Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.402
Cevap
45
Favori
166.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karasimsek06

Arkadaşlar bu tableti normal kullanırken her seferinde bir şey yazmak için saatin yanındaki klavye simgesine dokunmam gerekiyor. Bunun başka bir yolu yokmu mesela androiddeki gibi yazı yazacağın yere dokunduğun zaman alttan klavye gelmesi gibi olması için ne yapmalı.

Ayarlar-cihazlar-yazma-tablet modunda değilken ve bağlı bir klavye olmadığında dokunmatik klavyeyi göster yazan yeri aktif edin.

Bazı uygulamalar yine de desteklemiyor(steam,telegram gibi). Onlarda yine yaptığınız gibi klavye simgesine tıklamak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 8 Nisan 2017; 14:51:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 128 gb falan hafıza kartı takıp deneyen var mı bunda ?
  • Bende casper var basit işler için kullanıyorum çok memnunum, 64gb u1 hafıza kartı takılı, bir sıkıntı olmadan kullanıyorum. 128 gb kartım olmadığı için denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

quote:

Arkadaşlar bu tableti normal kullanırken her seferinde bir şey yazmak için saatin yanındaki klavye simgesine dokunmam gerekiyor. Bunun başka bir yolu yokmu mesela androiddeki gibi yazı yazacağın yere dokunduğun zaman alttan klavye gelmesi gibi olması için ne yapmalı.

Ayarlar-cihazlar-yazma-tablet modunda değilken ve bağlı bir klavye olmadığında dokunmatik klavyeyi göster yazan yeri aktif edin.

Bazı uygulamalar yine de desteklemiyor(steam,telegram gibi). Onlarda yine yaptığınız gibi klavye simgesine tıklamak gerekiyor.

Hocam teşekkür ederim cevabınız için. Yalnız şunu fark ettim format atıp hiç güncelleme yapmazsam klavye sorunsuz çalışıyor ama son sürüme güncelleme ile yüklersem klavye çalışmıyor. Sizin dediğiniz ayarları yapılı haldeyken durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenorberk

128 gb falan hafıza kartı takıp deneyen var mı bunda ?

Bende takılı herhangi bir sorun yok.
  • Windows 7 kurulmaz win 8 veya 10 yüklenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim cevabınız için. Yalnız şunu fark ettim format atıp hiç güncelleme yapmazsam klavye sorunsuz çalışıyor ama son sürüme güncelleme ile yüklersem klavye çalışmıyor. Sizin dediğiniz ayarları yapılı haldeyken durum bu.

Onu bilemeyeceğim vallahi tablet bende yok 😀. Ama isterseniz güncellemeyi kapatabilirsiniz. Arama kısmına services yazın çıkan ekranda windows update i bulup devre dışı bırakın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Onu bilemeyeceğim vallahi tablet bende yok 😀. Ama isterseniz güncellemeyi kapatabilirsiniz. Arama kısmına services yazın çıkan ekranda windows update i bulup devre dışı bırakın.

Hocam o şekilde hallettim zaten, diğer türlü sıkıntı. Cevabınız için sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: wersin3230

32bit windows7 isosunu rufus programi ile uefi gpt ve fat32 formatinda yazdirip biosdan boota girip flash bellegi secerek kurulum yapin.

hocam biostan flash seçilemiyor bu tabletten siz kullanıyormusunuz?
  • arkadaşlar sizce bu bilgisayar 400 TL ye alınır mı
  • rasul1995 kullanıcısına yanıt
    üstüne biraz daha koy adam akıllı bir şey al
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasul1995

arkadaşlar sizce bu bilgisayar 400 TL ye alınır mı

400 liraya nerede satılıyor hocam, bana da lazım
  • Merhaba iyi günler. HOMETECH IDEAL TAB10W 2 IN 1 TABLET PC var bunun sıfırlamasını bir türlü yapamadım. Açılışta kullanıcı adı ve şifre istiyor bunu sıfırlamak istiyorum ve açılışta bunu bana sormasın. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
  • Merhabalar benim tablette ses sorunu var cızırtı geliyor sadece. Söktüm baktım birşey bulamadım sorun neyden kaynaklanıyor olabilir başına böyle bir problem gelen varmı nasıl çözdünüz

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Ses yükseltme programı vardı o yüklüyse ondan olabilir

• selamlar, win10 creators update ı temiz kurulum yaptım, cihaz kapanmıyor, bazende kendiliğinden açılıyor. Bölye bi probem yaşayan var mı?
  • Gerçekten merak ettiğim bir cihaz, deneme fırsatım olmadı. Temin edebilirsem demek istiyorum.
  • xpow3r kullanıcısına yanıt
    Bende yükledim baktım çok kasıyor Redstone 1 geri döndüm.

• imkansizlar İ kullanıcısına yanıt
    kasma yaptığını fark etmedim ama yinede garip bi durumda benim cihaz
  • Arkadaşlar format attım fakat bir sorun ortaya çıktı. Dokunmatik tıkladığım yere değil başka yere tıklıyor. Kendi sitesindeki driveri yükledim ama hala aynı nasıl çözebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.