S

Teğmen
21 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar

Lenovo İdeapad s400 Fn +F2 ile bios 'a girmek istediğimde Yüksek şekilde bippp sesi geliyor ve herhangibir işlem yapamıyorum.

Bu neden kaynaklı olabilir?

Not: Laptop u açtığımda masaüstüne gelmedi, bende format atmak istedim fakat bios a giremiyorum..
Merhaba Arkadaşalar

Yakın zamanda DDR4 sistem topladım sistemime 2X8gb DDR4 2666MHz dual ram aldım. Anakartım Asus Z179i pro. Sorunum Bu ramlarin 2 sini aynı anda taktığımda mönitör e görüntü gelmiyor. tek taktığımda sıkıntı yok. her iki ram i de tek tek taktım denedim RAM lerde arıza durumu da yok. Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir??

- 2X8 gb takılı iken; monitöre görüntü gelmiyor, klayyenin Caps Lock- Num Lock tuşları aktif olmuyor( Windows masaüstüne gelmiyor )

- Sadece 8 gb takılı iken herhangibir sıkıntı yok.

Konu ile ilgili tecrübelerim ;

İlk önce 8 gb takılı iken sistem sorunsuz çalışıyor, sistemi kapatıyorum diğer ram i ekliyorum ozaman 16 gb dual çalışıyor ve herşey normal, Pc ile işim bittikten sonra PC nin fişini çekiyorum, ertesi gün geldiğimde sorun devam ediyor. gene tek ram ile pc yi başlatıyorum, sonra diğer ram i ekliyorum
Merhaba Arkadaşlar

Rekabetçi maçda ısınma esnasında veya maç esnasında maçı terkettiğimizde ceza alıyoruz. Peki yenilgi sayılıyor mu?

Yani serimiz bozulur mu?
Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 3 aydan beri CS: Global offensive oynuyorum.

Sorum şu.. Bazı kullanıcalarda gördüğüm, Anka Operasyon jetonu, Bravo operasyon jetonu vb.. jetonlar ne işe yarıyor ve nereden satın alınabiliyor. Şuaralar Breakout operation jetonu satılıyor 5.66 dolar'a bu jetonu almalımıyım ne işe yarar? Yardımlarınız için teşekkürler..

not: Bahsi geçen jeton dan 2 veya daha fazla alma imkanı var neden? belirli kullanma süresi mi var??
Arkadaşlar teslim alan var mı?

MONSTER® Q63MS-17627 17.3"
Hızlıal.com'dan 1 adet Samsung boracay 12000 BTU LUK klima aldım.2 gün sonra teslim edildi.Yetkili servis kurulum için geldi.İş yerimden zar zor izin alarak eve gittim.Fakat firmanın yanlış boru seti göndermesi sebebi (9000 btu luk klimanın boru seti ) ile kurulum yapılamadı. Aynı gün değişim formu doldurup, boru setini kendilerine gönderdim. 12 haziran tarihinden beri, orada bulunan yetkililerle defalarca konuşmama rağmen hala doğru boru setini bana ulaştırmadılar.. Bugun onlar için son gün eğer bugun ürünü bana kargolamazlarsa, Yarın Ümraniyedeki depolarına gidip, bana hala göndermedikleri BORU yu BOYUNLARINA DOLUYACAĞIM yemin ettim..

Bu durum sadece benim başıma gelmemiş aynı durumdan mağdur arkadaşlarda var. Size tavsiyem HIZLIAL sitesinden kesinlikle klima siparişi vermeyin benim gibi yanarsınız...

HIZLI AL YANLIŞ GELSİN .COM...
Merhaba Arkadaşlar

Aşağıdaki iki klima arasında kaldım sizce hangisini almalıyım,

BAYMAK ELİTE KLİMA 12.000BTU/H DUVAR TİPİ

Samsung BORACAY AQ12TSMNAND 12.000 Btu 410 Gazlı A Enerji Split Klima
Merhaba Arkadaşlar

16 metrekarelik yatak odam için 7000 btu lık arçelik 70110 modelini almak istiyorum.. nasıl olur sizce. DURUMA GÖRE BU AKŞAM SATIN ALICAM

NOT: SADECE YILDA 2.5 AY SOĞUTMA AMAÇLI KULLANICAM..

