Şimdi Ara

Hitachi 55' 4K TV 2200 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
3
Favori
45.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen bu büyüklükte ve bu özelliklerde 2000 e tv bulursan öp başının üstüne koyyy derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Ne zamandı
  • Bu televizyonda yurtdışından ithal getirilmiş. Bu özelliklerde bu fiyat bence çok iyi
  • İsmaildlgc İ kullanıcısına yanıt
    Vestel yapıyormuş kandırmasınlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FİYAT DÜŞTÜ

Hitachi 55' 4K TV 2200 TL Hitachi 55' 4K TV 2200 TL Hitachi 55' 4K TV 2200 TL Hitachi 55' 4K TV 2200 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Tv yi geldiği hafta almazsanız büyük ihtimal 3-4 hafta sonra 1999 TL ye satılacaktır. Acil ihtiyacı olmayanlar indirime girmesini bekleyebilir.

Söylediğiniz gerçekleşti

Hitachi 55' 4K TV 2200 TL Hitachi 55' 4K TV 2200 TL Hitachi 55' 4K TV 2200 TL Hitachi 55' 4K TV 2200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt_rover -- 16 Ocak 2017; 15:11:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tt_rover

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Tv yi geldiği hafta almazsanız büyük ihtimal 3-4 hafta sonra 1999 TL ye satılacaktır. Acil ihtiyacı olmayanlar indirime girmesini bekleyebilir.

Söylediğiniz gerçekleşti

Klasik A-101 hareketleri

• nere burası
    soyle yola çıksam ankaraya 1100km istanbula 1550 km uzaktayım
    kalırsa alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    İzmir / Menemen / Egekent 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: avastos

quote:

Orijinalden alıntı: gökhan44

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gökhan44

quote:

Ku7000 tavsiye etmem, bazi arkadaslar tavsiye etmis, ku7000 bu tv ile esdegerdir. Ikisi de 50hz panel, samsung yazilim olarak iyi olsa da eldeki donanim belli. 55Ku7000 2200 liraysa alinir eyvallah, ama daha fazla verilmez.

Bu tvyi bilmiyorum, vestel uretimi ise su husus onemli: GORUNTU AYARLARINDA “FILM ALGILAYICI” OLMALI. Bu ayar vestellerde olur. Bu varsa hareketli sahneler sizi üzmez. Bu ayar ya da motion icin baska isimle gecen bi ayar yoksa kesinlikle almayin. Alan/bilen arkadaslar bakabilirse ve deneyebilirse buradan yazsinlar herkes faydalansin.

Bende grundig 55vlx8586 var, teknosadan 2457 liraya aldim, tv arayanlara tavsiye ederim. Hareketli sahneleri basarili. 2800 lira civarinda bulunabilirse butceniz yeterse hitachi yerine 55vlx8586 alin mutlaka...

Butceniz hitachiye yetiyorsa tv alanlarin incelemelerini bekleyin derim, hareketli sahne hususu onemli, bahsettigim ayar yoksa yada verimli calismiyorsa 2200 lira da verilmez cunku...

Üstad cihazın kullanım kılavuzunda görüntü seçenekleri bölümünde film modu diye bir seçenek var.Açıklamasında da hareketli sahneler için daha iyi görüntü diye birşeyler yazmış. Sanırım kastetdiğiniz özellik bu heralde.O zaman alınabilir bir cihaz diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

Hocam film modu baska bir ayar. Karsisinda hareketli sahne yazmasi ya yanlis, ya da ayarin ismi degismis.

Vestelde hem film modu, hem film algilayici var. Film modu tumunde oluyor zaten, film algilayici bazi modellerde oluyor. Ikisi de farkli seyler normalde... Kilavuza nereden baktiniz, ben de inceleyeyim.

https://forum.donanimhaber.com/a101-de-satisa-sunulan-hitachi-55hk6s64t--122819112#122819112

Bu sayfada bir arkadaş paylaşmış 21.sayfada hocam. İnceleyip fikirlerini paylaşırsan ona göre karar vereyim.

Inceledim hocam, benim eski vesteldeki gibi kilavuz.

Film modu dedigim gibi baska bir ayar, 24fps goruntuleri daha iyi islemek icin yapilmis.

Film algilayici ayari maalesef yok.. Bu ayar yok ise hareketli sahneler akici olmayacaktir.. Tv varsayilan olarak bu ayar varmis ve yuksek olarak ayarlanmis olarak uretilmis olsa bile kapatmak istediginizde kapatamiyor olmaniz da dezavantajdir. Kisacasi bu ayarin olmamasi sorun yaratacaktir.

Ben hareketli sahneleri cok onemsedigim icin tavsiye etmem..

Ama anakart mb120 imis, son uretilen kart, hizli ve sorunsuz. Film algilayici da olsaydi tavsiye ederdim, ese dosta da aldirirdim...

Vestel üretiyorsa muhtemel vestel tabanlı yazlım kullanıyordur.

bu manada Sw profile Tv den alınarak düzenlenebilir.

MB120 anakart en güncel anakartlardan biri. DTS , Netflix açılabilir. PVR aktif edilebilir. Film algılayıcı açılabilir.

(Tabi varsayımsal olarak. Tv bende olmadığı ve deneme şansım olmadığı için net değil. )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rfve kullanıcısına yanıt
    Film algilayiciyi sw profileden acsaniz da calismayacaktir. Ben 55ua9300 de denedim, kendim aktif ettim, ayar menuye geldi ama calismiyordu. Yani film algilayici kapali-dusuk-orta-yuksek ayarlarinin tumunde kapali ayardaki gibi calisiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamanda 4K tv alacakların tv de HDR, Hdcp 2.2 portu ve bunun gibi ince detayları da göz önüne alarak doğru seçimi yapmaları lazım diye düşünüyorum.
  • 1999TL'ye Ankara'da satan yer varmıdır acaba?
  • quote:

Film algilayiciyi sw profileden acsaniz da calismayacaktir. Ben 55ua9300 de denedim, kendim aktif ettim, ayar menuye geldi ama calismiyordu. Yani film algilayici kapali-dusuk-orta-yuksek ayarlarinin tumunde kapali ayardaki gibi calisiyor...

Üstad bu film algılayıcı ayarını nasıl aktif hale getirdiniz? Normalde menüde yer almıyor. İzah edebilirseniz bi denemek istiyorum. Teşekkürler

• Bolgesel sanirim ,bursa varmi ?

• gökhan44 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ilk-mesaj-guncel-vestel-hi-level-nexon-seg-telefunken-televizyonlar-icin-yazilim-modlama-ek-ozellik-acma-rehberi--76181412

Bu konuda nevcut... Dts, netflix... vb. Ozellikleri de acip kapatabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 17 Ocak 2017; 10:7:16 >
  • Arkadaşlar bu tv yi alanlar memnun mu ona göre bende almayı planlıyorum

• tüm A101'lerde mi düşmüş arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

tüm A101'lerde mi düşmüş arkadaşlar?

Bizim A101 de de düşmüş yalnız kutunun üstüne kocaman yazarak 2400 den 2200 e indirmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

tüm A101'lerde mi düşmüş arkadaşlar?

Bizim A101 de de düşmüş yalnız kutunun üstüne kocaman yazarak 2400 den 2200 e indirmişler

nasıl ya! :) zaten 2.200 değil miydi :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.