Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Fatura tutarınız nedir? Para iadesi kabul edilirse ne kadar ödeme yapacaklar?

Alıntıları Göster
    09/2019 tarihinde aldım. Ödeme kısmını bende tam olarak bilmiyorum. Tüketici yasasını okudum bunla alakalı kısmini, diyor ki verilen ücretin tamamını ödemekle yükümlü. Sözleşme ile alinmis ise tek taraflı fesih etme imkanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

09/2019 tarihinde aldım. Ödeme kısmını bende tam olarak bilmiyorum. Tüketici yasasını okudum bunla alakalı kısmini, diyor ki verilen ücretin tamamını ödemekle yükümlü. Sözleşme ile alinmis ise tek taraflı fesih etme imkanı.

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim firmalarin değişim hakkı var. Bana parayı iade edin dediğimizde hemen vermek zorunda değiller. İyice araştırıp öyle hareket edin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Benim bildiğim firmalarin değişim hakkı var. Bana parayı iade edin dediğimizde hemen vermek zorunda değiller. İyice araştırıp öyle hareket edin bence.

Alıntıları Göster
    Değişim hakkı tabiki var fakat 6 ay içinde ayıplı olduğunun kanıtlanması tüketiciye ait yani oda servis tarafından ayıplı olduğu bilgisi verildi bana. Belirttiğim arızalar cihazın kendisinde kaynaklı olduğunu tespit ettiler. Bu yüzden kanunda derki ya para iadesi ya misli ile değişim, onarım veya ayıplı olan kısım kadar ücret indirimi. Tüketici dilediği hakkı kullanmakta serbest.

Bugün konu netleşecek kanısındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Alıntıları Göster
    Normal fiyatı 2.300 falandı. bu fiyatı geri öderlerse telefon şu an 1.700 liraya düştü. O yüzden sordum. Birebir değişim yerine ücret iadesiyle yeni telefon almak daha karlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Normal fiyatı 2.300 falandı. bu fiyatı geri öderlerse telefon şu an 1.700 liraya düştü. O yüzden sordum. Birebir değişim yerine ücret iadesiyle yeni telefon almak daha karlı

Alıntıları Göster
    Bana maliyeti 2016 tl oldu. Beni düşündüren kısım bir cihazın 2 ay içinde 2 donanımın aynı anda arıza vermesi. Ücret iadesini istememdeki neden o. Yoksa telefonun kullanımından memnundum. Son güncellemelerden sonra bariz şekilde (ilk alındığında) hissettğim bir ağırlaşma olmadı da değil hani. Açıkçası para iadesi yapsınlar başka markaya yönelirim artık yada duruma göre hareket ederim.

• Dün ücret iadesini sağladılar. Sorun çıkmadı.
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    Kanun çok açık ve net, iade edecekler tabi başka şansları yok. Bundan geçmiş olsun. Sanırım artık bu modeli düşünmüyorsunuz, bence redmi note 8 pro modeline bir göz atın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn9034

Kanun çok açık ve net, iade edecekler tabi başka şansları yok. Bundan geçmiş olsun. Sanırım artık bu modeli düşünmüyorsunuz, bence redmi note 8 pro modeline bir göz atın derim.
    Teşekkürler,artık düşünmüyorum hocam. Redmi note 8 pro ilk tercihimdi aslında ama aklımı mi 9t pro çeldi açıkçası. Tabi malum yolla kayıt olan türden alacagim için buda beni biraz daha düşünmeye itiyor.Şimdilik başka bir telefonla idare ediyorum.
  • ilginç bu 8x modelinin yurtdışından gelen modellerine halen kayıt yapılamıyor şimdi bir de 9x modeli çıktı.. kirin 710 işlemcisi ya da huawei nasıl bir zorluk çıkarıyorsa artık bilemiyorum, 8 ay önce alanların telefonları kapanıyor.
  • A101'de telefon şuan 1.700TL ve üstüne %10 indirim var sanırım 1.530'a filan geliyor gibi görünüyor. Honor 10 Lite'ta 1.250 civarına geliyor bu aralar. Kağıt üstünde bu telefonlar 3/32 4/64 dışında aynı görünüyor. Benim gibi oyun oynamayan biri için önemsiz farklar bunlarda. Bu iki telefonun başka farkı varmı?
  • Arkadaşlar az önce gelen güncelleme ile volte kayboldu. Daha öncede bu şekilde olmuştu. Sebebi nedir acaba?

• mateach M kullanıcısına yanıt
    Bende Volte duruyo hala ama Türk Telekom sağolsun ücretli yaptığından kullanamıyorum

• vlkn9034 V kullanıcısına yanıt
    hattım vodafone.önceki güncellemede giden volte geri gelmişti.Bu son güncellemeyle tekrar gitti.
  • vlkn9034 V kullanıcısına yanıt
    Ücretli olduğunu da nereden çıkardınız

• Yeniden güncelleme gelmiş. Ufak gerçi, güvenlik güncellemesi. Yine de bu kadar güncelleme gelmesini beklemiyordum...

• DenizGokhanTezcan kullanıcısına yanıt
    Android 10 da gelecek.

• 10 gelecek de, 9'a bile bu kadar gelmesi sevindirici aslında :)

• Hafif şu kasmalar olmasa güzel telefon

• Temiz bir kurulum yapmak istiyorum şu kasmalar yüzünden... Rom flash tool VS. Bir kaynak varmı

• Çok şükür arada konuşmalarda yakınlık sensörünün nadirde olsa çalışmaması hariç en ufak donma kasma yok henüz bende.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.