Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emuı 10 mu Android 10 mu gelen??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel yakında bizede gelir o zaman..

Ikisi birden olması lazım10/10 olacak 😀. Cihazı resmi garantili mı almıştın.

• Bir tek instagram da sorun yaşıyorum Android 10 da. Paylaşılan fotoğrafları büyütmeye çalıştığım anda donuyor ve kapanıyor uygulama...

• quote:

Orijinalden alıntı: ziyannii

Çok güzel yakında bizede gelir o zaman..

Ikisi birden olması lazım10/10 olacak 😀. Cihazı resmi garantili mı almıştın.
    Telefonda dahili gelen Destek uygulamasına girin ve Hızlı Servisler bölümünden güncellemeyi denetleyin.

Ben güncellemeyi bu şekilde yaptım.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Denedim şuan gözükmüyor hala. yakın zamanda gelir artık günlük 3-5 kontrol ederim.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    HONOR 8X ANAKONU

Ilginç bir şekilde güncelleme var gibi simge üzerinde işareti var. Içine girince yazılım güncel. Eli kulağında

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de böyle çıktı güncelleme, normalde gözükmüyor. Daha yüklemedim ama sanırım bu sadece Emuı 10, Android 10 değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn9034

Aynen bende de böyle çıktı güncelleme, normalde gözükmüyor. Daha yüklemedim ama sanırım bu sadece Emuı 10, Android 10 değil.
    EMUI 10 ve Android 10 bir arada hocam.
  • Süper o zaman 👍🙂

• Arkadaşlar aylardır telefonumdan aşırı memnunum bu yüzden android 9 güncellemesini bile halen kurmadım, şimdi görüyorum ki 10'nun dağıtımına bile başlanmış. 9 güncellemesinden sonra herhangi bir sorun yaşayan, veya batarya açısından bir dezavantaj yaşayan oldu mu? Sizce artık geçiş yapma vaktim geldi mi android ve emui 9 'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperen02

Arkadaşlar aylardır telefonumdan aşırı memnunum bu yüzden android 9 güncellemesini bile halen kurmadım, şimdi görüyorum ki 10'nun dağıtımına bile başlanmış. 9 güncellemesinden sonra herhangi bir sorun yaşayan, veya batarya açısından bir dezavantaj yaşayan oldu mu? Sizce artık geçiş yapma vaktim geldi mi android ve emui 9 'a
    Bende her şey aynen devam ediyor.

Ben de gayet memnunum. 2 hafta sonra 1 yıl olacak. Benim telefon bütçem en fazla 2500 TL'dir ve genelde yılda bir telefon değiştiririm.

Şu an Honor 8X'le değiştirmeye değer telefon bulamadım.

Honor 8X'le devam.
  • Bir gündür güncel hali ile kullanıyorum. İlk göze çarpan değişikliklerde birinci sıra kesinlikle karanlık mod, üstten çıkan paneldeki simgeler, sayfa geçiş efektleri, kamera menüsü, güvenlik seçeneklerine gelen yeni özellik, galeri.. Sayılabilir. Şuana kadar gayet stabil ve sıkıntısız çalışıyor eskisinde olduğu gibi, bir sıkıntı yok görünürde.

• Şarj süresi azaldı. Ekran açık kalma süresi azaldı. Güncelleme öncesi de azalmıştı. Batarya ve şarj ve ekran süresi nasıl sizin?

• Bana daha gelmedi güncelleme. Bekliyorum. Ekran süresi ne kadar alıyorsun şuanda.

• Cihazı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve batarya performansı neredeyse hiç düşmedi diyebilirim. Her gelen güncellemeyi de hemen yapıyorum
    HONOR 8X ANAKONU

• quote:

Bana daha gelmedi güncelleme. Bekliyorum. Ekran süresi ne kadar alıyorsun şuanda.
    Normalde ilk aldığım zamanlar bakma gereği duymadım ekran süresi iyi diyordum. Düştüğünü düşününce bakayım dedim sekiz, sekiz buçuk saat arası alıyordu. Fakat yine düşüş hissedince baktım şuan beş beş buçuk saat ekran süresi alıyor ve telefonu dikkatli kullanırım şarj ederken de klasik kurallara dikkat ederim. Daha cihaz da bir yıl olmadı alalı hiç memnun değilim şarj performansından.

• quote:

Cihazı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve batarya performansı neredeyse hiç düşmedi diyebilirim. Her gelen güncellemeyi de hemen yapıyorum
    Bu ekrana nerden girdiniz bulamadım

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.