Şimdi Ara

HIZLIAL.COM dan KLİMA ALIRSAN....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlıal.com'dan 1 adet Samsung boracay 12000 BTU LUK klima aldım.2 gün sonra teslim edildi.Yetkili servis kurulum için geldi.İş yerimden zar zor izin alarak eve gittim.Fakat firmanın yanlış boru seti göndermesi sebebi (9000 btu luk klimanın boru seti ) ile kurulum yapılamadı. Aynı gün değişim formu doldurup, boru setini kendilerine gönderdim. 12 haziran tarihinden beri, orada bulunan yetkililerle defalarca konuşmama rağmen hala doğru boru setini bana ulaştırmadılar.. Bugun onlar için son gün eğer bugun ürünü bana kargolamazlarsa, Yarın Ümraniyedeki depolarına gidip, bana hala göndermedikleri BORU yu BOYUNLARINA DOLUYACAĞIM yemin ettim..

Bu durum sadece benim başıma gelmemiş aynı durumdan mağdur arkadaşlarda var. Size tavsiyem HIZLIAL sitesinden kesinlikle klima siparişi vermeyin benim gibi yanarsınız...

HIZLI AL YANLIŞ GELSİN .COM...

• Merhaba arkadaşlar

2 gün önce boru seti sonunda elime ulaştı. Bugun montaj için servisden arkadaşlar geldi. bİR baktık Gene bana YANLIŞ BORU SETİ göndermişler

Ben sizce bu HIZLIAL için ne yapmalıyım. YAZIKLAR OLSUN DİYORUM.

8 Haziran da elime geçen klimayı hala montaj yaptıramadım...
  • Geçmiş olsun, bu tür eşyaların her zaman elden alınması taraftarıyımdır, her ne kadar sanal alışverişi sevsemde.
  • ben 3-4 sene önce Samsung inverter almıştım Hızlıal dan.Hem kargolama hemde müşteri iletişimi çok iyiydi.Ürün sorunsuz tarafıma ulaştı Montajıda sıkıntısız geçti.Sanırım sizinki yogunluktan dolayı bu şekil oldu malesef.Umarım en kısa zamanda dogru ekipman elinize ulaşır.
  • Sabır diliyorum.

Şu alttaki mesajı okuyunuz ve 12 binlik hortumun ölçüsünü hızlıaldaki elemanlara söyleyiniz ve boru çaplarını ölçüp göndersinler.

Boracayların yanında gelen boruların ağız ölçülerine bakabilirsiniz.

İki çeşit bakır boru geliyor, biri ince biri kalın.İnce boru, tabloda en solda olan 0,635 cm çapında.Anladığım kadarıyla klimanın kapasitesi değişse de ince boru sabit ölçüde geliyor.

Yıldız işaretleri arasındaki 05/07/09 gibi rakalamlar da kalın olan borunun kaç binlik klimaya ait olduğunu göstermek için.

Yani:
    **05/07/09** binlik klimaların kalın borusunun çapı 0,952 cm.
    **12/18** binlik klimaların kalın borusunun çapı 1,27 cm.
    **24** binlik klimanın kalın borusunun çapı 1,588 cm olmalıdır.

Yetkili servis kuruluma gelmeden doğru borunun elinizde olup olmadıgını,çap ölçümü yaparak kontrol edebilirsiniz

HIZLIAL.COM dan KLİMA ALIRSAN....

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Geçmiş olsun, bu tür eşyaların her zaman elden alınması taraftarıyımdır, her ne kadar sanal alışverişi sevsemde.

Kesinlikle katılıyorum...
  • Hızlıaldan bişey almam aldırmam daha.GEçen hafta airfel klima aldım 1357 liraydı.fiyatı makul geldi biraderlerde aldım.ertesi gün aradılar fiyat yanlış yazılmış deyip iptal ettiler . Adamların hatasını bana çektirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

ben 3-4 sene önce Samsung inverter almıştım Hızlıal dan.Hem kargolama hemde müşteri iletişimi çok iyiydi.Ürün sorunsuz tarafıma ulaştı Montajıda sıkıntısız geçti.Sanırım sizinki yogunluktan dolayı bu şekil oldu malesef.Umarım en kısa zamanda dogru ekipman elinize ulaşır.

Hocam mesajınızdaki koyu kısım olmasa samimice yazılmış bir iyi niyet mesajı diyeceğim. Ancak özellikle malesef kelimesini eklemeniz direk hızlıal ın elemanı olduğunuz izlenimi uyandırdı bende. İlginç!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

quote:

Orijinalden alıntı: loko

ben 3-4 sene önce Samsung inverter almıştım Hızlıal dan.Hem kargolama hemde müşteri iletişimi çok iyiydi.Ürün sorunsuz tarafıma ulaştı Montajıda sıkıntısız geçti.Sanırım sizinki yogunluktan dolayı bu şekil oldu malesef.Umarım en kısa zamanda dogru ekipman elinize ulaşır.

