Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.401
Cevap
45
Favori
166.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyi sallayın Kendiniz windows 10 kurun bu haliyle cok daha hızlı şahsi görüşüm.
    İnternetten full hd değil ama normal hd ve yine internetten televizyon izleyebiliyorum kasma donma v.b olmadan.
    Birde şuda önemli bir nokta. Eğer internetten izleme yapıyorsanız tarayıcınıza ****er kurun. sayfada bulunan reklam panoları da bilgisayarda - tablette işlemciyi yoruyor.
  • Bu tablette şansım iyi gidiyor,çünkü son güncelleme ile dahada hızlandı, uçuyor.Hd filmler tıkır tıkır,internet, tv. vs. her yönden süper işliyor bizimki
    Anlayacağınız yağ gibi kayıyor kerata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 8 Ekim 2016; 23:06:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Autocad 2008 kuramadım kurabilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Eğer Eskişehir içinde almak isteyen olursa cihazımı vermeyi düşünüyorum. Toplamda bir ay kullanmadığım tabletimi 300 TL'ye satmak istiyorum, düşünen arkadaşlar irtibata geçebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Bu güncellemeyi es geçeyim o zaman, şu haliyle baya tatminkar

Guncellemeden sonra intel hd graphics yeni surumu kurulursa takilma vs kalmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Ben de maalesef iade ettim. İçime sinmedi üzerindeki sorun ki daha da kötüleşirdi muhtemelen kullandıkça.Sorunu yukarıda biraz anlattım biraz daha açayım ki bu sorunu olup farkında olmayanlara yardımcı olabileyim.

Öncelikle tabletten bayağı memnundum.Atomun ve 2gb ramin bana yetebileceğine dair şüphelerim vardı ama tablet gayet seriydi. Normal kullanımda da hiçbir sıkıntıs yoktu lakin şarja takınca ekran biraz sapıtıyordu. Şöyle ki dokunmadığım yerlere de ben dokunmuşum gibi hreket ediyordu. Özellikle oyun oynarken iki parmak da tabletin üstündeyken sorun yaratıyordu. Adaptör çok ısınıyor ve tableti çok uzun sürede şarj ediyordu(4 saate varan süreler). Neyse önceki tabletimde de böyle küçük küüçük başlamıştı sonradan asus servisinde 3 kez ekranı değişti hala tam olarak adam olmuş değil. Bazen yine sapıtıyor ama hometech tablette olan kesinlikle adaptörden kaynaklanan bir sorun. Sorunu anlatmak için küçük de bir video çektim. A101 dekiler de sağolsun kırmayıp geri aldılar.

https://youtu.be/ADySYQ8x1vA

Ekranın delirmesi durumu, genelde tutarsız güç kaynağı yüzünden olur (Dandik şarj aleti ). Ürün yeniden magazada alınmalı mı sizce hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: redkitt

Arkadaslar merhaba, Hometech firmasindan yaziyorum. Sizin yorumlarinizi takip ediyoruz, her yeni sipariste, sikayetci oldugunuz bir problemi cozuyoruz. Sizin goruslerinizi benchmark olarak aliyoruz. Bir sonraki siparistede urunun sarj aletini yuksek kaliteli bir sarj aleti ile yenileyecegiz. Hem bozulmayacak, hemde hizli sarj olacaktir. Unutmayin ki amacimiz fiyat/performans urunu ortaya cikartmak.Yorum ve elestrilerinizde lutfen bunu unutmayin. Yenilenen Hometech.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz...

Bu gün bir A 101 de gördüm ama bu yeni seri mi? Şarj aletiyenimidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Ben de maalesef iade ettim. İçime sinmedi üzerindeki sorun ki daha da kötüleşirdi muhtemelen kullandıkça.Sorunu yukarıda biraz anlattım biraz daha açayım ki bu sorunu olup farkında olmayanlara yardımcı olabileyim.

Öncelikle tabletten bayağı memnundum.Atomun ve 2gb ramin bana yetebileceğine dair şüphelerim vardı ama tablet gayet seriydi. Normal kullanımda da hiçbir sıkıntıs yoktu lakin şarja takınca ekran biraz sapıtıyordu. Şöyle ki dokunmadığım yerlere de ben dokunmuşum gibi hreket ediyordu. Özellikle oyun oynarken iki parmak da tabletin üstündeyken sorun yaratıyordu. Adaptör çok ısınıyor ve tableti çok uzun sürede şarj ediyordu(4 saate varan süreler). Neyse önceki tabletimde de böyle küçük küüçük başlamıştı sonradan asus servisinde 3 kez ekranı değişti hala tam olarak adam olmuş değil. Bazen yine sapıtıyor ama hometech tablette olan kesinlikle adaptörden kaynaklanan bir sorun. Sorunu anlatmak için küçük de bir video çektim. A101 dekiler de sağolsun kırmayıp geri aldılar.

https://youtu.be/ADySYQ8x1vA

Ekranın delirmesi durumu, genelde tutarsız güç kaynağı yüzünden olur (Dandik şarj aleti ). Ürün yeniden magazada alınmalı mı sizce hocam?

