Şimdi Ara

HONDA CİVİC 1.6 VTİ 160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
114.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam peki bunların otomatik vitesinde devir kaçta iken vites degisiyor?Hani 5500 ün üstüne çıkınca anormal hızlanıyor ya otomatik viteste 7000 de degistiricek hali yok ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: McNeO

Hocam peki bunların otomatik vitesinde devir kaçta iken vites degisiyor?Hani 5500 ün üstüne çıkınca anormal hızlanıyor ya otomatik viteste 7000 de degistiricek hali yok ya

vtilerde otomatik vites yoktu .
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrior sako

quote:

Hocam peki bunların otomatik vitesinde devir kaçta iken vites degisiyor?Hani 5500 ün üstüne çıkınca anormal hızlanıyor ya otomatik viteste 7000 de degistiricek hali yok ya

Cahillik basa bela tesekkürler cevabınız icin
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: warrior sako

quote:

Cahillik basa bela tesekkürler cevabınız icin

estagfurullah hocam o ne demek .
  • 1 honda typer sürdüm gerçekten araba sinek gibi ve frenleme yol tutusu cok iyi 260 a vuruolar ve devam ediolar fotolar ve videoları var
    2 her honda iyimi ferenleri haayır marka modeline göre ama araclar genelde hafif oldukları için frenlerde aksam olabilr
    3 o kzada keinlikle biri ölmese bile bence feci yaralı kalmıs olabilir baksanıza direk arabaya girmiş ortasında ve o arkadar küfür etmek istemiorum ama ....... arkadasım 160 km/h den fazla hızla yan vurmaya calısırsa oluru budur
  • USTAM EGER HALA HONDA NI ALMADIYSAN BİZİM Bİ ABİMİZ VAR ARABAYA GERÇEKTEN HARCAMA YAPTI FİYATI BİRAZ TUZLU AMA ALACAGIN ARAB HARBİDEN COK TEMİZ OLUR 23,000 TL CİVARI BİŞİ İSTİORDU EGER ARAC ALMAK İSTİYORSAN BANA MAİLDEN ULAŞ umutengul@msn.com ok kolay gelsin
  • bence o arac direk kaza yapmıs olamaz birisi kesin ona arakdan vurdu buda kontrolünü kaybetti Vti kullanan birisi kolay kolay kaza yapmaz :P

•  HONDA CİVİC 1.6 VTİ  160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ?
  • Burda bildiğim birinde var, eşi müdürdü ben ilkokuldayken almıştı dün gibi hatırlıorum.Adamda mühendis ne zmn görsem nizami şekilde kullanır.Zaten arabası bol.Satsa o arabayı hemen alınırda vermiyo.
  • Hep hayalimdi hayal olarakta kalacak memleketimizin akaryakıt fiatları sayesinde.. turbodizele ve lpg'ye mahkum gideriz....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Öbür konuda yazdığım gibi Hondaların Yol tutuşu zayıf deniyor.Ne kadar doğru?Aynı şeyi Type R için de sordum.Kullananlar VTİ ve Type R için araçların yol tutuşları gerçekten zayıf mı?İki modelin motorlarına gerçekten hayranım.Bu yol tutuş konu araç 160 KM sonra kaza yapma riski yüksek deniyor?

Aşağıda koyduğum VTI kazası resmi görünce ve Honda'nın yol tutuşları ile söylentiler aklıma gelince bu soruyu sorma gereği duyuyorum.

HONDA CİVİC 1.6 VTİ  160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ?

Not:Sakın beni Anti Hondacı sanmayın.Elime para geçerse hemen Type R almak isterim.

Yazık olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Öbür konuda yazdığım gibi Hondaların Yol tutuşu zayıf deniyor.Ne kadar doğru?Aynı şeyi Type R için de sordum.Kullananlar VTİ ve Type R için araçların yol tutuşları gerçekten zayıf mı?İki modelin motorlarına gerçekten hayranım.Bu yol tutuş konu araç 160 KM sonra kaza yapma riski yüksek deniyor?

