Şimdi Ara

## HIS HD4850 iceq4 TurboX !! ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yarın ekran kartı almaya gitçem, crossfire kurcam TurboX imi beklemeliyim yoksa Turbo alayımmı ?

Turbo alırsam onun saat hızını TurboX inkine getirsem sorun olurmu ?

• Bence bekleme bu gidişle gelceğide yok.Ala iceq4 turboyu bak keyfine

rütbem arttı onbaşı oldum beeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tombombadil_07 -- 3 Ekim 2008; 0:53:04 >
  • bencede yarın bende alıcam turbo beklemeye deymez turbox i
  • Ben de Turbo almayı düşünüyorum arkadaşlar Exa'dan. Toplu alıp indirim yaptıralım
  • ben bugun distributor firmayi aricam...ondan sora karar veririm diyorum...bi bilgi alirsam yazarim tabi buraya...

EDIT:Bu arada his turkiye ye bi mail atmistim...4850 ile ilgili...mailime cevabi HIS markasının Türkiye ve Orta Doğu Satış ve Pazarlama Müdürü verdi (yani kısaca tanıtmıs beyfendi kendisini)... Bana "1 gb" lik 4850 nin bayramdan sonra ulkemizde olacagini soylemişti...ancak duz iceq 4 olacakmıs (625/1986 mhz)....bu da ek bilgi olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oky_the_one -- 3 Ekim 2008; 5:51:24 >
  • 1gb lık alın.
  • turbo alıp,fan hızını arttır ve biraz oc yap al sana turbox niye bu kadar kasıyosunki?
  • bende HIS IceQ4 (625/1986 mhz) var tek kelime ile mükemmel CF i düşünemiyorum bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

1gb lık alın.

1gb lığın o\c kabiliyetini bir görelim, güzelse 1 gb a yönelebiliriz...
  • Git al en güzeli ya bekle bekle nereye kadar
  • Dolar da artmış ya! 20 ytl fark olmuş exa'da düne göre.
  • bugun ben de aldim turbosunu...novadan....bekle bekle nereye kadar
  • Valla bende almayı düşünüyorum ama Toxic ile IceQ4 Turbo arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum
  • Crossfire 4850 gereksiz. Geçen seneki 250$ olan 3870 ler şimdi 125$. seneye 4850nin olacağı da o
  • Bu konu çok konuşuldu ama hangisi ya? Toxic ? IceQ4 Turbo ?
  • @dark energy
    Tabiiki IceQ4 Turbo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark Energy

Bu konu çok konuşuldu ama hangisi ya? Toxic ? IceQ4 Turbo ?

bence de iceq 4...yeni aldigim için demiyorum... forumda okuduklarima dayanarak bunu soyluyorum...nitekim bende bu sebeple iceq 4 aldim
  • sabır taşı oldunuz madem o kadar az daha sıkın bence dişinizi...bence beklemekte fayda war paranızın hakkını daha fazla alırsınız
  • IceQ4 10 numara bir soğutucu zaten 4850nin gücünü biliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.