Şimdi Ara

holly animorun olayı nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • smite hammer gibi int priest silahı olamaz atagı düşük ve mp recovery
    resistleri icin alınmaz magelere karşı etkili resistleri yok resist icin lycoan hammer alınır.
    hp bonusu icin alınmaz cok az hp veriyor onun yerine lobo hammer alınır.

hadi diyelim bf kapalı ve bu sebeple fiyatı inmiyor. ama amaca göre daha ucuza itemler alınabilinecekken niye fiyatı bu kadar yuksek. Gırakonda son bir ayda ilk defa merchantta bir holy animor gordum +6 sı 10gb

acaba repel physical attack işe yarıyorda ondan mı bu kadar degerli diye düşünmeye başladım. ama o ozelligin aktif olmadıgını solemişlerdi daha önce bizzat deneme şansım olmadı hiç. bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

• dusuk lvl de icin hp si bisey vermeyebilir. bnm 80 lvl priestimda holy animor+6 ile lobo+7 arası da 20-25 can oynuyordu. ayrıca repel de calisior

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurotrip -- 20 Ekim 2008; 12:01:31 >
  • Ardreamda Takılan Bir Priest Silahı Olduğu İçin + Çok Hoş Görünüyor Bence
  • düşürme olasılığı zor ve zahmetli bir şekilde fragment toplandığı için
  • Defans
  • o repel atagın aktif olamdıgını kim söyledi çatır çatır çalışıyor bi elinde +8dol bi elinde +8holy olsun sonra gör peşinden w+rskil yapan adamın hpsini
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

Defans

+1
  • repel atak ne ıse yarıokı :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsliyim

repel atak ne ıse yarıokı :D

düşmanın sana yaptığı atak damagenin bir kısmını tekrar düşmana geri gönderiyo yani adam seni kesmeye çalışırken kendi damagesinden ölebilr
  • Eline bi holy bide dol 7 al sana dalanlara seri seri 200+ dmgden fazla atak yaparsın otomatik olarak can götürüyor yani.
  • ben priestim şu an bp yim ama int ken holy kullanıyordum ve laycaondan dha çok memnun kalmıştım amgeler ztn vuramıyor resist çok lazim deil donma olayı felanda çok rhatsız etmiyor ama 20 def i bırak 5 def bile vermior hiç bi silah bide repel var zaten ap ayrı bi durum verdigi resitler eziq resitler ama bende resist basıordm kendime 240 curse resist oluordu 1000 de 1 scream yiyodm süper :) holy animor 4 ever
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaancix

quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

Defans

+1

evet dikkat etmemişim defans + sıda var mıs +6 holy animor 20 defans veriyor. bf açılırsa fiyatı biraz düşer ama sanırım lugi avedon holy animor gibi bf itemlerini merchantta bulmak imkansız bu gunlerde

• quote:

Orjinalden alıntı: ryatsu

smite hammer gibi int priest silahı olamaz atagı düşük ve mp recovery
    resistleri icin alınmaz magelere karşı etkili resistleri yok resist icin lycoan hammer alınır.
    hp bonusu icin alınmaz cok az hp veriyor onun yerine lobo hammer alınır.

hadi diyelim bf kapalı ve bu sebeple fiyatı inmiyor. ama amaca göre daha ucuza itemler alınabilinecekken niye fiyatı bu kadar yuksek. Gırakonda son bir ayda ilk defa merchantta bir holy animor gordum +6 sı 10gb

acaba repel physical attack işe yarıyorda ondan mı bu kadar degerli diye düşünmeye başladım. ama o ozelligin aktif olmadıgını solemişlerdi daha önce bizzat deneme şansım olmadı hiç. bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

1: Atagı cidden gzl
    2:Göruntu cok hoş
    3:HP weridgi için 80 lvl priestte super derecede HP verio
    4:Psycall atack war ve işe yarıo(DOLde de dwar) Ki crtick vuran bir asas 3k atarsa ona gore damage yer xD
    5:Defance verioki(herkes defance istio) 20 def verio +6 sı
    6:Resistance de verio(ama cured curse-posion resist felan verio scream ve shock sutun da işe yarıo)

Simdi gelelim smiteye:

1:Ap için smite iyi bir secenek
    2:HP de verio (Ama lobo ve holy kdr vermio)
    3:Görüntü cok hoş

Lobo:
    1:Lr resist
    2:MP rec(Ama 1 işe yaramıo eger adam vurussan ki ap si dusun cok iyi vuramıosun)
    3:COK FAZLA hp verio
    4:Mana verio(İNT bonus)
    5:Dex Magic power verio ne kadar işe yarar bilmiorum

Lycon:
    1:Fll resist
    2:Az da osla HP war
    3:Mana verio
    4:STR ve ap si idare eder
    5:Mp rec war(Cok işlevsel deil)

Şimdi degerlendirme sana kalmıs

• @ Xint
    ilgin için teşekkur ederim. Güzel özetlemişsin

80 lvl priestte bir hp bonus kaç hp verir. 70 lvl de sanırım 13-14 veriyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.