Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.401
Cevap
45
Favori
166.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mini HDMI to VGA dönüştürücüsü ile bilgisayar monitörüne bağlanıp görüntü aktarımı yapabiliyor denedim.
    Samsung Galaxy Note 4 ile wifi 1, 2 sinyal çubuğu alırken tablette ful alıyorum.
    Soruların hakkında ek bilgi sahibi olman dileğimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Hocam %75 parlaklıkta 4 saat felan film izleyebiliyordum ben aşağı yukarı. download yapacaksan niye şarja takmıyorsun ki :)
    priz sorunu varsa alternatif olarak şöyle tavsiye ederim. yanında 1 adet powerbank alın. 5500 mah felan yeterli olur onuda takın hem şarjı oradan olsun hemde kendi bataryası full olursa 8 saati felan rahat cıkarırsınız. Birde 10luk powerbank olursa cok daha uzun gider. Size tavsiyem bu olur.

Yok hocam download için değil yanımda gezdirmek için:)
    2 adet kalmış A101'de 399 tl.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    hocam dediğim gibi. çok bir beklentiniz yok film izlerim felan diyorsanız yeterli. ama yok 10 tane sekme açar internette gezerim v.s derseniz de tabi performans alamazsınız :)
    fiyatına göre değer derim ben. Yanlız ekranı cok dandik olaki alırsanız sakın jelatini çıkarma gibi bir gaflete düşmeyin. ben cıkardım pişmanım her yeri cizik doldu :)
  • AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt
    Powerpointi tam olarak bilmiyorum. mobil sürümünü veriyordu yanında ama ben orjinal sürümünü yükledim. World vs sorunsuz calıstırıyor.

Sunum yaptırır kesinlikle

Diğer sorular hakkındada arkadaş cevap vermiş zaten.
  • .1.Emre kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler emre ve wulkas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riski göze alıp denedim yüklendi artık ekrana görüntü geliyor lâkin görüntü bozuk. Şimdi nasıl bir süreçte ilerlemeliyim .fd uzantısına çevirmek dosyanın yapısını bozmuş olabilir mi bilemedim. :/ (Biraz ilerleme kaydettik)https://i.hizliresim.com/W0LOnL.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .1.Emre -- 6 Mayıs 2017; 17:57:16 >
    Bios uyumsuz olabilir mi önceki bios numaranız neydi şimdiki nedir.

İlk a101e gelenler buydu galiba WI101C.JFBNRBA01

Buda diğeri WI101C.JFBNRBA04

• imkansizlar İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben şuan ki sürümüne baktım WI101C.JFBNRBA01 versiyonu yüklü uyumsuz sanırım. Ben tableti 20.10.2016 da aldım. WI101C.JFBNRBA04 bios sürümünü sanırım lazım. :/ Yanıtınız için teşekkür ederim. Bu sürüm elinizde var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .1.Emre -- 8 Mayıs 2017; 12:44:59 >
  • 550 tl ye almayı düşünüyorum.iş görür mü.yüksek modelleri var onlardan mı alayım??? acil yardımcı olursanız sevinirim
  • AnarChisT16 A kullanıcısına yanıt
    550 tl ye ne alacaksın ? tam model verirsen bir araştırabiliriz :)
  • WuLKaS kullanıcısına yanıt
    Casper via t18 fiyatı 500 civarı

Hometech Wi101 32GB 10.1" IPS fiyat 579

Hometech IDEAL TAB 10W Intel Atom Z3735F 32GB fiyat 595 lira

Yada gittigidiyorda hometech ht book var outlet linki

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hometech-ht-book-14-32gb-dahili-hafiza-2gb-ram-notebook-outlet-280996076

Her türlü önerilerinizi bekliyorum .ne alacağıma karar veremedim .şimdiden teşekkürler

Hocam peki ne için istiyorsunuz ?
    İşlemci hızı v.s önemlimi ?
    Yoksa sadece internete girip gezmek, video v.s izlemek için mi alıyorsunuz ?
    Fiyat performans olarak yine bu dediklerinizden se hometech wi101 i öneririm. sonucta 400 tl ile 500 tl arasında 100 tl fark var teknolojik aletlerde iyi mal almak için 100 tl nin pek önemi yok diyeceğim ama zaten alacağınız şey 400-500 tl felan olunca göze batıyor
  • WuLKaS kullanıcısına yanıt
    Filmleri takılmadan izleyeyim yeterli sizin dediğiniz gibi wi101 alıcam herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarChisT16

Filmleri takılmadan izleyeyim yeterli sizin dediğiniz gibi wi101 alıcam herhalde

Takılmadan 720p de rahat izlersiniz hocam. internetten izlediğiniz film sitelerinde malum reklam cok. başlangıcta sayfaları pek uğraşmadan açmak için de Addblock u indirin. kesinlikle hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
  • Buna linux yada phoenix os falan kurmayı deneyip başaran oldu mu ?
  • Ht book 14 alıcam 650 tl değer mi.

• Linux yükleniyor ama çok eksik driver var

Yok benimki WI101C.JFBNRBA01 bios

Hocam Tablet niyetine kullanma olayı yok diye biliyorum Ht book 14 leri ?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.