Aşağıda koyduğum VTI kazası resmi görünce ve Honda'nın yol tutuşları ile söylentiler aklıma gelince bu soruyu sorma gereği duyuyorum.

Not:Sakın beni Anti Hondacı sanmayın.Elime para geçerse hemen Type R almak isterim.

yanlamaya mı kalkmışlar da böyle girmişler direğe . ölüm olmamıştır inş. bu kazada.

evet izmir burası. arkadaslar bende hız ve aynı zamanda vtec tutkunuyum ama ne olursa olsun sehir icinde bu kadar hızlı gitmeyin. bu arac direge bu sekilde girmisse hızı 160 falan olmalı. ölüm oldugu bence kesin. öndeki koltuklardakiler gitmistir zaten
  • Arkadaşlar banada nostalji yaptırdınız 97 sedan Vti hondamı o zamanlar alıp 7,8 ay sonra satmıştım.Bazen satmasamıydım diyorum fakat o araçla gazlamadan da gidilmiyordu.İnsan vtec sesi duymak istiyor, tabiki buna paralel olarakta benzinci ile kardeş oluyorsunuz.Yoksa sakin kullanımda 1.6 araçlar içinde en az yakanlardan biridir.Hey gidi hey.......................
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool82

Arkadaşlar banada nostalji yaptırdınız 97 sedan Vti hondamı o zamanlar alıp 7,8 ay sonra satmıştım.Bazen satmasamıydım diyorum fakat o araçla gazlamadan da gidilmiyordu.İnsan vtec sesi duymak istiyor, tabiki buna paralel olarakta benzinci ile kardeş oluyorsunuz.Yoksa sakin kullanımda 1.6 araçlar içinde en az yakanlardan biridir.Hey gidi hey.......................

hocam satılırmı o araba yaa vtec i işin oldugu zaman kullancaksin sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool82

Arkadaşlar banada nostalji yaptırdınız 97 sedan Vti hondamı o zamanlar alıp 7,8 ay sonra satmıştım.Bazen satmasamıydım diyorum fakat o araçla gazlamadan da gidilmiyordu.İnsan vtec sesi duymak istiyor, tabiki buna paralel olarakta benzinci ile kardeş oluyorsunuz.Yoksa sakin kullanımda 1.6 araçlar içinde en az yakanlardan biridir.Hey gidi hey.......................

keşke satmasaydınız bir aralar çok değerliydi onlar 2 elde 18 25 arası istiyorlardı
  • Madem konu hortlamış faydamız olsun.Eğer VTİ almayı düşünen arkadaşlar olursa mutlaka TechTurkey'e uğrasın.Bütün VTİler eski ve yeni sahipleriyle,tüm seceresiyle tanınıyor.Alacakları araçları buradan sorgulayabilirler.
  • Sanırım şu an tr deki ender orijinal vti lardan birisi de abim de. 98 yılında 5 bin km de iken almıştık, ki ben satmıştım zaten aracı honda bayisinde çalışırken, ev almak için satılığa çıkarmıştı ilk sahibi 2 ay sonra, zar zor aldırmıştım abime. Araçta ne motorunda ne kasasında bir oynama yok her şey ilk hali gibi, sat diyorum yeni bir şeyler alalım diyorum ama bir türlü vazgeçemiyor. Gerçi ben de şöyle 1-2 tur attıktan sonra aradan geçen 12 yıla rağmen hak vermiyorda değilim. VTI lar birer efsane bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaansa -- 5 Kasım 2010; 16:16:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McNeO

otomatik vitesı yok bılıyorum varsa da tr de yok orjinal vtilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ducatine

evet bu kaza izmir sahil yolunda gerçekleşti yolu bilenler bilir çok dengesiz virajlar var140 160 yapılacak yol değil bu kazada hondanın yol tutuşu için yorum yapmak yanlış

edit: bu arada sürücü ölmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroz -- 16 Aralık 2010; 21:44:25 >
  • bu arac otomatik vitesli olursa o tadı vermez zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.