Şimdi Ara

HONDA CİVİC 1.6 VTİ 160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
114.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun diyelim.Resimleri bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cool82

SON OLARAK VTI ALMAK İSTEYEN DİĞER ARKADAŞLARA DUYURULUR BU ARAÇTAN UZAK DURUN...

http://www.sahibinden.com/ozel_bir_vtec_396_WQQaXQQ10844653WQQpXQQdisplayitem

İlanda''SEDAN OLMASI SEBEBİYLE YOL TUTUŞU HB VTECLER İLE KIYASE EDİLEMEZ''yazmış.Şimdi ne demeye getiriyor hb'lerden daha iyi yol tutar demek istiyor bence.Yazık yahu milletimiz o kadar kuzguncu ki fizik kurallarını bile alt üst ederek kendi arabasını göğe çıkarıyor...

• Bunla birlikte benzin istasyonu veriyorlarsa alırım
  • valla ben bile aracımı satıp alasım geldi.honda hayat onda
  • quote:

Orjinalden alıntı: slemanyak

işte olay budur vti da son nokta

http://www.sahibinden.com/dunyada_emsalsiz_vtiWQQaXQQ11217016WQQpXQQdisplayitem

samsun 19mayıs/ballıca da böyle bir araç yok.olsa ben bilirdim.bu aracı hayatta almam.fiyatını geçtim.o kadar kaportasıyla oynanan bir aracı hayatta almam.
  • Bu araç 34 DRU plakalı olan kırmızı vteci andırdı bana?

quote:

Orjinalden alıntı: EIRP

quote:

samsun 19mayıs/ballıca da böyle bir araç yok.olsa ben bilirdim.bu aracı hayatta almam.fiyatını geçtim.o kadar kaportasıyla oynanan bir aracı hayatta almam.

• quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Bu araç 34 DRU plakalı olan kırmızı vteci andırdı bana?

quote:

Orjinalden alıntı: EIRP

quote:

Orta Direk Ferrarisi

• quote:

Orjinalden alıntı: cool82

Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve önerilerinize ihtiyacım var.97-98 model aralığında honda civic 1.6 vti 160hp sedan 4 kapı araç almayı planlıyorum.Fiyat aralığı olarak 20000 ile 22000 ytl bütçem var.Bu araç hakkındaki yorumlarınız ve önerilerinize açığım.Bu aracı daha önce kullanmış ve kullanmakta olan arkadaşlarında bilgi desteğini bekliyorum.

Ben de volvo s40 t4'lere bak derim. Turbo başka ya. Civic daha masrafsız olacaktır belki uzun dönemde onu dikkate almak lazım. Ama volvo gerek yol tutuşu gerek performansı gerek güvenliği olarak civicten birkaç adım öndedir.
  • Öbür konuda yazdığım gibi Hondaların Yol tutuşu zayıf deniyor.Ne kadar doğru?Aynı şeyi Type R için de sordum.Kullananlar VTİ ve Type R için araçların yol tutuşları gerçekten zayıf mı?İki modelin motorlarına gerçekten hayranım.Bu yol tutuş konu araç 160 KM sonra kaza yapma riski yüksek deniyor?

Aşağıda koyduğum VTI kazası resmi görünce ve Honda'nın yol tutuşları ile söylentiler aklıma gelince bu soruyu sorma gereği duyuyorum.

HONDA CİVİC 1.6 VTİ  160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ?

Not:Sakın beni Anti Hondacı sanmayın.Elime para geçerse hemen Type R almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 29 Aralık 2008; 22:38:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Öbür konuda yazdığım gibi Hondaların Yol tutuşu zayıf deniyor.Ne kadar doğru?Aynı şeyi Type R için de sordum.Kullananlar VTİ ve Type R için araçların yol tutuşları gerçekten zayıf mı?

Benim kullandığım modelin yol tutuşu zayıf dediğin gibi.(2002 ES7 Sedan)Aşağı yukarı 150'li süratler ve ondan sonra bariz sallanıyor yüksek olmasından ötürü.Frenler zayıf kalıyor Abs olmasına rağmen.Bunu o model bir Focus ve Golf'e göre kıyasladığım için söylüyorum.Vti ve Type-R için birrşey diyemeyeceğim;kullanmadım.
  • http://www.sahibinden.com/95_honda_delsolWQQaXQQ10774330WQQpXQQdisplayitem

bir de bu var, güzele benziyo ama fiyatı edermi bilmiyorum

rampanın ustasıyım crx'in hastasıyım
  • japonların gözbebeği
  • quote:

Öbür konuda yazdığım gibi Hondaların Yol tutuşu zayıf deniyor.Ne kadar doğru?Aynı şeyi Type R için de sordum.Kullananlar VTİ ve Type R için araçların yol tutuşları gerçekten zayıf mı?İki modelin motorlarına gerçekten hayranım.Bu yol tutuş konu araç 160 KM sonra kaza yapma riski yüksek deniyor?

Aşağıda koyduğum VTI kazası resmi görünce ve Honda'nın yol tutuşları ile söylentiler aklıma gelince bu soruyu sorma gereği duyuyorum.

Not:Sakın beni Anti Hondacı sanmayın.Elime para geçerse hemen Type R almak isterim.

izmir sahil burasi nezaman olmus acep yazik hale bak

• quote:

Öbür konuda yazdığım gibi Hondaların Yol tutuşu zayıf deniyor.Ne kadar doğru?Aynı şeyi Type R için de sordum.Kullananlar VTİ ve Type R için araçların yol tutuşları gerçekten zayıf mı?İki modelin motorlarına gerçekten hayranım.Bu yol tutuş konu araç 160 KM sonra kaza yapma riski yüksek deniyor?

yanlamaya mı kalkmışlar da böyle girmişler direğe . ölüm olmamıştır inş. bu kazada.

• 28 mi 28mi nettin sen yegen ya
  • zamanın da bir yerde okumuştum
    İlk 1996 yılında civic vtiler cıktıgı zaman millet normal aile sedanı olarak kullanmış ve bazılarıda 5000 ddyi gecince arac anormal hızlanıyor diye aracı direk servise götürmüş
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrior sako

zamanın da bir yerde okumuştum
    İlk 1996 yılında civic vtiler cıktıgı zaman millet normal aile sedanı olarak kullanmış ve bazılarıda 5000 ddyi gecince arac anormal hızlanıyor diye aracı direk servise götürmüş

araç anormal hızlanıyor mu

lem bizim bu millet enterasan ya. Vti alıyor aile aracı diye.

• frenler cok zorlanıyor aracı durdururken.yeni fren sistemi sart yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

Orjinalden alıntı: warrior sako

zamanın da bir yerde okumuştum

araç anormal hızlanıyor mu

lem bizim bu millet enterasan ya. Vti alıyor aile aracı diye.

adam nerden bilsin 1.6 diye almış aracı birden hızlanınca korkmuştur hacım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 13 Ocak 2009; 14:10:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.