Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
87
Favori
85.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

maalesef yapamazsın

Hadi ya kötü oldu bu. 6sı sonmuş sanırım Division season pass alayım da, boşa gitmesin bari. Sağolasın.

Bu arada offgames gibi sitelerden kod almak dışında bir çözümü var mı acaba alışveriş yapmanın?

Bende ayni konuda suphelerim var ama bizzat deniycem . Bolge kilidi degildi sadece hesap olaraksa sorunsuz aliriz. Cunku paypal yazmis baska ulkeden paypali olanlar sorunsuz alisveris yapabilir diye valla ayin 7 sinde ilk is plus almayi deniycem bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    Nedir hocam durum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Nedir hocam durum ?

Ben konu acarak duyurdum

HK psn de Hong Kong Paypal hesbai acarak Orayada Enpara yi tanitarak direk enparadan cekim i paypal araciligiyla yapabilirsiniz.

Bugun bizzat HK Psnden enpara paypal ile alisveris yaptim ve duyurusnu yaptim forum.da

Tamamdir hocam.

Bu arada, HK psnden aldigimiz oyunlarin da ikinci hakkini satabiliyor muyuz ?

• far cry primal 100 tl nasıl alıyorsunuz oyunları kredi kartı geçmiyo dimi
  • Hong Kong Paypal hesabı ile Hong Kong PSN Store'dan ilk oyunumu satın almış bulunuyorum; vatana millete E3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rikimikipiki -- 21 Haziran 2016; 19:23:34 >
  • Dostlar ilk konsolumu (PS4) bu hafta alicam ancak bikac soru var. Birincisi bu hangi psn daha uygun nasil alim yapilir bana yol yordam öğretecek varmi ozelden . Ikincisi psn plus bu alisveris yaptigimiz (Hongkong misal) ulke uzetindrn alsak TR de gene oynayabilirmiyiz yani kendi cihazimizdan . Su online oynama ve ucuza oyun alma muhabbetini 3 gundur forumda okuykrumda ( takas ve kardeslige uzagim ondan honkong endonezya v.s gibi ulkeler uzerinden alisveris yapim diorum ) yani bana yardimci olabilecek bir Ustamiz varsa cok sevinirim. Saygilar iyi gunler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 23 Haziran 2016; 18:08:34 >
  • Yardimci olacak baba yigit yok mu forum da ?

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    3 gündür forumda okuyup hala soruyosan bir problemin var dostum ama yine de cevaplayayım :)

birincisi brezilya, rusya vs gibi ülkelere yönel çünkü hk psn de Türk kartları geçmiyor.. ikincisi + .. yine de bir yolunu bulup alabilirsen TRde oynarsın sıkıntısız..
  • Plus icin eylul ayi bedava oyunlari HK store'a gelmedi herhalde.
    Hala agustos ayinin oyunlari gozukuyor bende.
  • Diğer psn'ler de Lords of fallen verilmişti lakin onun yerine Gravity Rush Remastered (English/Chinese/Korean Ver.) verilmiş durumda şuan

https://store.playstation.com/#!/en-hk/games/gravity-rush-remastered/cid=HP9000-CUSA01112_00-0000000000000000
  • Arkadaslar ben yurt disinda.yasiyorum honk kong paypal hesabi actim kredi kartimi paypal hesabina kaydettim ancak honk kong psn hesabi paypal hesabini kabul etmiyor neden acaba ?

• HK psn icin elimde gift kart var. komisyonsuz olarak veriyorum. almak isteyenler p.m whatsapdan ulasabilir

• Hong Kong PayPal üzerinden hesabım var, kart onaylı, adres ve telefon geçerli, PSN'den Battlefield 1 almaya çalıştığımda klasik E-8200012C hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarik54

Hong Kong PayPal üzerinden hesabım var, kart onaylı, adres ve telefon geçerli, PSN'den Battlefield 1 almaya çalıştığımda klasik E-8200012C hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

O sorun bendedee basladı.. HK Paypala tanimli kart var hep yapiyorum alisveris ama artik almiyoor. Hata veriyor direk paypal uzerinden falan ayni hata veriyor..

Bende artık offgamers siresinden aldim .. Artik HK yıda bitirdiler anlasilan ķotu oldu ne guzel HongKong Paypal hesbai actım alıyordum..

2 gün önce sorun yoktu alışveriş yaptım. geçici bir durum olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

2 gün önce sorun yoktu alışveriş yaptım. geçici bir durum olabilir.

Paypal uzerinden mi yaptiniz hocam ? o zaman yine tekrar ekleyip deneyim .. cunkü gecen 80 tl para cekti hk psn ama hata vermisti allahtan para geri yatti .. Yani bi turlu alısveris yapmaz olduda

Doğrudur paypal üzerinden yaptım. Cüzdana para eklemeye çalışmayın alacağınız şeyi direk alın o işlemi otomatik olarak yapsın genelde bu yüzden hata verebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Doğrudur paypal üzerinden yaptım. Cüzdana para eklemeye çalışmayın alacağınız şeyi direk alın o işlemi otomatik olarak yapsın genelde bu yüzden hata verebiliyor.

ben hoc cuzdana para eklemedim simdiye kadar hep direk aldim o yuzden bende durdu o islemler yapilmiyor ama yarin bir deneyim bakalim

• Beyler hongkong paypal hesabım var, yeni bir kongkong psn açtım yahoo mail ile. Ödeme yöntemlerinden paypalı seçtiğimde paypal hata veriyor şifre ve mailimi girdiğim zaman.

Yeni bir paypal açmak istedim, bu seferde dosya istiyor kişiyi tanımlamak için, ehliyet resmi filan gibi. Sistemi değiştirdiler sanırım acaba hongkong dışında bir paypal açsam, hongkong psne ekleyebilir miyim paypal hesabını?

Edit: Ayrıca ilk paypal hesabıma giriş yapamıyorum. Şifre unuttum dediğimde aramak istiyor şifre değişimi için. Ama arama gelmiyor.

Üzerine kartım o hesapta tanımlı. Doğal olarak yeni hesaba da ekleyemeyeceğim. Verdiği hata şu psnin

''Your account is limited. Please check your PayPal Account Overview page to learn how to resolve this problem.''

Ancak hesabıma giremiyorum ki sorunu düzeltmeye çalışayım.

Bu sorunu yaşayıp çözen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 1 Kasım 2016; 20:46:38 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.