Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
87
Favori
85.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesabını kilitlemişler hocam keşke alışveriş yaptıktan sonra kartını hemen kaldırsaydın paypaldan. Hesabın sahte olmadığına dair kimlik, pasaport gibi şeylerin görüntülerini

istiyorlar bu gibi durumlarda, adres uyuşmayacağı için sıkıntı olur mu bilmiyorum. Yalnız bu sorunu yaşamasan bile büyük ihtimal alım yapamayacaktın, anladığım kadarıyla paypalda

ya genel bir sorun var ya da TR'deki kullanıcılar sorun yaşıyor. Ben de geçenlerde paypala kartı sorunsuz eklememe rağmen alım yapamadım, garip şekilde de kullanıcı adı ve şifre

yanlış hatası veriyordu ps store da ama ps4 internet browserı ve pc üzerinden aynı bilgilerle girebiliyordum paypala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Hesabını kilitlemişler hocam keşke alışveriş yaptıktan sonra kartını hemen kaldırsaydın paypaldan. Hesabın sahte olmadığına dair kimlik, pasaport gibi şeylerin görüntülerini

istiyorlar bu gibi durumlarda, adres uyuşmayacağı için sıkıntı olur mu bilmiyorum. Yalnız bu sorunu yaşamasan bile büyük ihtimal alım yapamayacaktın, anladığım kadarıyla paypalda

ya genel bir sorun var ya da TR'deki kullanıcılar sorun yaşıyor. Ben de geçenlerde paypala kartı sorunsuz eklememe rağmen alım yapamadım, garip şekilde de kullanıcı adı ve şifre

yanlış hatası veriyordu ps store da ama ps4 internet browserı ve pc üzerinden aynı bilgilerle girebiliyordum paypala.

Ufak bir araştırma yaptım yakın zamanda bazı paypal kullanıcılarına sahte paypal maili atarak dolandırmaya çalışmışlar bu yüzden de paypal hesapları kilitlenmiş.

Ben de en son Uncharted 4 almıştım paypalla 4 ay önce filan. O arada kaynadı sanırım. Paypal hesabım sabit olduğu için, yani genel olarak oyun almada aynı kartı kullandığım için kaldırma ihtiyacı da hissetmemiştim.

Enpara kartım ekliydi hesapta ki işin tuhaf tarafı enpara hesabım da hata veriyor internet şifresinden kaynaklı. Hesaptaki parada bir sorun yok duruyor, ama internetten giriş yapamıyorum.

Enparayı aradığımda antin kuntin şeyler istediler, kimlik resmi ve imzayı mail attın dediler, mail attım imzanız uyuşmuyor dediler.

Yarın enpara hesabımı kapattıracağım parayı çekip. Yeniden hesap açacağım. Tek çözüm bu görünüyor.

• HKpaypal hesabıma giriş yapmaya çalıştım fakat girmeye çalıştığımda hata verdi. Paypal uygulamasından da güvenlik ile ilgili bir sıkıntı olduğunu ve onları aramamı istediklerine dair mesaj çıktı. Bende denemek için HK psn cüzdanıma 50hk doları yüklemeye çalıştım ve yükledi yani hesap aktif daha sonra vpn üzerinden hongkong a bağlanıp bu şekilde paypal hesabıma girmeye çalıştım ve hesaba girdi. Daha önce vpn kullanmadan hk paypal hesabıma giriş yapabiliyordum fakat şuanda sistemi değiştirmişler sanırım. Belkide sizinde hesabınıza giriş yapamama sebebiniz budur.
  • Paypaldaki sorun hala devam ediyor, bu hafta ara sıra hata veriyordu hesaba girişte ama bugün 8-10 denemeden sonra giriş yapıyor. Sürekli şifre yanlış falan diyor. Birde HK dışında kart ekleyebileceğimiz paypal ülkesi bilen varmı?
  • Her yolu denedim gift card eklemeden oyun almak mümkün olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk kredi kartları şu anda geçmiyor mu?
  • Plus üyeliğim 15 ocak'da bitecek bu sefer gift card alacağım

gift cardları buradan alabilirsiniz

http://www.play-asia.com/digital_codes/playstation_network/14/711z3#fc=v:19
    https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-hk

Bunlardan birinden alacağım bilindik siteler olduğu ve alışveriş yapan arkadaşlarım olduğu için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Yılbaşına yakın alacağım o zamanlar iyi kampanya olabiliyor gift cardlarda

• FA5T kullanıcısına yanıt
    Hk paypal hesabı ile hala alabiliyorsunuz. Hk paypal hesabına Türk kredi kartı ekleniyor. Daha sonrada hk psn den bu paypal hesabı ile alışveriş yapabilirsiniz geçen gün cüzdana 30 TL yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Hk paypal hesabı ile hala alabiliyorsunuz. Hk paypal hesabına Türk kredi kartı ekleniyor. Daha sonrada hk psn den bu paypal hesabı ile alışveriş yapabilirsiniz geçen gün cüzdana 30 TL yükledim.

Daha önce bilsem denerdim gitti paracıklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hk paypal hesabı açtım ama benim kartı kabul etmedi.acaba geçici bir sorun mu ya da sanal kart olduğu için mi kabul etmiyor ?
  • anladıgım kadarıyla turk kredi kartları gecerli degilmis allah rızası icin biri kendi hk paybalından oyun alsın bana
  • Tales Of Zestria bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Tales Of Zestria bedava

ne zamana kadar ?
  • conerland kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum bende öyle bakarken gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Bilmiyorum bende öyle bakarken gördüm

teşekkürler
    harika oyun bence direk abanmak gerek!
  • God of War 3 remastered bedava

• For honor plus indirimi ile 378hk$ fiyatla satılıyor.

Vakıfworld kredi kartım var hk hesap açıp tr kredi kartı ile alabilir miyim?

• Little Big Planet 3 gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 12 Şubat 2017; 16:40:39 >
  • 22 Şubat'a kadar Until Dawn bedava kütüphaneye ekleyin
  • garanti ve world denedim fakat geçersiz diyor oyunu nasıl alıcam
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.