Şimdi Ara

Honda civic fc5 REZİLLİK YETER ARTIK HONDA!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
50.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar arabanin neresine baksaniz iscilik hatasi mevcut civic club turkiyeden aldım resimleri ama cogu aracta mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KERPETEN ALİ -- 28 Mart 2017; 0:4:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Honda, Toyota bunlar kullan at tipi ucuz arabalar üreten firmalar, bi türlü anlamadık bunu. Satış rakamları hiç bir şey ifade etmiyor. Amerika'da en fazla satan marka imiş eee ne anlama geliyor bu? kaliteli diye mi çok satıyor. Türkiye'nin en büyük perakende zinciri de BİM.

Bakmayın Türkiye'deki satış rakamlarına, tamamen istismar. Civic'in executive'inin edeceği fiyat 75 bin en fazla. 95 veren yazık eder parasına.
    Doğru diyorsun kullan at araçlar , ama vw oylemi motoru şanzımani omurluk araclar , hele dsg yi bozabilene odül var.

Ya arkadaşlar marka fanı değilimde boyle yorumlara dayanamıyorum , honda ve toyota en sorunsuz ilk 5 markanin içinde yer alıyor.

Avrupa pazarinda diger avrupali markalar kadar tutulmuyorlar diye kullan at demek cok yanliş.
  • bu araçlar yerli mi?
  • Yeni çıkardığı kasa mı ? Şu 1.5 turbolu falan reklamlarla övüle övüle bitirilemeyen civic ise normal.
  • Bela okumaya gerek yok. Bu aracların hepsi ülkemizde üretiliyor. Bela okunacaksa o hondaya degil de bizim insanımıza olmalı.

Yabancılarda bu tarz seyleri göremezsin. Adamlar titiz

• kabahat sizde. almayın arkadaşım. hem motoru hem de kaportası bitik. sen de ispatlamışsın bunu
  • Fitek fututucular gelmeden ben yazayim dedim.

• Yeni HB' de bu iscilik hatalari yok ve ithal..Sedanlar da ise yerli Capaklar falan hos degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Yeni HB' de bu iscilik hatalari yok ve ithal..Sedanlar da ise yerli Capaklar falan hos degil..

aynı ithal ve yerli megane 3 gibi değil mi?
  • Focus sedan, Octavia gibi araçlar varken bu araca para vermek ne kadar mantıklı bilemedim. Yazık yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Focus sedan, Octavia gibi araçlar varken bu araca para vermek ne kadar mantıklı bilemedim. Yazık yahu.

Bu arabaya bakan focus sedan düşünmez hocam.Bagajı falan daracık
  • Evet arkadaslar bu hatalar tr uretim sedanlarda mevcut

Ingiliz hb lerde yok bizzat inceledim.

• Honda civic fc5 REZİLLİK YETER ARTIK HONDA!!!!!
  • Yerli üretim diye gömüp duruluyor da burada, belli ki sorumluların hatası var sesinizi yükseltirseniz gereken yapılır umarım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basmışlar macunu

İkinci resimde boya macun çatlağı var.

Rezillik

• Hz. Atmosferik Civic hakkında nasıl böyle konuşursun...

Tez kellesi vurula.

• quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

Yerli üretim diye gömüp duruluyor da burada, belli ki sorumluların hatası var sesinizi yükseltirseniz gereken yapılır umarım...

kardeş ama yerli üretimler harbiden çok kötü. yerli megane 3'ler de aynı böyle kalitesizdi
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Sadece bagaja bakarsak öyle. Ben kalite anlamında demiştim ;) Octavia yi zaten saymıyorum, bagajda dahil bu aracın içinden geçer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

bizim gördüğümüz kaynak hatalarını görse ne derdi acaba abi
  • son kontrolcü falan ithal bi adam olsa da onay vermese şu arabalara
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.