Şimdi Ara

HONOR 10 LITE - ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
15
Favori
34.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar>Pil>Uygulama Başlatma'da ben bazı uygulamaları görseldeki ayarlarda kullanıyorum. O zaman tekrar başlatmıyor. Örneğin sahibinden uygulaması bu ayarlarda. En son nerede kaldıysam daima orada duruyor.

HONOR 10 LITE - ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akakçe üzerinden sorguladığımda 1500-1550 TL fiyat bandında olan ürün 3 Ekim tarihinde A101'de 1399 TL gibi bir rakamdan satılacakmış. F/P bakımından alınır mı? Yoksa alt değilde üst marka Huawei veya Xiaomi'nin eş değer modelleri mi tercih edilmeli?

Bknz: https://www.aktuelurun.xyz/a101-3-ekim-2019-aktuel-urunler-katalogu-2.html/2

HONOR 10 LITE - ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Gkcgur

Akakçe üzerinden sorguladığımda 1500-1550 TL fiyat bandında olan ürün 3 Ekim tarihinde A101'de 1399 TL gibi bir rakamdan satılacakmış. F/P bakımından alınır mı? Yoksa alt değilde üst marka Huawei veya Xiaomi'nin eş değer modelleri mi tercih edilmeli?

Bknz: https://www.aktuelurun.xyz/a101-3-ekim-2019-aktuel-urunler-katalogu-2.html/2

yazın 1250 ye almıştım.... FP olarak p20 lite dan iyi bence

• Merhabalar. NFC.li bir telefon bakıyorum. Huawei'in Mate 20 lite modeli bildiğim kadarıyla 3 farklı kod ile satılıyor ve TR garantili ürünlerinde NFC varken, diğerlerinde yok.
    Bu ürün modelinde, tüm ürünlerde NFC özelliği var mıdır, yoksa "Bende NFC yok" diyen var mı?
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    HRY-LX1'lerde nfc var. Alırken satıcılara bunu sorabilirsin.

• Dostlar bu grup biraz ölü gibi, zaten p smart 2019 ile neredeyse aynı telefonlar, sorunuz olduğu zaman o konuya yazmanızı tavsiye ederim orası hala aktif vaziyette ölmedi.

• Dostlar bu grup biraz ölü gibi, zaten p smart 2019 ile neredeyse aynı telefonlar, sorunuz olduğu zaman o konuya yazmanızı tavsiye ederim orası hala aktif vaziyette ölmedi.

• Bu cihazı kullanıyorum 2 haftadır (a101'den aldım) 1400 tl

Cihaz 9.1.0 EMUİ ile geldi (9 pie sürüm)

Sevdiğim yönleri ve eksileri olan cihazın

Artı yönleri

1 - damla çentik hoş durmuş bu cihaza (1080x2340) pixel 415 ppi fhd ekranı kayda değer IPS LCD ekrana sahip iyi yani
    2 - işlemci orta sınıf için ideal güçte
    3 - kameralar iyi hem ön hem arka
    4- 3400 mah batarya 6.2 inç küçük gelse de işlemci performansı bataryayı sömürmüyor (1 buçuk gün gidiyor şarjı)
    5 - kasa yapısı ideal

Eksi yönleri ise

1- 3 GB ram cidden oyun veya bazı zor uygulamalara artık yetmiyor ve 32 GB hafiza da artık yetmez oldu
    2 - arka kapak çizilmeye çok müsait
    3- micro USB yerine typce olabilirmis

Fiyatına göre puanım puan üzerinden {10/6}

• Honor 10 lite emui 10 güncellemesi alan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • diablque D kullanıcısına yanıt
    Evet. Bende halen aynı sorun devam ediyor. (64 GB çift sim kartlı modeli brndeki)
    Çok saçma bir durum.
    Bazen banka işi veya online alışveriş için SMS ile şifre geliyor mesela, SMS'e bakıp, şifre girilecek ekrana döndüğümde genelde (herzaman değil, onuda anlamış değilim) herşeye yeniden başlamak gerekiyor. İşlemde ilerlemek ya imkansız ya çok sinir bozucu olabiliyor.

• r-is R kullanıcısına yanıt
    İyi bir çözüm gibi. Deniycem.

• İşe yaramadı. Yine aynısı.
    Mesela : online alışveriş yapıyorum bir app'ta. Onay kodu için SMS geliyor. Geldiği anda göremedim diyelim. SMS kutusuna gidip, koda bakıp, geri geldiğimde, işlem yaptığım app silbaştan başlıyor. Kıd girmem gereken yer de yok olmuş oluyor.
    Çok can sıkıcı bi durum.
    Büyük saçmalık.

• özufocu kullanıcısına yanıt
    Evet %100 sorunu çözmüyor. Büyük oranda gideriyor denebilir. Bazen de güncelleme öncesi sonrası fark edebiliyor. Evvelden sahibinden uygulamasında haritada emlak aradığınızda ne yaparsanız yapın uygulama yeniden başlatıyordu. Ama artık yapmıyor.

• Android 10 güncellemesi alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Android 10 güncellemesi alan oldu mu?
    Olumsuz

• Android 10 (Emui 10) güncelleme alan oldumu? Honor dağıtıma başlamış diyorlardı bu cihaza da.

• A101 64 gb ı 1299 tl ye satıyor alınır mı ne dersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leodex

A101 64 gb ı 1299 tl ye satıyor alınır mı ne dersiniz.
    bende alıcam arkadaşta gördüm bittim telefona
  • Arkadaşlar bu telefonu eşime aldım ama çocuklar sürekli birilerini arıyor whatsapp dan resim yolluyor millete bende de honor play var benim telefonda ikinci kullanıcı açtım hiçbir şey yapamıyorlar bu honor 10 lite de yok mu böyle bir özellik

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.