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Tekrardan Merhaba

ürün dün akşam elime geçti.. Servisden gelen arkadaşlar çok titiz (nerdeyse montajdan sonra odayı temizlediler :) ) ve sorunsuz şekilde montajı yaptılar..

Klima ile ilgili olarak fan ayarını en sona getirdiğinizde bir miktar ses geliyor fakat rahatsız edici düzeyde değil. soğutma işlemi ise fiyatına göre çok çok iyi bence . odamın durumunu aşağıda yazıyorum, sizde buna göre hareket edebilirsiniz..

ODA : 16 METRE KARE ve çatının sıcaklığında bi şekilde etkileniyor..

GÜNEŞDEN ETKİLENME DURUMU : SAAT 14:00 dan sonra odaya güneş vurmuyor (aksi olsa idi 9000 btu luk alabilirdim fiyat farkı 400 tl farkediyor)

ARKADAŞLAR BENCE ENERJİ TUKETİMİ ve FİYAT /PERFORMANS AÇISINDAN BU KLİMAYI TAVSİYE EDERİM (EĞER STOK SORUNU ÇÖZÜLMEDİYSE )...
Arkadaşlar Gigabyte HD6850 O.C ekran kartınımı önerirsiniz yoksa Zotac GTX 465 mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar....
Merhaba Arkadaşlar

Şuan Elimde 2 gun önce vatandan aldığım AirTies 5440 modem var ve 3 Katlı binanın en üst katında kullanmak istiyorum gerekli ayarları yaptım fakat 1. kat için sinyal sorunu yaşıyorum 2 kat da sinyal fena sayılmaz ama kopukluklar yaşanabiliyor. Aşağıda bazı durumla mevcut bun durumlara göre yardımcı olabilirmisiniz ??

1 -) Modem mutlaka 3. katta kalmak zorunda

2-) 3'cü katta modemi bulunduğu odadan başka bir odaya alamam.

---- ZyXel marka P660HN -F12 kodlu bir ürün bugun dikkatimi çekti ve Şuan ki modemden farklı olarak antenleri çıkabiliyor. Acaba diyorum bu modemi alıp birde güçlü bir anten taksam 3 katta da sorunsuz sinyal alabilirmiyim.

Yardımlarınız bekliyorum arkadaşlar Duruma göre Modemi Cumartesi veya Pazar günü İzmitteki Vatan da değiştircem...

Saygılar....
Hakkında
Meslek: TASARIMCI
İlgi Alanları: cad/cam/cae - pc donanım
Forum İkinci El İmzası:
Referans: MENEME2002, mkoyuncu @ öztin @ toshieee @ sinan70 @ semih_kelleci @ fotifoti @ mikail13 @ Emrah_Tr @ beyyin @ comanchee @ Authority @ aRDaa @ speedy35 @ leren @ huso @ EXPANDER @ papagan @ caglar_22 @ ersanersan1981 @ number_oen @ iorfa @ thxdolby @ gkntr @ yalnızkral @ K0rkunc @ yavuz2020 @ killuminati @ nessu @HATUKAY @ asm1303 @ azelea öztin @ bukowski @ egungorler @ rommy6719 @ IeVeN @ monq @ hiickimse @ turxboy @ ozgboy @ tiCCky @ Dogukan3535 @ ünaL® @ farukxtm @ Abdurrahman HacıKerimoglu @ R@N @ uneura

İLETİŞİM İÇİN ; :salihbaris_@hotmail.com
tel: 0542 257 49 76

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 456
İkinci El Bölümü Mesajları: 257
Konularının görüntülenme sayısı: 89.592 (Bu ay: 78)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.