Hocam mesajınızdaki koyu kısım olmasa samimice yazılmış bir iyi niyet mesajı diyeceğim. Ancak özellikle malesef kelimesini eklemeniz direk hızlıal ın elemanı olduğunuz izlenimi uyandırdı bende. İlginç!!

yanlış izlenim edinmişsiniz.Alışveriş son zamanlarda Şans işi oldu.Piyango size vurunca sürekli problemli Alışverişler yaşayabiliyorsunuz Malesef.Benim hızlıal dan aldıgım Klimada sorun çıkmadı.Şans işte.

• Bende dün hızlıaldan samsung klima siparişi verdim umarım pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLaL !

Bende dün hızlıaldan samsung klima siparişi verdim umarım pişman olmam

Kaç btu aldınız invertermi düzmü aldınız..?
  • Aldığım klima inverter değil, dikkat edilecek husus, boru seti kutusunun yazılarının rengi eğerki benim gibi 12 000 btu luk klima alırsanız kutunun yazıları kırmızı olması lazım. eğer mavi ise yandınız , 9000 btu luk klima boru seti gelmiş oluyor..

Birde arkadaşlar enteresan bir durumla karşılaştım diğer markalarda var mı bilmiyorum arçelik ve bosh da yok, servisden gelen arkadaşlar elektrik bağlantısını yapmadığını söyledi, hemen Samsung çağrı merkezini aradım durumu söylediğimde, evet elektrik bağlantısı yapmıyorlarmış. Çok komik Peki dedim klimayı nasıl test edeceğiz sorusuna, sorumluluk almak istemediklerinden bahsetti..YORUM SİZİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salenko -- 24 Haziran 2012; 15:32:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salenko

Aldığım klima inverter değil, dikkat edilecek husus, boru seti kutusunun yazılarının rengi eğerki benim gibi 12 000 btu luk klima alırsanız kutunun yazıları kırmızı olması lazım. eğer mavi ise yandınız , 9000 btu luk klima boru seti gelmiş oluyor..

Birde arkadaşlar enteresan bir durumla karşılaştım diğer markalarda var mı bilmiyorum arçelik ve bosh da yok, servisden gelen arkadaşlar elektrik bağlantısını yapmadığını söyledi, hemen Samsung çağrı merkezini aradım durumu söylediğimde, evet elektrik bağlantısı yapmıyorlarmış. Çok komik Peki dedim klimayı nasıl test edeceğiz sorusuna, sorumluluk almak istemediklerinden bahsetti..YORUM SİZİN

yakında Montajıda size ait derseler hi. şaşırmayacagım.Ürünü satayımda ne olursa olsun mantıgı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat6363

quote:

serhat, ne iş şimdide samsungcumu oldun:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9köy

quote:

quote:

ses şikayetleri

performans kayıplar olunca samsung tövbe olacak

buzdolabı tamam, tv tamam, belki çamaşır makinesi oke, ama klima asla samsung olamaz

samsung markasının 40 fırın ekmek yemesi lazım en son çare

midea bile 10 basar

• quote:

quote:

12 btu düz aldım malum urfa sıcağı 9 btu az gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiLaL ! -- 24 Haziran 2012; 20:43:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Antika.

quote:

quote:

quote:

ses şikayetleri

performans kayıplar olunca samsung tövbe olacak

buzdolabı tamam, tv tamam, belki çamaşır makinesi oke, ama klima asla samsung olamaz

samsung markasının 40 fırın ekmek yemesi lazım en son çare

midea bile 10 basar

Bizde 12 lik samsung boracay var midea'yı şunu bunu bilmem ama sıcağa 10 bastığını somut olarak görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: salenko

Aldığım klima inverter değil, dikkat edilecek husus, boru seti kutusunun yazılarının rengi eğerki benim gibi 12 000 btu luk klima alırsanız kutunun yazıları kırmızı olması lazım. eğer mavi ise yandınız , 9000 btu luk klima boru seti gelmiş oluyor..

Elektrik hattınız hazırsa bağlarlar ,test etmeden cihaz kuruluma okey mi verilirmiş.

Bizim samsung boracay için eletrik hattı hazır değildi, uzatma kablo attım onunla test ettiler, özelliklerini tek tek gösteriyolardı.Sıkıldım, tamam dedim elektronik aletlerle aram iyidir ben hallederim.Kısa kestik

Bunun dışında elektrik hattını nereden çekeceğime kadar fikir verdiler,derli toplu olması açısından.Ve hattın duvarın arka yüzüne gçmesi gerekiyordu, duvarı delelim şimdiden dediler.Onu da ben hallederim dedim.Bu kadar ilgiliydiler yani.

• samsung'un yeni serisi çıkmış: CRYSTAL

Ne kadar da gürültülü çalışıyor değil mi (?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemenncee -- 25 Haziran 2012; 12:49:49 >
  • quote:

quote:

quote:

Selam abi samsungcu falan deilim abi ...Abi bu arada klimam 24 saatte 12 kw yakıyor 26 derece oda sıcaklığında klimamda sorun yok..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.