Şimdi Ara

HITMAN (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
6.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle veya böyle, oynanır.
  • Yav 150 tl nedir arkadaş ...
  • düşmanı farklı şekillerde öldürme çeşitliliği konusunda dishonored havası sezdim. eğer o şekilde özgürlük sunarsalar gerçekten güzel oyun olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

mp bile olmayan bir oyuna 150 lira istemek....

OOOOOOOOOO mp yok mu oyun çöp o zaman gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

mp bile olmayan bir oyuna 150 lira istemek....

OOOOOOOOOO mp yok mu oyun çöp o zaman gereksiz.

ergen kardeşim ağzımdan çöp diye bir şey çıktı mı ? sen yokken ben hitman oynuyordum oyunun ne olduğunu senden iyi biliyorum...
  • Tr dil desteği var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyungezer'de okuduğum habere göre kutulu versiyonu Aralık 2016'da çıkacakmış yani oyun piyasaya sürüldükten tam 1 yıl sonra.7 bölüm olacakmış oyunda,ilk bölümün bu Aralık'ta çıktığı düşünülürse 2 ayda bir yeni bölüm piyasaya sürecekler gibi görünüyor.Oyun resmen Telltale oyunları gibi episodik bir şekilde çıkıyor yani ve anladığım kadarıyla son oyun gibi hikaye örgüsü falan olmayacak hatta doğru düzgün bir senaryosu bile olmayabilir,sadece suikast yapılıp bitirilen görevler olması olasılığı yüksek.Öyle Türkçe dilin gerekeceği bir oyun değil gibi görünüyor ayrıca.Güzelim seriyi bu şekilde devam ettirerek s.çıp batırmışlar resmen

• güncel
  • Yeni Hitman oyunu 11 Mart 2016 tarihinde, Paris, Sapienza ve Marrakesh'in de dahil edildiği 3 yeni bölge ile satışa sunulacak. Çıkış döneminde 6 hikaye görevine sahip olacak Hitman ayrıca Contracts modunda 800 hedefe ev sahipliği yapacak.

Mart ayında çıkış yapmasının ardından Nisan, Mayıs ve Hazıran aylarında; her ay bir başka görev oyuna dahil edilecek şekilde oyun desteklenilecek. Yeni görevler beraberinde yeni bölgeler, yeni hedefler, yeni gizlenme metodları ve silahlar oyuna dahil olacak. Bu planlara göre Nisan ayında Tayland, Mayıs ayında ABD ve Haziran ayında Japonya, Hitman'in yeni mekanları olacak. Ayrıca Mart ayından itibaren haftalık olarak hem yapımcı IO hem de topluluğun oluşturduğu haftalık yenilenen içeriklerle karşılaşacağız.

Oyunların fiyat/içerik tartışmalarının ayyuka çıktığı son dönemler karşısında yeni Hitman 60$ fiyatı yanı sıra 35$'lık Intro Pack ve 30$'lık Upgrade Pack adı altında parçalar halinde satılacak. Şayet Intro Pack'le oyuna sahip olursanız Mart ayında çıkış yapan tüm içeriklere ve Mart ayı içerisindeki tüm haftalık canlı etkinlikler ve kontratlara erişebileceksiniz. Diğer aylarda yayınlanacak içerikleri de deneyim etmek isterseniz haliyle Upgrade Pack satın almanız gerekecek.

• Ön incelemesi yayınlandı

http://www.merlininkazani.com/Hitman_ON_INCELEME-oyun_oninceleme-84741p1.html

• Beta için teaser trailer yayınlandı.

12 Şubat'ta PS4 PC için ise 19 Şubat'ta başlayacakmış.

• Oyun gereksiniminde Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6870 diye belirtilmiş benim ekran kartım gtx670mx (108.sıra) sizce oyunu yüksek(high) ayarlarda oynayabilirmiyim???Bir de Assassin's Creed® Syndicate oyununun minimum gereksinimler (hitman enter a world of assassination)tamamen aynı mı veya neredeyse Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
    Bana aynı gibi geldi eğer aynıysahttp://www.systemrequirementslab.com/cyri/ bu siteden test ettiğime göre oyunu zar zor çalıştırcam hayallerde yüksek ayarlarda oynamak var ama..Naparsın?Belkide hiç oynayamayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numania -- 8 Ocak 2016; 5:19:09 >

• işallah gta gibi olur
  • Umarım onceki oyun gibi surekli tas atarak arkadan dolanip adam avliyacagimiz bir oyun olmaz

• İnşallah yine Türkçe gelir eğer gelirse oyunu hemen alırım gelmesse 1-2 sene sonra Türkçe yama falan çıkınca oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bashi_Bozuk

işallah gta gibi olur

Sen cok yanlis gelmissin kardes

• Hitman BETA steam preload açıldı. İndirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.