Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (1041. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Arkadaşlar Accord'a sübap ayarını kaç TL ye yaptırıyorsunuz?

Yaptıracağım da piyasasını bileyim..
    Ikiler Honda'da 150 TL'ye yaptirdim gectigimiz ay[\b]
  • Spoon! kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar 2009 10 11 Honda Accord arıyorum öncelik beyaz.bilen duyan gören ulaşsın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ;

2004 2.4 Accord almak üzereyim. Araç 240k km'de. Kısmetse yarın ekspertiz yaptırdıktan sonra alacağım. Araçla ilgili sadece forum okuyarak bilgi sahibi oldum. Aracı alır almaz. Motor yağı,şanzıman yağı, filtreler, balatalar, Direksiyon ve fren hidroliği vs gerekli ne varsa bakım yaptırmak istiyorum. İstanbul da parça,usta,Lpg servisi tavsiyesi konusunda yardım rica ediyorum.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForAnAngel22

Arkadaşlar merhaba ;

2004 2.4 Accord almak üzereyim. Araç 240k km'de. Kısmetse yarın ekspertiz yaptırdıktan sonra alacağım. Araçla ilgili sadece forum okuyarak bilgi sahibi oldum. Aracı alır almaz. Motor yağı,şanzıman yağı, filtreler, balatalar, Direksiyon ve fren hidroliği vs gerekli ne varsa bakım yaptırmak istiyorum. İstanbul da parça,usta,Lpg servisi tavsiyesi konusunda yardım rica ediyorum.
    Teşekkürler.
    Anadolu yakasında iseniz İkiler Honda Özel servisi tavsiye edilir.

Avrupa yakasında ben de 6 senedir istediğim gibi bir Usta bulamadım.

Ama aracınızı standard bakım işleri dışında mutlaka Honda markasına bakan birisine gösterin.

Hatta standard bakımlarda da mümkünse Hondacı bir özel servise gösterin derim.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun. (Alırsanız.)

• Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    Yardiminiz icin cok tesekkur ederim. Araci yarin ekspertize sokacagiz. Sorun cikmazsa teslim alacagim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2007 model 2.0 accord LPG li

subap ayarı değerleri nedir?
  • ForAnAngel22 kullanıcısına yanıt
    ikiler honda accord ve honda konusunda cok tecrubeliler rahatlikla tavsiye ederim

lpg konusunda ben cetinsayda yaptirdim prins kit bi sikinti gormedim biraz pahali ama siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturk29

ikiler honda accord ve honda konusunda cok tecrubeliler rahatlikla tavsiye ederim

lpg konusunda ben cetinsayda yaptirdim prins kit bi sikinti gormedim biraz pahali ama siz bilirsiniz
    İkiler iyi de para alır
  • Selamun Aleyküm
    2.4 2005 Accord ile bende aranızdayım
  • 2007 Honda Accord icin uygun fiyatli ve verimli bir Bluetooth/Aux/Navigasyon Media sistemi yaptirmak istiyorum.
    Bir suru marka urunu cikiyor.
    Butcem 1.500 civari, bildiginiz bir marka var mi internetten siparis vereyim?

Ses kalitesi, bluetooth ile telefona baglanip muzik oynatabilmesi onemli.
    Navigasyon bunlarda fix oluyor genellikle sanirim.
    Geri gorus de dusunebilirim.
    Bir de bunlari Izmir'de yaptirtabilecegim bir yer biliyorsaniz yardimci olursaniz sevinirim.
  • GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Ben şu ürünü almayı düşünüyorum.

Siz de isterseniz bir inceleyin.

Android 6.0 1024*600 Quad core 10.1 "Araba radyo GPS Navigasyon honda Accord 7 2003-2007

http://s.aliexpress.com/Zj2qqyAv?fromSns=Copy to Clipboard

• Microp1987 M kullanıcısına yanıt
    aleyküm selam.hayırlı olsun.kazasız belasız kullanın inşallah
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt
    50 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Ben şu ürünü almayı düşünüyorum.

Siz de isterseniz bir inceleyin.

Android 6.0 1024*600 Quad core 10.1 "Araba radyo GPS Navigasyon honda Accord 7 2003-2007

http://s.aliexpress.com/Zj2qqyAv?fromSns=Copy to Clipboard
    Newfron marka 10" olan Android 7+ modeli aldim.

Cok guzel oldu siddetle tavsiye ediyorum.

Geri gorus vs. de var.

• Arkadaslar 2010 model honda accord aldim. Bir sorum olacak koltuk sogutma var mi?

• lord_of_hell1903 L kullanıcısına yanıt
    Soğutma yok, ama kış günlerinde deri koltuk öyle bir soğuk oluyor ki, ısıtana kadar soğutmadan faydalanmış oluyorsunuz
  • Merhaba.
    Bende 2004 model 2,4 accord var.
    Şöyle bir problemimiz oldu.Aracımda motor arıza simgesi yanıyor.servis cihazı taktımı otomatik olarak siliniyor ve hiçbir arıza görünmüyor. belli bir süre kullanınca tekrar yanıyor. arabanın ilerlemesinde hiçbir problem oluşmuyor.
    usta motor kodlaması yapılması gerektiğini söyledi.
    bu arıza ile karşılaşan arkadaş varmı acaba bide motr kodlaması nedemektir.
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncytosun

Merhaba.
    Bende 2004 model 2,4 accord var.
    Şöyle bir problemimiz oldu.Aracımda motor arıza simgesi yanıyor.servis cihazı taktımı otomatik olarak siliniyor ve hiçbir arıza görünmüyor. belli bir süre kullanınca tekrar yanıyor. arabanın ilerlemesinde hiçbir problem oluşmuyor.
    usta motor kodlaması yapılması gerektiğini söyledi.
    bu arıza ile karşılaşan arkadaş varmı acaba bide motr kodlaması nedemektir.
    teşekkürler.
    cihaz otomatik olarak arıza lambasını silmez, arıza ışığının sebebine işaret eden bir kod verir mutlaka, bence başka bir yere daha götürün aracınızı
  • Arkadaşlar merhaba , 2000-2001 manuel vites 2.0 ex honda accord bakıyorum. Sahibindende olan ilanlarda genelde yüksek km'li oluyor. Çevrenizde satmayı düşününenler olursa haber verirseniz sevinirim. 170-180 bin km ye kadar üst limitim var. Bütçem 34 bin TL maksimum. 3.0 V6 da olur fakat V6'da manuel vites seçeneği yok haliyle otomatik şanzuman riskli oluyor bu yüzden 2.0 ex tercihi daha mantıklı gibi.
  • 
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.