Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.069
Cevap
87
Favori
85.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alibabanın Ödeme yöntemi Alipay innial kartı almış. Honkong psnden alipay ile oyun alma yolu açılmış olabilir. 150 tl daha ucuz aşağı yukarı oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hong kong psnden resident evil 2 aldim. Tr psndende bir eklentisini aldim. Kiyafet silah vs.icerigi olan fakat oyunu actigimda bunlar gelmiyor ? Sebebi ne olabilir

• Dostum bir oyun ile dlc paketi aynı bölge olmak zorunda. Oyunun 3. bölge fakat dlc paketin 2. bölge. Detaylı bilgi için Playstation oyunlarında bölge ayrımının ne demek olduğunu araştırabilirsin.
  • Merhaba hong kong psnden resident evil 2 aldim. Tr psndende bir eklentisini aldim. Kiyafet silah vs.icerigi olan fakat oyunu actigimda bunlar gelmiyor ? Sebebi ne olabilir

• keşke önceki indirimde ps plus üyeliğimi uzatsaydım.
  • Hong Kong 3. bölge Türkiye 2. bölge

satın alınan oyun DLC vs gibi şeylerin birbirini görmesi için her şeyin aynı bölgeye ait olması lazım

• Hong Kong PSN'de bu ay ekstradan Monster Hunter World veriliyor.

https://store.playstation.com/en-hk/product/HP0102-CUSA09554_00-ASIAPLACEHOLDER0

-----

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.