Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UltrAslanMelih

Arkadaşlar bu telefona android 10 gelmiş google servislerinde sorun var mı her şey normal mi
    Herşey normal. Değişen birşey yok servislerde. Zaten servislerin güncellemeleri aktif olarak geliyor sürekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenizGokhanTezcan kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler google ile huawei arasında sorun var ya o yüzden sordum sanırım sadece yeni çıkan cihazları etkiliyo eski cihazları ve eski cihazlara gelen güncellemeleri etkilemiyo galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn9034

Android 9.1 e dönüş yapar yapmaz ekran sürem eskisinde olduğu gibi 7 8 saat arasına geldi. Yalnız Android güvenlik yaması 1 Aralık gösteriyor yani az da olsa güvenlik zafiyeti var. Süreklide güncelleme geliyor Android 10 ama iptal ediyorum. Bakalım nereye kadar devam edicek bu durum.
    Nasıl dönüş yapıyoruz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi suite uygulaması üzerinden yapılıyor. Programda güncellemeleri kontrol et dedikten sonra Android 9 a dönüş seçeneğini sunuyor. Ben bir süre bu şekilde kullandım, sürekli güncelleme uyarısı yapıyordu, otomatik güncellemeler kapalıydı WiFi mobil dahil ama en sonunda bir gece kendi kendine güncellemiş onay almadan, nasıl oldu bilemiyorum sabah kalktığımda güncellenmişti.

• kullanan arkadaslara sorum telefonda dark mode var mi?
    kronik problem var mi?

• Merhaba arkadaşlar,

Redmi note 8 mi? Honor 8x mi? Hangisinin kamerası iyidir?

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Var ve sorunsuz

• cLk kullanıcısına yanıt
    Redmi note 8 pro daha iyi aslında ama redmi 8 de 8x den bir tık önde yalnız yazılımda kaynaklı resimler çok yapay ve abartılı fakat bunuda gcam ile alabilirsin, burda en büyük eksik bence 1080p 30fps olması, evet 4k video kaydı var ama senin en çok kullanacağın 1080p ve 30fps ile 60fps gerçekten farkedilir bir ayrıntı. Bu noktada evet redmi 8 kamerası daha iyi fakat sana tavsiyem birde redmi 8 forumuna girmen donanım haberde ve yorumları okuman, hamgisinde ne gibi şikayetler çıkmaya başlamış, kim ne demiş, hangi telefondan daha az şikayet var karşılaştır sonra senin için kamera mı önce geliyor sorunsuzluk mu ona karar ver. Unutma honor 8x başlığında toplam 19 sayfa var ve şikayet neredeyse bulamazsın, birde redmi 8 in forumuna bak bakalım orada durumlar nasıl bizede dönüş yap ben gerçekten bilmiyorum.

• Honor 8x piyasaya çıkalı 1.5 yıl kadar oldu. Sizce hala alınabilir bir telefon mu? Şu anda sıfırı 1500-1600 TL arası bir fiyatla satılıyor. Huawei bu arada kirin 710 işlemcisini de kullanmaya devam ediyor; yani işlemci bir nevi güncelliğini korumaya devam ediyor.

• nanemolla N kullanıcısına yanıt
    Ben yeni araştırdım bu modeli. Bu fiyata çok iyi. Şikayet eden yok gibi. Antutu puanı iyi, kamera fiyatına göre iyi. Tasarım güncel. İphone almaya karar vermesem bundan alacaktım. Bir de telefon rakiplerine göre ince. Takoz gibi değil. Redmi serileri takoz gibi

• Arkadaşlar anneme honor 8x aldık ama android 10 gelmemiş destek uygulamasından da baktım yok

• 1900 liraya hala bu telefonu önerir misiniz?

• hayır önermem xiaomi bak bence

• hocam yeni aldık cihazı, güncelleme yapalım mı yapmayalım mı?
  • imeide durum nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrb telefonun lte katagorisi veya hızı kaç kbps hiç bir yerde bulamadım. Bir de video kayıt 4k seçeneği var mı bazı sitelerde var gözüküyor gsmarena da yok gözüküyor telefonu almayı düşünüyorum tşk
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSO J318.5-22 -- 10 Temmuz 2020; 21:6:53 >
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSO J318.5-22 -- 10 Temmuz 2020; 21:6:39 >
  • Merhabalar, telefonu alalı birkaç ay oluyor. Ekran parlaklığı sizde de biraz zayıf mi sizce de? Yoksa bana mı öyle geliyor bilemedim. Güneş altında çok zor görünüyor

• 1879 TL ye A101 den aldık bakalım, acil telefon ihtiyacı olduğundan ve NFC benim için ön şart olduğu için tercih ettim. Umarım memnun kalırım

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.