Şimdi Ara

honda hrv tavsiye edermisiniz?? (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
24
Favori
472.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu hortlatıyım dedim. EVET alınır. Hrv'nin çıktığı yıllarda bu küçük suv grubu tanınmıyordu. Pek de satılmıyordu. Ancak Nissan Kaşkai ve Dacia Dastır ile bu durum Türkiye'de kırıldı. Son 10 yıl içinde tüm markalar küçük, orta ve büyük olmak üzere SUV araçları getirdiler. Hepsi de gayet iyi satılıyor. Küçük ve eski olanlar daha fazla tutuluyor. Çünkü yeni 150binden fazla verdiğiniz bir Kaşkai, Kadjar, Mokka, Rav4, HRV, Taureng i kimse araziye sokmaya cesaret bile edemiyor. Sonuç Yüksek asfalt arabası oluyor. Zaten satılanın 10 da 1'i ancak 4x4 oluyor.
    Sonuç EVET KESİNLİKLE ALINIR. Hem şehirde, hem arazide 10 numara iş yapar. Eski rakipleri Terios, Vitara gibi araçlar ise şimdilerde asfaltta biraz zayıf kalıyor. Diğerleri ise 2.0 motor ve üstü. 1.6 Sivik motor olup en güçlüsü ve sağlamı bu. Ancak 1999-2006 Hrv tam bu iş için biçilmiş kaftan. Ofrod yarışları hariç tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csavas74 -- 26 Kasım 2019; 11:28:40 >

• arkadaşlar merhaba
    3 yıldır Honda City kullanıyordum.
    Alırken alma satamazsın şöyle işe yaramaz böyle kötü dediler.
    Sonuç olarak yakıtı ve performansı şehir içinde alınacak en iyi araç.sıfır sıkıntı yaşattı.
    Satarkende hiç fiyat kırmadan çok rahat sattım.
    Şimdi HRV'lere bakıyorum(2000-2004). aynı yorumlar yapılmış.:)
    özellikle son 1-2 yıl içinde sahiplenen arkadaşlara sormak istiyorum
    şehir içinde Ankara trafiğinde kullanımı nasıl olur?
    2000 modeline günümüz itibariyle 200 bini devirmiş HRV'ye 55 bin vermek nasıl olur ?
  • Fiyata yorum yapamam geçen sene sattım, piyasa çok oynak. 1,5 yıl İstanbul ve uzun yolda kullandım bence güzel araç eksileri olduğu gibi artıları da bol, uçan kaçan bir araç değil lakin kullanırken cityden çok çok fazla güven vereceği kesin.
    Şanzuman yağı periyotları aksatılmadan serviste değişmişse alınıp binilecek araç bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biz10

arkadaşlar merhaba
    3 yıldır Honda City kullanıyordum.
    Alırken alma satamazsın şöyle işe yaramaz böyle kötü dediler.
    Sonuç olarak yakıtı ve performansı şehir içinde alınacak en iyi araç.sıfır sıkıntı yaşattı.
    Satarkende hiç fiyat kırmadan çok rahat sattım.
    Şimdi HRV'lere bakıyorum(2000-2004). aynı yorumlar yapılmış.:)
    özellikle son 1-2 yıl içinde sahiplenen arkadaşlara sormak istiyorum
    şehir içinde Ankara trafiğinde kullanımı nasıl olur?
    2000 modeline günümüz itibariyle 200 bini devirmiş HRV'ye 55 bin vermek nasıl olur ?
    Geçen hafta 11 haziran 2020 tarihinde 2007 model 247 bin kilometredeki honda city aracımı internette (Sahibinden.com) ilana çıktıktan sonra bir saat içerisinde sattım. Ön iki çamurluk boya kaput değişikti. 9700 hasar kaydı vardı. Tüplüydü. 42 bin liraya hayırlaştık. Belki 2 bin lira daha alabilirdik. Ama kullanıcıya gitti. Hemen alım işine girdik ve aldığım araçtan kazandım.

Honda içimde derin bir etki braktı. İnşallah yeni bir honda suv ile yoluma devam ederim. Şimdiki niyetim bu.

• Hayirili olsun ne aldın
  • 2016 model ve üstü HR-V'ler için INSTAGRAM ve FACEBOOK sayfamız oluşmuştur. Linklerini aşağıya bırakıyorum. FACEBOOK grubuna 2016 model ve üstü araç sahipleri, aracı almak isteyenler, araca karşı ilgi duyanlar ve araçla ilgili alışveriş yapmak isteyenler kabul edilecektir. Aynı zamanda sadece araç sahiplerinin olduğu WHATSAPP grubu da kurulmuştur. Gruba katılmak için hondahrvclubturkiye@gmail.com E-POSTA adresine iletişim numaranızı atarsanız gruba eklerim.INSTAGRAM:www.instagram.com/hondahrvclubturkiye FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/hondahrvclubturkiye/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• (2003) Honda HR-V Test – Bilinmeyen Haylaz başlığı ile anlattığımız Honda Hrv Testimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

Sitemizin Linki :
    http://fwmotor.com/2003-honda-hr-v-bilinmeyen-haylaz/
  • 2006 4wd yarı otomatik mi tam otomatik mi

• Yeni gelecek kasası güzel görünüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.