Şimdi Ara

honda hrv tavsiye edermisiniz?? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.050
Cevap
24
Favori
472.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatını yazmadım kusura bakmayın iki farı 90 lira kablo ampul lole falan 40 lira takmayada 40 lira ödedim ama dedimya süper oldu piyasada hangisi uyar araştırması yapmayın megan1 tam oluyor
  • nasıl açacağımı bilemedim açan olursa sevinirim.
  • sis farını ankaradan bi honda çıkma parça satan bi arkadaş buldu kargo ile gönderdi düğmesi kablosu ayakları falan tam takım hrv ye tam uyumlu 250 lira sıfır kutusunda serviste taktırdım takmaya para ödemedim çünki arabayı honda ikinci elden aldım baştan pazarlıkta sölemiştim sis leri alırım takarsınız diye güzel bi montaj oldu düğmeyide orjinal arka sis farının düğmesine bağlattım ön arka beraber yanıyo
  • lpg li hrv lerde arıza lambası yanması herkeste oluyomu oluyosa çaresini bilen varmı
  • 2006 model HRV araçlarda manuel olarak da bir düğme yardımıyla 4x4'e geçebilme özelliği mevcut mu arkadaşlar ? 2006 modeller için öyle bir şey varmış diye duydum ama teyit edemedim.
  • Lpg de ariza lambasi sadece kotu gaz alirsan yanar ve depo bitip yeni den aldigin zaman kaliteli gaz alirsan bes alti km sonra söner. Ben petrol ofisinden aliyorum sorun olmuyor bir kere baska bir yie petrol ofisinde aldim ariza yanmisti bitince eski aldigim yerden aldim söndü . iyi bir yer bul hep ayni yerden al sorun olmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukozet

Lpg de ariza lambasi sadece kotu gaz alirsan yanar ve depo bitip yeni den aldigin zaman kaliteli gaz alirsan bes alti km sonra söner. Ben petrol ofisinden aliyorum sorun olmuyor bir kere baska bir yie petrol ofisinde aldim ariza yanmisti bitince eski aldigim yerden aldim söndü . iyi bir yer bul hep ayni yerden al sorun olmaz .

tavsiyeni dikkate alıcam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NASYALCIN

Ben lastiklerinden memnun değilim 205 55 16 lastik takmışlar araç alçak ve lastikler ufak görünüyor .Kim ne kullanıyor yazabilir mi? ayrıca fikirlerinizi alabilirim

2009 da 205 60 r16 olarak aldım. Markası Michelin energy server.

Kol dayama bende bayağı bi aradım orjinali için honda servisi 450 TL. gibi bişey söylemişti. Bende çıkma baktım ama bulamadım.
  • kol dayama ankaradan çıkma buldum temiz ama benim arabaya taktıramadım benimkinde başka bi kol adayama var çıkarınca koltukta büyük bi yırtık kalıcak o yüzden takmaktan vaz geçtim isteyen olursa satabilirim ben 200 liraya aldım kargo bana aitti aynı şartlarda satarım
  • 2003 model honda hrv mi satıyorum. boya yok 120000 km de lpgli 4x4http://www.araba.com/3678433/HondaHR-V%204WD%201.6%20CVT konya
  • hocam arabanız çok temiz güzel duruyor, hayırlı satışlar olsun..
  • honda hrv mükemmel bi araç, aracı bilmeyenler yorum yapmasın.
    ben de alalı henüz bir hafta vs oldu. yorum yapmak için erken olsa da şimdiden gören herkes hasta oldu araca.
    biraz zaman geçtikten sonra ayrıntılarıyla düşüncelerimi paylaşacağım.
  • selam arkadaşlar hrvlerin 4x4 olduğunu nasıl anlarız bir de bende 2003 otomatik vtec var ruhsatta gri ama fümeye yakın bir tonda hrvyle takas takas etmek istiyorum mantıklı mı?? ve 2003 değişensiz normal kmde ve siyah bir hevyi kaça alırım
  • babam honda hrv mizi satıyorum ama bende bilgileri biliyorum almaya niyetli olan ilandaki numarayı arasın lütfen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-sorunsuz-orjinal-garaj-arabasi-tertemiz-4x4-honda-hrv-47953496/detay
  • Arabamın şanzımanı değişti tamir falan değil komple değişti cvt şanzıman çok problemli motoru yaksan çaresi var şanzımanın yok o yüzden dikkat edin.. birde abs sensörü problemli onuda değiştirdim honda arabadan çok yedek parçadan kazandı benden..
  • Alpara, seninki kaç model ve kaç km.de ? Bahsettiğin masraflar ne kadar tutuyor ?
  • arkadaşlar özellikle forum donanımhaber e yazdıklarınızı okudum ama bir hafta önce gidip elden satın aldım honda hrv yi ... aldığım araç 2000 model aldığım kişiyle beraber kaporta ve motarunu gösterdim bmw servisi ve honda servisine götürdüm iki ustada şanzımanda problem var dediler araç kalkışta ufak titreme yaparak kalkıyordu... aracı aldığım gün 90 km yol yaptım el frenini yarı açık bırakıp 50 km yol yaptım araç 80 km yi geçmeyip zorlanınca D vites lambası sinyal vermeye başladı honda servisini aradım şanzıman sorunu dediler ertesi gün aracı servise götürdüm ... cvt şanzıman yağının yerine başka bir yağ kulanıldığını söylediler cvt yağı dökünce şanzımanda problem kalmadı ... araç on numara bağımlılık yapıyor çok basit kullanımı ama acemi için tavsiye etmiyorlar.... ama hangi araç 50 km yolu motora ve şanzımana sorun vermeden sadece yağ değişşimişyle yol alır, honda hayat onda derim ...

