Şimdi Ara

Hız ve Ping Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi pazarlar arkadaşlar. Bir süredir hızım çok kötü. Normalde 14-15 mbiti bulan hızım. 1 aydır 9-10 u geçmiyle. Ping te çok yüksek. Turknete iki defa arıza kaydı bıraktım. Ama halen çözülmedi. Sanırım turkneti iptal edeceğim. Can sıkıcı olmaya başladı bu muhabbet.

Hat değerlerim ekte mevcut.

Hız ve Ping Sorunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hızınız 12mbps'ye sabitlenmiş galiba. Destek kaydı açarak tekrardan 16mbps'ye çıkartılmasını isteyin.

Ping konusuna gelecek olursak günün tamamında mı yoksa belli saatlerinde mi oluyor?
  • Aynı problem bende de var 2 haftadır. Akşam 6 gece 1 arası net bitik. Sözde pazartesiye bu problem hallolacak MIŞ. Yarın düzeltmezlerse anında kapatıp başka ISP'ye geçiyorum.
  • nomadio N kullanıcısına yanıt
    İki defa destek kaydı açtım 16 mbps ye çıkarılsın diye ama daha dönüş yapılmadı. Ping sorunu her zaman mevcut belli saatlerde değil.

• ShinoLexTazy S kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde beklemedeyim eğer çözülmezse kısa zamanda iptal ettireceğim.

• Durum bende de aynı hocam hız 5-6 lara düşüyor. Ping'i hiç sormayın 150-200.
    Twitch bile izleyemiyorum, oto kalitede 160p 360p gidip geliyor, 160p bile donuyor. Yılbaşından sonra piyasanın durumuna göre bende değişeceğim firmayı.
  • RedlEyel kullanıcısına yanıt
    Valla dostum hiç sorma ya. Ucuz ve kotasız ayağıyla milleti çekiyorlar ama hizmet ve kalite sıfır. Ne muhattap olabileceğin bir kişi var ne sorunlarına dönüş yapan kimse. O yüzden bende yeni yılda diğer iss lerin kampanyalarına bakıp ona göre karar verecem. Başka yol bırakmadılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.