Şimdi Ara

Hızlıal ve hepsiburada htc 8x 599 tl ( 50tl çek + 50 tl wp) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
8
Favori
32.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • moto g şu an ağır basıyor ama biraz daha düşüneyim. Ben pttcell kullanıuorum avea alt yapılı o kodu alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

güle güle kullanın

cam filmi kenarlardan şiştimi ?

hangi marka cam filmi aldınız

evet kenarları malesef tam oturmadığından camın şeklinden dolayı kenarları sanki bir sınır çizgisi oldu.şuan için bir sorun teşkil etmiyor. buna göre aldım filmi ama hepsi öle sanırsam. ben kılıfla beraber aldım yanında 3 kılıf hediyesi vardı.Ancak kılıf bu telefona uygun üretilmemiş satıcıya söyledim satıc ıdaekran filmleri hediyem olsun deyıp paramı gerı ıade etti. Ancak filmler mat parlak değiller. ben şunu sipariş etmiştim (http://www.sanalpazar.com/Htc-Windows-Phone-8x-Sert-Rubber-Siyah-Kilif-3film__isp6310748 ) ama dediğim gibi gönderilen kılıf resimdeki gelmedi. Bu arada yanında gönderdiği ekran filminini markası "MY COVER" ve yanında( 8x - matte) yazıyor.telefona uygunluğu ve cinsi yani.

Ayrıca şu kılıfları sipariş verdim cuk oturdu.. (http://www.sanalpazar.com/Htc-Windows-Phone-8x-Sert-Kaucuk-Kilif-Beyaz__isp14578244) ve (http://www.sanalpazar.com/Htc-Windows-Phone-8x-Sert-Plastik-Kilif-Fusya__isp17157837) telefonu hanıma aldığımız için sarı renkliydi fuşya güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 2 Temmuz 2014; 15:31:34 >

• kalmamışsanırım hızlıalda.
  • Arkadaşlar merhaba

Ben henüz yeni sürüme geçmedim eski sürüm yani 8 deyim
    Windows lu bir telefonu yeni kullanmaya başladım.2 sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

1.Telefon ekranındaki bir görüntünün fotosunu çekip paylaşamıyormuyuz? Yani bir internet sayfasında gezerken o sayfanın print screen resmini alamıyor muyuz?
    2. sorum evimde telefonum evdeki modeme wirelles bağlanıyor.Ancak operetörün internetinden yediğini düşünüyorum. Çünkü 1 yıldır ilk kez 4gb aylık kotam tükenmek üzere.Eski telefonum ve android de yarısını bile bitiremiyordum .Eve gelince wirellese telefonum bağlandığında yaptığım işlemlerin operatörden mi yoksa wirelles den mi kullandığını nasıl anlarım.Operatorun internetini geçici olarak kapamayı bulamadım.Böyle bir seçenek var mı?

Yanıtlarsanız sevinirim
  • bu telefonuu bu fiyatlara alabileceğim yer var mıdır?
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    1.ortadaki windows tuşu ve yukardaki kilit tuşuna aynı anda basarak ekranın fotosunu çekebilirsiniz
    2.ayarlardan veri bağlantısını kapatın.bu şekilde operatorun internetinden yemez wifi ile rahatça kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Tekrar satışta almak isteyenler bitmeden acele etsin:http://www.hepsiburada.com/liste/htc-windows-phone-8x/productDetails.aspx?productId=telcephtcw8x&categoryId=371946

25 TL WP
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Yine bitti

Sepete ekledim 5- 10 dakikalık bir kararsızlık yaşadım . Tam karar verdim alışverişi tamamla dedim sepetiniz boş dedi
  • arkadaşlar temiz alıp satmak isteyen varsa özel mesajla ulaşırsa sevinirim
  • Hızlıal'da o gün bu gündür birdaha stok'a girmedi sanırım
    Geçici olarak temin edilemiyor yazıyor ne zaman baksam

• 3g görüntülü konuşma yok bu telefonda onun haricinde iyi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

Hızlıal'da o gün bu gündür birdaha stok'a girmedi sanırım
    Geçici olarak temin edilemiyor yazıyor ne zaman baksam

Öyle yazıyorsa çok zor bir daha stoğa girmesi

Müşteri Hizmetlerine yazın, talep olursa tekrar temin ederler.
  • Bu fiyata kesinlikle kaçırılmaması gereken bir telefon arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElfenLaid

Yine bitti

Sepete ekledim 5- 10 dakikalık bir kararsızlık yaşadım . Tam karar verdim alışverişi tamamla dedim sepetiniz boş dedi

Çabuk bittiğine göre bence iadeleri satışa koydular.
  • hecek H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Bu arada telefon bu fiyat için gerçekten başarılı
    Daha evvel ki telefonum sony xperia neo v serisi idi.3 yıllık olmuştu sanırım
    İphone 5s e gücümüz yetmiyordu androidden de illallah etmiştim

Bu telefonu geçici olarak aldım eskisi epey pert olunca
    Ancak hiç geçici gibi olmayacak epey kullanırım. En az 2 yıl :) zaten garantisi bitmeden bir ürünü hayatta atmam

Ekran boyutu çözünürlüğü ve arka kamerasının kalitesi gayet iyi. Ön kamera cacık :)
    Görünüş tasarım ve sağlamlık olarak ta beğendim
    Windows çok korkutuyordu. Androidden kesinlikle daha iyi elbette geliştirilmeli .Ancak hiç donmadı hiç salak bir durum sergilemedi
    Sarjı az gidiyor diyenler hikaye.Genel akıllı telefonlarla aynıdır.
    Ses kalitesi iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: ElfenLaid

Yine bitti

Çabuk bittiğine göre bence iadeleri satışa koydular.

Gri sarı rengi çok hoşmuş

• Tekrar satışta , california mavisi 629TL
  • gri sarı yokki bu telefonda
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.