• 4 lt cvt şanzıman yağı motor yağı antifriz 4 buji ve filtre bide el emeği toplam 315 tl bakım yaptırdım ... bakımı çokta pahalı değil yıllık bandrolü 216 sigortasınada 140 tl verdim... yok böyle birşey hem jipe bineceksin hemde az vergi ödeyeceksin ....
  • Herkese meraba
    Benim bi getz im vardı bu sene uzun yolda acı çektirdi bana geçenlerde sattım. Uzun yolda savrulmayacak araç alayım derken galeride bi HRV takıldı gözüme araç dış görünüş olarak çok güzel geldi. 2000 model olması biraz korkutuyor bu aracın 2000 model kullanıcılarının yorumlarını almak istiyorum. Bugüne kadar hiç Honda kullanmadım ama kullananlar motorlarının 400bine kadar gideri var diyorlar. Bi de araca lpg takılması çekişini düşürüyor mu. cevaplarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • Bende Yeni Çocuk olduğu için Mevcut Opel Astra aracımı Satıp Japon bir Sedan veya Orta halli bir Suv bakarken yazılarınızın Hepsini zevkle okudum.Ön yargılı değilim araç konusunda( Avrupalar hariç). Sormak istediklerim;

1-Bazı ilanlarda 2WD geçiyor sahibidende. Bunlar ile 4Wd'lerin çekiş harici ne gibi farkları var?

2-Çoğunda 2 Ab yazıyor HRv'ler için , açıkcası genelde eşim şehir içi yoğunlukta çocuk ile kullanacak güvenlik olarak 6 Airbag olan bir araçtan vazgeçmek akıl karı mı?

3-Birkaç arkadaş bagaj küçük demiş, acaba neye göre küçük? Bir Sedan araçtan büyük olması gerekir diye düşünüyorum.Diğer Suv'lara göre değerlendirildiyse sorun yok .

4-Lastik ebatları çoğunlukla 205-55*16 Mı?

Açıkcası 2005-2006 Model almayı düşünüyorum bu yıl aralığında kullananların yorumları ve ekleyecekleri olursa memnun olurum. Üretimden kalkmasını vs.. düşünmüyorum. Aracın son sahibi olursun, parça bulamazsın safsatalarınıda sallamıyorum ( Proton aracım var ayrıca sıkıntım yok, senelerdir Mazda kullandım hiç sıkıntı yaşamadım )

1.6 Yaklaşık 10Lt yakıt, Düşük vergi, Japon olması, Lastiklerin Normal sedan ebatlarında olması,Yüksek olması Çok harika gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.