Fiyatına göre güzel tablet hocam. O zaman biraz panikle 2 gün sonra iade etmiştim :) . Şimdi olsa biraz daha uğraşırdım.
    http://www.hepsiburada.com/s-link-sl-130a-5v-2a-universal-tablet-pc-sarj-adaptoru-p-BDUCZLKPC-7255
    Mesela şarj adaptörünün değerlerini hatırlamıyorum 5v 2a ise yukarıdaki adaptör denenebilir.

• üründe ethernet girişi var mı ve 1 tb lık usb taşınabilir hard diski okuyabilir mi :? bu fiyata çok mu şey istedim

amacım fhd film izlemek , digi playden maçları izlemek
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Ethernet girişi yok, Seagate üretimi Samsung 1 TB hard diski okumuştu.

• Konuya daha öncede yazmışım ama o zamanlar ihtiyacım olmayınca vazgeçmiştim 1 ay önce bilgisayar gidince bu tür bir alete ihtiyaç duymaya başladım bakalım eğer bulabilirsem alacağım. Yeni seri olacak sanırım haftaya gelenler.

• Şu an bizim A101 de 400 tl fiyatla var bir adet. 0 kutu. Paraya bakıcaz nolcak

• quote:

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Arkadaşlar cihazda sürekli mac adresi değişiyor tableti her kapatıp açtığımda mac ı yenilemem gerekiyor yoksa nete giremiyorum. bunu nasıl halledebiliriz bir çözümü varmıdır ?

Mac nedir hocam ?

• Sesi berbat ve az diyorlar, sizce almalimiyim ya, teknolojidr şansım iyi gibi ama korkuyorumda :)

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi, o eski küçük fm radyolardakinden biraz daha iyi.Genel kullanımda gayet yeterli bir cihaz.Demek istediğim,internetten tv,youtube 1080p,film 1080p(internetin hızlıysa ve seyrettiğin film, sitelerdeki playerlerde sorun yoksa),Ofis vs gibi ihtiyaçlarını karşılar.Üst düzey oyunları unut.
    Wifi benim cihazda mükemmel çekiyor.Ama dediğin gibi teknoloji birazda şans işi,çürük elma sana denk gelmesin diyede duanı eksik etme
    Korkmana gerek yok,çürük çıkarsa geri iadeli anlaşma yap.Ama bu fiyata şahane bir cihaz ve çok memnunum,hiç sıkıntı çıkarmıyor.Windows 10,Son güncelleme ile yağ gibi çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 14 Ekim 2016; 19:44:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Arkadaşlar cihazda sürekli mac adresi değişiyor tableti her kapatıp açtığımda mac ı yenilemem gerekiyor yoksa nete giremiyorum. bunu nasıl halledebiliriz bir çözümü varmıdır ?

Mac nedir hocam ?

MAC adresi, (İngilizce Media Access Control, yani Ortam Erişim Yönetimi) bir bilgisayar ağında, bir cihazın ağ donanımını tanımaya yarar. Örneğin, sizin bilgisayarınızda modeminizin ve ağ kartınızın kendine özel birer MAC adresleri vardır. Bu bilimsel tanımı.
    Kısaca anlatmak gerekirse Bazı modemlerde mac koruması da oluyor donanımın mac adresini de kaydediyor ve mac adresi farklı olursa bir donanımda, ağa bağlı olmana rağmen internet bağlantısına erişemiyorsun. Mac adresini güncellemeni , donanımı tekrar modeme tanıtmanı istiyor. Ve bu durum bende hala mevcut. Ben ortak bir ağ kullanıyorum. Bir kullanıcı adı verildi bana ve 5 tane donanıma kadar bağlayabiliyorum bu kullanıcı adına ( yani demek oluyorki 5 donanıma kadar kullanma hakkım var) Ama tableti kapa aç yapışımda mac adresi sürekli değiştiği için sürekli tablet adı altındaki mac adresini yenilemem gerekiyor.

çalıştır'a cmd.exe yaz ve ipconfig -all yaz. orada Kablosuz ağ bağlantısı/ Wireless Network Connection yazar bunun altında fiziksel/physical adres yazar. Sende buradan kontrol edebilirsin. eğerki aç kapada bu farklı görünüyorsa ozaman sendede aynı sıkıntı var demektir. Ama ortak bir ağ kullanmıyorsan genelde başın ağrımaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WuLKaS -- 14 Ekim 2016; 21:26:01 >

• quote:

Şu an bizim A101 de 400 tl fiyatla var bir adet. 0 kutu. Paraya bakıcaz nolcak

Satılmaya başlandı mı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Katalogfa yok ama vardi. Alamiycaz gibi. Gerektr yok aslinda 2 pc var biri cop ama

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Katalogfa yok ama vardi. Alamiycaz gibi. Gerektr yok aslinda 2 pc var biri cop ama

Bugün A101in önünden geçtim aklıma geldi sorayım dedim ama daha gelmemiştir diye vazgeçtim. Keşke sorsaydım bizim burada 2 şube var zaten kesin satılmıştır hepsi.

• tabletin dokunmatiği üst 2 noktadan tıklıyor gözüküyor. Sorun sizce nedir? Geçici olarak ekranı pasif hale getirebilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.