Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (1039. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 - 3 sene önce değiştirdiler benimkini de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 model Accordum ile aranıza katıldım. Şimdiye kadar kullandığım en keyifli araç diyebilirim. Yalnız şu handsfree özelliğini tam anlayamadım. Direksiyonda tuşları var bastığımda ekranda tel yazıyor ve yabancı dilde ses geliyor. Ama bir türlü eşleştirme yapamadım. Acaba desteklemiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

• molierac M kullanıcısına yanıt
    öncelikle aracınız hayırlı olsun. bende 2009 accord kullanıcısıyım. aynı hands free sorununu bende yaşadım. biraz araştırdıktan sonra eşleştirme yapmayı başardım. şu an gayet verimli çalışıyor ve aktif olarak kullanıyorum. çözümü bi arkadaşımız paylaşmış bende aynen resmi atıyorum. uygulayarak çözebilirsiniz
  • Merhaba arkadaşlar 2004 2.4 Accord sahibiyim, teleflex LPG mevcut, hem benzin hem LPG de rölantimde dalgalanma mevcut, hatta bazen stop bile ediyor, var mı başına gelen problemi çözen?

https://www.youtube.com/watch?v=NRvYnL5YmFg
  • corpsecrazy kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/mBc7wvsgSJs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oztrkahm

https://youtu.be/mBc7wvsgSJs

Hocam şimdi izledim bunu ama, biraz fiyasko bi video geldi, elektronik devreler balata spreyi ile temizlenmez. :/
    Hangi elektronik devre?

• Mesajım bulunsun.

• Arkadaslar konu disi ama birsey sormam lazim. Buraya mesaj yazabiliyorum ama Migros Forumuna yazamiyorum.

Uyari olarak : 5-Right violaton massage yaziyor.

Sorun nedir , çözüm nedir ? Bilen varsa yardimci olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Merhaba arkadaşlar 2004 2.4 Accord sahibiyim, teleflex LPG mevcut, hem benzin hem LPG de rölantimde dalgalanma mevcut, hatta bazen stop bile ediyor, var mı başına gelen problemi çözen?

Hocam sadece LPG de bu problem varsa enjektör arızası olabilir. Bende de rölantide dur kalkta titreme ve ses oluyordu enjektör değişimi gerekti. Belki benzer bir durumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se12g1

quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Merhaba arkadaşlar 2004 2.4 Accord sahibiyim, teleflex LPG mevcut, hem benzin hem LPG de rölantimde dalgalanma mevcut, hatta bazen stop bile ediyor, var mı başına gelen problemi çözen?

Hocam sadece LPG de bu problem varsa enjektör arızası olabilir. Bende de rölantide dur kalkta titreme ve ses oluyordu enjektör değişimi gerekti. Belki benzer bir durumdur.

Bugün tespit ettik problemi hocam, aldığım yan sanayi oksijen sensörü aracın karışım ayarını bozuyormuş, sensörün fişini çektik şuan stabil, sensör alacam ama yenisi 1550 TL, bakalım nasıl yapacaz. :)

Nerede yaşıyorsun. Ankara, İstanbul da çıkma parçacılara sorabilirsin kapıda ödeme vs. yaparlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se12g1

Nerede yaşıyorsun. Ankara, İstanbul da çıkma parçacılara sorabilirsin kapıda ödeme vs. yaparlar sanırım.

Ankaradayım hocam, çiftçi otomotiv var burda, ondan bi kaç parça aldım da dilim yandı, üstündeki oksijen sensörünü de ondan almıştım daha da birşey almam.
  • Arkadaslar gunaydin . Şanzuman yağı nereden alinabilir. Hangisini kullaniyorsunuz. Bilgi verirseniz ya da online satis linki memnun olurum.

Birde Eneos yağlarin servisteki muadilleri piyasada nerden bulunabilir.

İstanbul Avrupa yakasindayim.

Simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpiripi -- 30 Mart 2018; 9:9:28 >

• Bu yag uygunmu ben tam olarak hatirlamiyorum acikcasi.

• arkadaşlar 2003 2.0 accord da fazlaca titreme ve motor uğultusu var ön ve arka takozları ankarada ömer çifciden alıp değiştirmiştim 2 hafta sonra titreme ve uğultu başladı tavsiye edebiliceğiniz kaliteli satan bir yer var mı orjinali çok pahalı ve titremeyi diğer takozlarda yapabilir mi güvenemediğim için aynı yerden almadan danışmak istedim
  • arkdaşlar 2011 honda civic var bende onu verıp 2011 makyajlı accord alıyorumda accordlar hakkında pek bılgım yok . Honda accordlarda kronık sorun varmı tupte yakıtı nasıl civicle takas edılırmi sizce Accord 2011 makyajlı kasa hatasız 51bin km de beyaz tüpsüz 65e anlaştık civicle kafa kafaya takas edıyorum sizce etmelımıyım çok kararsız kaldım acil yardımlarınızı beklıyorum bılen tecrubelı arkdaşların yorumları onemlı benım için
  • 2011 o km de Accord 65 e iyiymiş bence. Dikkat edin araçta bir sorun olmasın. Takas edilir mi edilmez mi ona bir şey diyemeyeceğim.
  • Selamlar 2006 2.0 Executive aldım. Siyah, 256 binde. 39 Bine aldım, Sağ kapıların cam düğmeleri bozuktu, uzun far takılı kalıyordu, sağ arka amörtisör, ön salıncaklar ve z rotları bozuktu. Üzerindeki lastikler yeni ama kışlıktı. Lastiklerle birlikte tüm tamiratla beraber 43,500 e maloldu. Araba diri, fazla nemli bir kazası yok. İki defa uzun yola gittim, tatminkar. Direksiyonu biraz sert, inşallah kronik sorunu başlamıyordur. Haricinde, şimdilik genel olarak memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturul

arkadaşlar 2003 2.0 accord da fazlaca titreme ve motor uğultusu var ön ve arka takozları ankarada ömer çifciden alıp değiştirmiştim 2 hafta sonra titreme ve uğultu başladı tavsiye edebiliceğiniz kaliteli satan bir yer var mı orjinali çok pahalı ve titremeyi diğer takozlarda yapabilir mi güvenemediğim için aynı yerden almadan danışmak istedim

orjinal olmadigi icin titreme yapar heleki aracin onden darbarsi varsa ohh mis

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.