Şimdi Ara

Honor 90: Sınıfının en güçlüsü, ince ve şık tasarım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

video uygulaması olduğundan emin misiniz? honor'un kendi video uygulaması olmayabilir? adamlar klavye bile yapmaya üşenmişler.. microsoft swift key geliyor default...

• Video uygulaması da yok müzik uygulaması da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aldığım cihazlarda kendi uygulamaları olsa bile poweramp, vlc player ve swiftkey uygulamalarını kurup kullanırım o yüzden sizlere de tavsiye ederim bunu alışkanlık edinmenizi.

• Osvajac kullanıcısına yanıt

Hocam cihaz dün elime geçti vakit darlığı nedeniyle yüzeysel inceleme şansım oldu ilk baktığım nokta hoparlör kalitesi oldu bende sizler gibi ön yargılıydım fakat mono olmasına rağmen çok güçlü ve temiz bir ses veriyor sözüm ona stereo hoparlör kullanan bir çok marka ve modelden kaliteli, hafta sonu mevcut telefonumdan veri aktarımı yapıp detaylı kullanım deneyimlerimi de paylaşacağım.

• carnageous kullanıcısına yanıt

İncelemenizi bekliyorum hangi modelden geçmiştiniz iosdan geçmeyi düşünüyorum honorun stabil olduğunu deneyimlemiştim ama memnun kalır mıyım bilemedim.

• Osvajac kullanıcısına yanıt

Hocam şu an samsung a54 kullaniyorum, samsung arayüzünden ve telefonun dizaynından çok sıkıldım, 4 yıldır hep samsung modellerini kullandığım için yeni birşey denemek istedim, o nedenle honoru tercih ettim fiyat maku geldil yanında kablosuz kulaklık hediyesi, 512 gb hafıza ve iddialı ekranı bana cazip geldi, detaylı inceleme yapıp sizlerle paylaşacağım.

• Üstadım bende honor 90 aldım ama video ve müzik uygulaması yok telefonda sizde de durum aynı mı

• İlk sipariş verenlerden biriydim. HB e-posta göndermişti. Hemen webte bir araştırma yaptım ve aldım. Samsung S10+ kullanıyordum. Pil değiştimem gerekiyordu. Telefonu değiştirmiş oldum.:)

Samsung u aratmadı diyebilirim. Bugüne kadar hep amiral gemisi bir cihaz kullanmıştım. İlk defa orta seviye bir cihaz aldım. Ama pişman değilim. Bu fiyata hediyesi ile birlikte alınabilecek en iyisiydi. Doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Cihaz hoşuma gitti. Sesi fena değil. En çok ses konusuna takılmıştım. Samsung S10+ ı aratmıyor diyebilirim. Ben oyun oynamam o konuda bir şey diyemem.

Honor un marketinden Müzik uygulaması indirdim. İlk sıradaki iş görüyor.

Video için Eski cihazdan aktarma yaptığım için onda kullandığım Nova Player i kullanıyorum.

Swiftkey i kaldırdım. Gboard kurdum. Daha kullanışlı bana göre.

Honor nispeten yeni bir şirket. O yüzden uygulama eksikleri var. Ama telafisi mümkün.

Kulaklıklar çok hoşuma gitti. Evin içinde her yerde çekiyor.

Hep siyah renk telefon kullanmıştım (Galaxy S4 hariç o beyazdı)

Yeşil renkte iyiymiş.

Gelen ilk güncellemeyi yaptım. Bildirim paneli ile kontrol paneli ayrılmış. Sağdan çekince kontrol soldan çekince bildirim paneli açılıyor. Kendi arayüzü de fena değil. Ama ben yıllardr kullandığım Nova Launcherden vazgeçemediğim için gene Nova yükledim.

Ram ve depolama olarak eşdeğerlerinden hayli yüksek değerlere sahip.

Almak isteyene tavsiye ederim.

• mchtay6 M kullanıcısına yanıt

merak etmeyin tüm honor telefonlarda var bu.. çin versiyonunda vardır belki bilemiyorum ama global sürümünde; video, müzik ve klavye uygulaması yok.. en temel uygulamalardan bile çalmışlar..

işin ilginci microsoft swift klavye bazen takılıyor.. bari default google klavye kullansalarmış.. ama adamlarda bu fiyata böyle ekran ve 200megapixsel kamera veriyoruz daha ne istiyorsunuz kafasında muhtemelen.

• Batarya kaç dakikada doluyor

• Honor 7- Honor 10 şuandada honor 20 kullanıyorum saglam güzel telefon ama günceleme almıyor malesef

• emekli56 kullanıcısına yanıt

Ne kadar sürede şarj oluyor

• Batarya 100% olduktan sonra şarjı kesmiyor cihaz, poco x3 gt de şarjı kesiyordu.Bunu düzeltmeleri lazım.

• tahsin053 kullanıcısına yanıt

Huawei ve Honor tarafı her ne kadar kullanım olarak güzel olsalarda güncelleme konusunda maalesef istenilen seviye değil kullanıcıları memnun etme konusunda, Evet uzun süreler sorunsuz kullanılıyorlar lakin 3 tane güncelleme alırsa şanslısın demektir.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

3 büyük güncelleme sözü vermişler sanırım yurtdışındaki incelemelerde diyorlardı, android 14,15,16'yı verseler zaten yeterli değil mi? ben de güncellemeye takıntılıyımdır, samsung üst seviye telefonlarda genelde her ay güncelleme geliyor telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 30 Ağustos 2023; 14:31:23 >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

Türkiye şartları farklı olabilir hocam, Samsung ve Vivo reklamlarını bu şekilde yapıyorlar bir çok kullanıcı için önemli bir konu olduğu için, Honor'da görmedim böyle bir duyuru, Belki vardır araştırmak lazım iyice önemli bir konu ise.

• çift tıklama ekran açma var fakat çift tık kapama yok , ben mi bulamadım

• nopanick kullanıcısına yanıt

%15- 20 den %100 e 1 saate şarj oluyor.

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt

Evet çift tıkla kapatma yok. Ama ben Nova Launcher kullanıyorum. Çift tıkla kapatıyorum.

Markette ekrana kapatma düğmesi ekleyen programlar vardı. Onlardan birini kullanabilirsiniz.

• emekli56 kullanıcısına yanıt

batarya performansın nasıl? çabuk bitiyor diye yorumlar var alanlar da

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.