Şimdi Ara

HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
31
Favori
123.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekim bir kaza sonucu arabam pert oldu. Zaten kıymetini biliyordum ama şimdi daha iyi anladım. 😔 Tam bir fiyat/performans aracı bu kasa ve model. Kullananlar kıymetini iyi bilsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakin zamanda alan ya da satan oldu mu arkadaşlar bu araçtan..82 83 yazmış bazıları. satabiliyorlar mi gercekten bu fiyatlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirli

Arkadaşlar,
    Ekim bir kaza sonucu arabam pert oldu. Zaten kıymetini biliyordum ama şimdi daha iyi anladım. 😔 Tam bir fiyat/performans aracı bu kasa ve model. Kullananlar kıymetini iyi bilsin...
    Geçmiş olsun kardeşim.Sizlerde bir şey olmasın da gerisi yine olur,yerine gelir inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

yakin zamanda alan ya da satan oldu mu arkadaşlar bu araçtan..82 83 yazmış bazıları. satabiliyorlar mi gercekten bu fiyatlara
    Selamlar herkese..
    Uzun zamandır burayı boş bıraktık maalesef.Paylasımların bu aracı kullananlara çok faydası olur.
    Tecrübeleri yazmak, bilinmeyenleri sormak faydalıdır mutlaka.
    Bu model,bu yaşta o paralara asla satılmaz.Bende arada bakarım ama fiyatlar uçuk.
    54 ile başlayan 60 küsürları bulan fiyatlar afakidir ve alınmaz da, satılmaz da.

• ayazoglu35 A kullanıcısına yanıt
    2018 12. ayda 42.bin tl ye altın bozdurarak almıştım arabayı. bugünkü karşılığı 81bin TL .80 bin etmese de 50 bini de geçmiştir değer olarak düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

2018 12. ayda 42.bin tl ye altın bozdurarak almıştım arabayı. bugünkü karşılığı 81bin TL .80 bin etmese de 50 bini de geçmiştir değer olarak düşünüyorum.
    Mutlaka değer kazandı.Piyasada fazla olmayan bir araç ve bana göre sorunsuz.
    2013 yılında 23.750 ye almıştım.Deger kazandı tabiki,benim araçta seneler araya girince iki katı veya ona yakın.Gule güle kullanın siz ve tüm araç sahipleri.

• ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM!...

VAHİM BİR KAZA SONUCU ÖN TAMPONU UÇURDUM.İZMİR DE YEDEK VEYA ÇIKMA OLARAK KESİN BULABİLECEĞİM BİR YER VAR MIDIR?
  • selcuksert38 kullanıcısına yanıt
    Ünallar'da belki vardır baya büyük orası.

• Çok teşekkür ederim iyi günler

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    2.sanayi de japon usta bi yer var
  • selcuksert38 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim.Cana gelmesin Allah korusun

• ayazoglu35 A kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hayırlı tatiller
  • bence sat kurtul, parçası falan bulunmaz
  • Arkadaşlar merhaba, 2014 yılında aranıza katılmıştım yorumlarınızı bol bol okudum faydalandım. Bu zamana kadar aracımda hiç Bir problem yaşamamıştım,
    Ancak İstanbuldan ankaraya gelirken araba önce hararet yükseltti durdum baktım radyatör su eksiltmişti suyu ekledim Normale döndü Ankara ya gelene kadar dört kez bu işi yaptı Yolda termostatı çıkardık yine aynı. Ustaya götürdüm conta yakmış dedi başka bir usta radyatör hortumunda basınç yok dedi ve radyatör kapağında arıza olabilir dedi. Ayrıca Lifte kaldırıp baktık su akan görünen Biryerde yok.Yağ da su karışması yok. Performans problemide yok. Yardımcı olrsanız sevinirim

• dozajına alışırsın zamanla
  • habana78 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,2013 den beridir bende hem buradayım hemde aracım aynı.O sıkıntı bende de geçen ay meydana geldi (Ağustos 15 de yola çıkmıştım Bitlis'e )ama hala çözemedim çünkü İzmir'de değilim.Her 250-300 km de durup suyunu ilave ettim.Donustede aynı yöntemle gideriz nasip olursa.Kendi tanıdığım ve aracı bilen ustama götürene kadar idare edeceğiz.Fazla sıkıştırınca ve LPG de yapıyor sanırım bende . Beyin veya bir başka sıkıntı olabilir.Kapak 30-50 TL al tak bir dene bende o çare olmadı.
    Sende inşallah işe yarar.
    Belki de çareyi bulmuşsundur ben mesajını geç gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayazoglu35 -- 20 Eylül 2020; 1:30:59 >
  • kaputun on kisminda bulunan yedek su deposuyla devirdaim sağlayan hortum cikmisti benim..yolda farketmemem sonucu hararet tavan yapmış araba cekisten dusmustu..sizin gibi su ekleyip devam ettim ben de uzun bir süre..vr inanin o hortumun cikik oldugunu ist/gopta bulunan honda servisi dahi gorememisti yaklaşık 2bin km bu şekilde kullanmak sorunda kaldim sürekli su ekleyerek. sürekli su kaynatıyordu arac. sonra şuan hatırlayamadığım bayrampasada bir usta görmüş ve yerine takmıştı. onu takinca arac 100km de su kaynatiyorsa 300km ye cikti ama çoktan contaya zarar vermişiz..conta değişimi, kapak taşlamasiyla içinden çıkmıştık isin.. 2002 model eurocivicti bu bahsettigim. suan 2005 kullaniyorum. araclar harika

• Benim aracım kasa özellik görünüm olarak aynısı ama hb 16 ls olarak geçiyor. Birkaç sıkıntım var nasıl çözerim bilemedim. Hiçbir şekilde parçalarının ya sanayisini bulamıyorum. Farımın mercekleri öldü servise sordum ikisini birden değiştirmek 7bin lirayı bulacak. Sürücü tarafı güneşliğim kırıldı 1.5 senedir bulamadım serviste 1 tanesine 1100 tl para istediler. Arabamı o kadar seviyorum ama şu işler resmen soğuttu. Hiçbir parçanın uyumu da yok nerden nasıl bulabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük illerde çıkma tabir ettiğimiz orjinal parçaları hurda araçlardan alan parçalayanlar var sizde bilirsiniz.En iyi yöntem aramak,gezmek ve sormak.Mutlaka bir yerden bulursunuz

• Selamın aleyküm hayırlı işler der bende 2004 Honda Civic eu 8 hacback 5 kapi vardır bana sol arka stop lambası lazım uygun fiyata nereden bulabilirim 100 Euro fiyat istiyor lar ilginiz için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan Budak -- 31 Ekim 2020; 22:40:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.