Şimdi Ara

HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.183
Cevap
31
Favori
122.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, arka stop lambası nasıl sökülür. Arka stop lambası Su alıyor. Bugün sökmeyi denedim.i Bagajın iç tarafından görünen üç tane somun var. Bunları söktüm ancak stop lambası yerinden çıkmadı. belliki bir tane daha vida yeri var ancak bulamadım. Acaba Dördüncü Vida yeri tamponun altında mı yoksa bagaj halı Fleksinin altında mı. Daha önce ıstop lambasını söken veya söktüren var mı.

Bayramda memlekete gittim. Yol 400 km civarı. Yola çıkmadan önce bujileri değiştirdim supap ayarını yaptırdım ayrıca gaz kelebeği temizlendi. Araçta dört yetişkin iki çocuk Ve bagaj dolu olarak gittik. Gelirken de yine aynı şekilde geldik. Giderken 1000 rakımdan sıfıra İndim dönüşte de tam tersi. klima neredeyse hep açıktı. Gidişte 6.5 dönüşte de 7.3 LPG yaktı. LPG yi PO dan aldım hep. Paylaşmak istedim

HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejdet Ay -- 13 Haziran 2019; 20:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ön farları zımparalayıp temizleme sıvısı ile parlattım. Çok kötü durumda idi. Sırasıyla 800-1500-2000-2200-3000 su zımparası ile zımparaladım. En sonda megiuars far bakım sıvısı ile parlattım.

• Kendi sorumu kendim cevaplayayım. Arka stopları yerinden çıkarmak için tamponu sökmek gerekiyor

• Arabaya bagaj havuzu bulamıyorum. Kullanan varsa nereden aldigini yazabilirmi? 3d paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum.

•  HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL Ben epey aradım sizde boşuna aramayın. Döşemecide bu şekilde paspas yaptırabilirsiniz. Ön taraflarada aynı şekilde kestirdim güzel oldu.

• cam fitillerim camları süpürmüyor arkadaşlar. nereden edinebilirim 4 camdan da arıyorum fitil. uydurmamiz mi lazim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamun aleyküm bende bu arabadan var abilerim ama ne kit ne böyle süsleme parçası bulamadım bana bir bilgi verimisiniz yaşım 25 arabayı biraz genç aktif hale getirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz parçaları nereden bulabilirim yada hangi kasayla uyumlu ona göre bakayım alayım hiç bir yerde bulamadım...
  • Merhaba arkadaşlar 2002 model manuel bir parca degisenli buldum fiyat 35 bin tl ne dersiniz alınırmı lütfen yardımcı olun km 200 binde

• Arkadaşlar rica ediyorum biriniz cevap verin lütfen birde bu kasanın 1.7 cdti dizeli var almak mantıklı mı ülkede yok gümrük girişli

• Nejdet Ay N kullanıcısına yanıt
    Farların son durumu nedir necdet bey? Solma sararma tekrar ettimi 5 ay kadar zaman geçmiş. Ben orjinal farı değiştirmeyi düşünüyorum?

• METRO34 M kullanıcısına yanıt
    İlk yaptığımda cilalı parlak bir görüntüsü vardı. Şuan o parlaklık yok ama sararmada yok. İyi durumda. Yaparken zımpara işine özen gösterin. Ben yapamadım ama naçizane tavsiyem zımpara işlemi bitince mutlaka pasta atıp ondan sonra son ürünü uygulayın.

• Iyi akşamlar bu aracın sol gunesliginden bulma imkanımız var mı bir çok sitede aradım bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.

• nanahode N kullanıcısına yanıt
    Çıkma bulabilirsin. Internetten araştırma yapabilirsin. Facebook'ta da çok sayıda Honda parça alım satım grupları var.

• sikofild S kullanıcısına yanıt
    Dizelini daha önce duymamıştım. Mekanik aksam parçasını bulmanız zor olur. Hele satarken biraz yavaş gider sanırım.

• osein O kullanıcısına yanıt
    Facebook'ta 'civic ep2' gruplarına üye olabilirsin. Oradaki arkadaşlar çok yardımcı olurlar.

• sikofild S kullanıcısına yanıt
    İnşallah almışsınız dır 👍

• Lpg li kullananlar guncel yakit sarfiyatini yazabilirmi? 2 ay oldu lpg taktirali ama fazla yakıyor gibi düşünüyorum. Prins ecomax taktirdim 115 tl lik gazla 280-300 km arasi gidiyorum. Benzinde de 10 litre civari yakiyordu. Lpg takan usta israrla motorun hava aldigini söylüyor. Oksijen sensorunu 7 ay falan once degistirdim egr yi de usta soyleyince degistirdim subap ayari da yapildi ama hala hava karisimi +12 +15 motor fakir kaliyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat_ozturk -- 28 Şubat 2020; 20:2:12 >
  • cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    35 litre yakit aliyor Lpg deposu benim. 280 300 arası gidiyor kışın. yazin 20 30 km artıyor menzil 10-11 litre arasi hesaplanmıştım sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oasceuis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap icin. Benim depo da ayni sekilde 35 litre aliyor ve ayni km yi goruyorum.

• benim de atiker in yan ürünü bir lpg tank var.full dolu olarak 33 lt alıyor ve 325-330 km gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.