Şimdi Ara

HONDA CİVİC 1.6 VTİ 160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
114.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bloodomen

Bu araç hakıında fazla bi bilgim yok ama şu araç gerçekten sıfır gibi

http://www.sahibinden.com/boya_yok_sifir_hata_vtiWQQaXQQ6775013WQQpXQQdisplayitem

hakketten güzel araç . ama fiyat baya bi pahallı .
  • benim demek istediğim aslında en başından beri f/p olayı yani. 1.6 motor bir araç 160 hp ve türkiye şartlarında alınabilecek,modlanıp binebilecek ideal bir araç.
    arkadaşımızın keşke daha çok parası olsaydı da m3 falan alabilseydi ama inş. o günler de gelir.
  • Arkadaşlar bir şey soracağım; Neden honda bu motoru yeni civiclere veya ne bileyim Accordlara falan koymuyor dahada geliştirebilir ve yeni ürettiiği modellere koyabilir, yani düşünün şuandaki civicte 1,6 160 HP motor olsaydı sizce durum nasıl olurdu? Bence harika olurdu ama bir türlü anlamadım,

Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alp___

Arkadaşlar bir şey soracağım; Neden honda bu motoru yeni civiclere veya ne bileyim Accordlara falan koymuyor dahada geliştirebilir ve yeni ürettiiği modellere koyabilir, yani düşünün şuandaki civicte 1,6 160 HP motor olsaydı sizce durum nasıl olurdu? Bence harika olurdu ama bir türlü anlamadım,

Saygılar...

ben de merak ediyorum bilen cevaplarsa iyi olur
  • onu bilmem ama civic vti ın 0-100 ü 7.6 sn yani yeni çıkacak golf 1.4 160hp den 0.4 iyi. Bütün iş hafiflikte Yol tutuşta mükemmel. Tam modlanıp uçulacak manyak araç
  • quote:

Arkadaşlar bir şey soracağım; Neden honda bu motoru yeni civiclere veya ne bileyim Accordlara falan koymuyor dahada geliştirebilir ve yeni ürettiiği modellere koyabilir, yani düşünün şuandaki civicte 1,6 160 HP motor olsaydı sizce durum nasıl olurdu? Bence harika olurdu ama bir türlü anlamadım,

Saygılar...

Motorun performansı çok iyi ama bezini su gibi içiyor ne yazık ki. Vitesleri sürekli 7000 rpm üzerinde değiştirirsen devir göstergesiyle beraber belki benzin göstergesinin hareketini de izleyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blackwound

quote:

Saygılar...

Motorun performansı çok iyi ama bezini su gibi içiyor ne yazık ki. Vitesleri sürekli 7000 rpm üzerinde değiştirirsen devir göstergesiyle beraber belki benzin göstergesinin hareketini de izleyebilirsin.

sevdim bu yorumu ama hakkını verme olayı. bizim şahinde yaktığının karşılığını verse ki şehir içinde lpg ile 270 ykr falan yakıyor ben aramam ama yakıyor be meret

• DOSTUM BÖYLE ARABALARIN YIPRANMAMIŞINI BULMAK ZOR ,BU ALETİ ALAN ADAM SAĞ ŞERİTTE 80 LE GİDECEK DEĞİL , TABİKİ SINIRLARINI ZORLAYACAK SÜREKLİ YÜKSEK DEVİRLERDE KULLANILAN MOTORUN HALİ İSE PEK İÇ AÇICI OLMAZ , HAA GÜCÜN YETERSE YENİSİNİ AL YOKSA HİÇ BULAŞMA ÜZER SENİ BU TÜRDEN ARAÇLAR , TEMİZİNİ ZOR BULURSUN BULURSANDA KAÇIRMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendel50 -- 17 Ekim 2008; 2:06:47 >
  • Diğer arkadaşların dedigi gibi temizini bulmak gerçekten zor.
  • Arkadaşlar bugün sahibinden.com sitesinden bulduğum bir ilan üzerine izmirden bursaya gittim.Fotolardaki gürüntü süperdi,tabiki araç için yazılan ayrıntılarda.Aracı gördüğümde şok geçirdim,aracın fotolarla alakası bile yok ve haşat durumda.Üstünde vaat ettiği parçaların yarısı bile yoktu.Bununla beraber aracın kadran kısmı delinerek kilometre ile oynanamıştı(bari kadranı değiştir).Otomobilin her tarafında aşırı derecede çakıldan dolayı göcükler mevcuttu.motoru sormayın bile........Ama buda bana ders oldu.Açıkçası bir çok arkadaşın dediği gibi bu araçların temizini bulmak çok zor.Her an kazıklanma riskiniz var..Benimde içimdeki performanslı ikimciel araç isteğimi öldürdü.Sıfır kilometre almamda şuan için imkansız.Yani sonuç olarak artık kendime 20000-22000 ytl arasında daha yüksek model, sıradan hb genç arabası bakacağım.Önerilerinizi buna göre yazar iseniz sevinirim.

