışında yaşadığım hiç bi sorun yok telefonla ilgili; ne oyun performansı olarak ne de genel kullanımda

• Bir aydır kullanıyorum batarya bir günü rahat çıkartıyor ekran cok canlı menu akıcı

• Onur duydum. Ama almam.

• Çok güzel telefon tavsiye ederim. Bence iPhone telefonlara on basar. Hafızası 512 Ram 12 GB. Şarjı hemen birden doluyor.

• Çıkış fiyatı neydi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.