Şimdi Ara

Honda Civic Sahiplerinin Araçlarını Satarken Fiyatları Aşırı Abartması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
9.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YusufBey09

Yakıt ne durumdaydı hocam
    Civic hb aracımın 9000 km deki artalaması 7.5 lt ydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Sizin Civic'iniz kullanıcıların belki %1'nin sahip olduğu 182 hp turbo motor olan versiyon olduğu için motor sizde tatlı hatıralar bırakmış diye algılıyorum.
    Motordan bağımsız olarak sadece araçları düşündüğümüzde üçlünün en gerisindeki araba Civic herhalde.
    Olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: unbqlqnced

Geçende vw yi aradık arkadaşla golfun fiyatını sorduk. 1.6 tdi otomatik comfortline golf'e 160 k dediler. Sonra malum siteyi açtım ve fiyatlar ortada;

Millet kafayı yemiş dayı bayide satılan 0 km arabadan daha pahalıya satıyorlar.
    O tam bir komedi.

0'ından 20k yüksek fiyat yazan gördü bu gözler. Ses sistemi varmış

Her markada var şu anda bunlardan.

• Honda Civic genel olarak sosyokültürel seviyesi düşük, bir miktar para durumu düzelmiş kişilerin tercihi olan bir marka malum sorunsuzluk muhabbeti yüzünden. Aynı durum vw Jetta için de geçerli mesela. Kitlesi yüzünden piyasası bu hale gelmiş araçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel

Almayin kardesim cogu 110 120 ye alinmis arabalar kancayi atmislar bir sazan gelip alirsa diye bekliyorlar.
    2015 2016 passat lar km 100 bine dayanmış malum site girde bak bi kaça koyuyorlar sıfırımı o dönem kaça aldılar bu sadece civic de degil her araçta böyle son 2 3 senedir

• 2019 model 12 binde hatasız Civic elegance eco aracımı 125 e aldım 4 gün önce 136 a sattım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jettada aynı 120 idi piyasası oldu 130
  • honda
  • civic denince aklıma apaçi tayfa geliyor... (efendi tayfayı tenzih ederim)

kullanıcı profili marka algısını bu kadar mı zedeleyebilir...

2007 tüplü honda 190binde her tarafı yara bere, kanat felan takmış yani araba arabalıktan çıkmış... pazarlık payı çok azdır, 69bin tele diyor...

güzel para...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic fb7 2012 sahibiyim. 1 ay önce satıp başka araç alayım dedim ama bulamayınca aracıma şükrettim aşık oldum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Honda piyasasındaki tiplere bakarsan durumu normal karşılarsın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

114e alınan Honda Civic Eco executive 47 binde 135e satıldı geçen hafta. Hasar boya vs yok
    Benim araçta F1 var 2019 çıkışlı.. bahsettiğiniz araç 2017 dir 2018 cıkıslıdır.. Şimdi bu araç 135 e satıldıysa benim kaçtan vermem gerekiyor.?.. Piyasa hakkında çok bilmiş alıcılara soralım cevap versin.. Sıfır Makyajlı eco exe 177 bin.. Makyajlı ile benim araç arasında fark yok gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Honda piyasasındaki tiplere bakarsan durumu normal karşılarsın hocam.
    O dediğin eskide kaldı.. 130000 arabaya veriyorsun ne yapacaksın senin gönlün hoş olsun diye ucuza mı satalım malımızı.. varsa aracın 20000 aşağısına talibim senin tipin neymiş belli olsun böylece.
  • Tekilas T kullanıcısına yanıt
    Burada kimse kimseden malını ucuza satmasını beklemiyor. Sadece mevcut piyasa hakkında bir yorumda bulundum. Honda CEO'su Türkiye'deki sizin gibi fanları görse çok mutlu olur. ben "piyasa hakkında çok bilmiş bir alıcı" değilim. sadece 150 bine sıfırı varken 3-4 yaş ve 80-90.00 km araca 130 135 bin fazla dedim.

Bu foruma yeni geldim ancak görebildiğim kadarıyla Honda fanları arabalarına körü körüne aşık.

Ben böyle düşünmüyorum bana uygun bir araç arıyorum sadece. Bana uyarsa Mercedes'e de binerim, Suzuki'ye de, Golf'e de.
  • Konnegeer27 kullanıcısına yanıt
    volkan3156 kullanıcısına yanıt
    fazla genellemeler hoş olmuyor; sonuçta C segmenti araçlar... ne yani civic kullananlar "kekman" "kıro" "sonradan görme" ama focus-astra-corolla kullananlar son derece elit-beyfendi-yüksek sosyokültürel bireyler mi?

saçmalamaya insanları kullandıkları arabalar üzerinden bu şekilde kategorize etmeye çalışmayın-komik oluyor...

civic C segmentinin en çok satan modellerinden her tür - her tip insan kullanabilir..

akademisyen de poliste doktor da öğretmen de işçi de kullanır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 4 Kasım 2019; 16:24:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ulan ne adamlarsınız aracın markasına göre insan psikolojisi olayına girmişsiniz az edep yahu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jquidd

Burada kimse kimseden malını ucuza satmasını beklemiyor. Sadece mevcut piyasa hakkında bir yorumda bulundum. Honda CEO'su Türkiye'deki sizin gibi fanları görse çok mutlu olur. ben "piyasa hakkında çok bilmiş bir alıcı" değilim. sadece 150 bine sıfırı varken 3-4 yaş ve 80-90.00 km araca 130 135 bin fazla dedim.

Bu foruma yeni geldim ancak görebildiğim kadarıyla Honda fanları arabalarına körü körüne aşık.

Ben böyle düşünmüyorum bana uygun bir araç arıyorum sadece. Bana uyarsa Mercedes'e de binerim, Suzuki'ye de, Golf'e de.
    3-4 yaşında aracı 135000 e satan yok.. Daha aracın fiyatının nerelerde olduğundan haberiniz yok.. Bu aracın sıfırı 170000. 1 yaşındaki aracın kaça satılması bekleniyor.. Piyasada 1 yaşındaki arac şuan 140000 lerde..

Problem şu; Alırken mi Satarken mi sorusunu kendinize sorun. Bunun fanlıkla alakası yok..Ne fanı olacağım.. Kafam eser satar başka araca binerim ama burda kayserili ayağı yapanlarıda anlamak mümkün değil ne yazık ki.

• Tekilas T kullanıcısına yanıt
    Aşırı derecede fanboysun. Bir kere aracın sıfırı 170 derken bile belli. Hiç ama hiç piyasadan haberi olmayan sensin. Zamanında sıfır arabayı almışsın şimdi de bunu kaçtan kitlerim hesabındasın.

Bu arkadaşlar böyle yazmış. O zaman sıfırların 200 olması lazım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-serkan-beye-opsiyonlanmistir-752557446/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-emsalsiz-honda-civic-752204168/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hatasiz-boyasiz-civic-743411745/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-cesur-otomotiv-boyasiz-2017-honda-civic-eco-elegance-lpg-orjinal-753369332/detay

İnsanları saf mı sanıyorsunuz. Bi siz anlıyorsunuz dimi bu araba işlerinden. Sıfırı 170miş miş. En ufak araştırma bile yapmıyorsunuz.

Şimdi diceksin e bunlar boyasız. E showroomda 150 155 e satılan araçlar boyalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jquidd -- 5 Kasım 2019; 9:30:41 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.