SON OLARAK VTI ALMAK İSTEYEN DİĞER ARKADAŞLARA DUYURULUR BU ARAÇTAN UZAK DURUN...

http://www.sahibinden.com/ozel_bir_vtec_396_WQQaXQQ10844653WQQpXQQdisplayitem

• Gerçekten böyle ya arkadaşım geçen mercedes minibüs bakmaya gitti abi dedi sitedeki foto ile alakası yok arabanın benimde geldi başıma arabaya bakmaya gittim sitede düzgün duran arabanın boyası çatlamış kavlamış resmen bide kaldırmış krikoyla ön tarafı tekerlekler yok hani sanki cep telefonu alıyoruz siparişle eve teslim edilecek alacağımız araba kimi kandırmaya çalışıyo millet anlamıyorum
  • Yukarıdaki ilandaki aracı biliyorum . Gayet temiz bir araçtır . Ama o fiyat o arabaya verilmez diye düşünüyorum.

Ki o motorda daha temiz bir araç bulmakta çok zordur. Çünkü kimse o arabayı süs diye almaz . Olabildiğinde zorlarlar.

Ama olurda temizini bulursanızda saçma sapan fiyatlar isterler.

Bence tez vakit bu sevdadan vazgeçin
  • hondanın bu tarz motorlar yapmamasının bir diğer nedenide emisyon değerlerini yakalayamaması sizde biliyorsunuzki avrupa emisyona göre vergi alıyor vtilarda emisyon değerleri fazla bildiğim kadarıyla bir diğer konu vti sürmemiş kişilerin yok o motor çok hırpalanmışta bimmemne demesini hiç anlamıyorum araba fab. çıkış 8600 devir çeviriyor ve vtiların motorları çok sağlam 100 binde biten 200 binde vti yok ki şu an bildiğim 230 binde şahane vti var motoru açılmamış.vti kullanmak çok garip bir duygu çünkü altınızdaki makina devire aç resmen aç bastıkça gerisini istiyor soluksuz 8600 deviri görüyor sıradan bir arabayla karıştırmayın çok yüksek klass arabalarla da karıştırmayın ama vtin motorundaki o ses değişimini dinlemek bile bana keyif veriyor son olarak arkadaş vti alacaksan honda sitelerini takip et izmirliysen yardımcı olmaya çalışırım bana p.mden ulaşırsın.

• hondam.com'da temiz bi vti buluruz.Üye olmanı öneririm
  • http://www.sahibinden.com/h_a_t_a_s_i_z_rakam_guncellendiWQQaXQQ7449379WQQpXQQdisplayitem

Bu ilandaki araç çok güzelmiş maşallah...

Özellikle arka stop grubu çok hoş olmuş, ilk defa gördüm bu tipini.

5 sene de Beylikdüzü'nde kaldık hiç denk gelmedi bu araç.

HONDA CİVİC 1.6 VTİ  160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oogway -- 18 Ekim 2008; 4:57:02 >

• Sen böyle birşey istiyorsun sanırım ama 20-22 milyara da bu tip orijinal bir sedan bulmak epey zor.

• Arkadaşlar fotoğraflardaki araçlar aynen benim istediğim temizlikteki araçlar ancak hepsi istanbuda ve günü birlik izmirden istanbula giderek alım-satım işlemleri ve tekrar izmire dönüş yapmam mümkün değil.Hafta içi iş yerimden izin imkanım çok kısıtlı ve zaten bursadaki araç için boşuboşuna bir günlük mazeret iznimi yaktım.Gerçekten imkanım olsa istanbul beylikdüzündeki

http://www.sahibinden.com/h_a_t_a_s_i_z_rakam_guncellendiWQQaXQQ7449379WQQpXQQdisplayitem

bu araç bulunabilecek en temiz araçlardan hatta sahibi ile görüştüm 22500 e bıraktı biraz zorlasam 22000 de olcak ama dediğim gibi istanbulda.

Evet arkadaşlar imkanım olursa bugün altta linkini vereceğim araçı görmeye gideceğim sizce nasıl bir araç ve bu aracı tanıyan arkadaşlar varmı?Size izlenimlerimi yazacağım.İnşallah çok temizdir ,bu işi bitiririz...

http://www.sahibinden.com/tertemiz_vtec_vti_WQQaXQQ10858428WQQpXQQdisplayitem

KAHROLSUN İÇİMDEKİ HONDA VTI SEVGİSİNE

• kesinlikle doğru bir secim yapmışsın kafanda.ama arkadaşların dediği gibi bu aracaın temizini yada oynanmamışını bulmak gercekten zor ve vermiş olduğun fiyata biraz zor gibi görünüyor.temiz bir vti 25bin ytl civarı
  • Arkadaşlar herkese selamlar.En sonuda istediğm honda ciciv vti aracımı aldım.Yarrdımcı olan herkese teşekkürler.Resimlerini henüz çekmedim daha sonra burada sizlerle paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.