Şimdi Ara

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
92
Favori
83.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR  [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

evet hocam 2000lik kod dışında diğerleri stokta değil yakın zamanda eklenecektir

Umarım eklenir. Mtc game'de var ama onlar da pahali satiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000lik kod var zaten volkan ama diğerleri yok şuan

500

1000

1500

2500

3500

4000

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam, ben arkadas stok kalmamis deyince hepten tukenmis anlaminda soyluyor sandim.

• volcy123 kullanıcısına yanıt

tek 2000 rupi kalmış 2 kerede alamıyoruz tek başınada bi işe yaramaz hepten tükenmiş diyebilirz yani aslında. yeni oyun çıkış tarihleri zamanı oluyor böyle sadece bizim için değil avrupa içinde uygun fiyat 80€ luk ps5 oyunları hint psnde 60€ ya geliyor. avrupada başka ülkelerdende alan oluyor yani stok kalmıyor bu yüzden bir kaç güne eklenir stoklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 22 Eylül 2021; 13:2:23 >
    india cardlar en ucuz sadece amazon mu var hocam? Var mi baska bildiginiz guvenilir site.

• volcy123 kullanıcısına yanıt

amazon dışında komisyonsuz satan yok. en az komisyon ile satan mtc var birde diğer siterler daha fazla komisyon ile satiyor

• GT_55 kullanıcısına yanıt

hocam tekrar baktımda bizim kod aldiğımiz "Express Games" satıcısının hiç ilanı kalmamış şuan satışta gözüken 2000 lik kart fiziksel kart olarak satan başka satıcı email teslimati gözükmüyor. kesinlikle ondan almamak lazım

Aynen hocam, en iyisi biraz beklemek.

• Arkadaşlar kodların bazıları gelmiş, bilginize.

• qarakedi kullanıcısına yanıt

burası kod satış yeri değil hocam

kardeşlik ve 2.el kısmına ilan verermen lazım. 115 liraya alınabillen kodu kimse senden 125 liraya almaz. Elinde çıksın istiyorsan 100lira yazar koyarsın kardeşlik konusuna 10 lira kâr yapacam diye 1aydır her yere ilan veriyorsun. Yönetime şikayet ettim böyle herkez istediğin yere satış ilanı veremez...

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

burası kod satış yeri değil hocam

kardeşlik ve 2.el kısmına ilan verermen lazım. 115 liraya alınabillen kodu kimse senden 125 liraya almaz. Elinde çıksın istiyorsan 100lira yazar koyarsın kardeşlik konusuna 10 lira kâr yapacam diye 1aydır her yere ilan veriyorsun. Yönetime şikayet ettim böyle herkez istediğin yere satış ilanı veremez...

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR  [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 4 Ekim 2021; 12:52:0 >
  • qarakedi kullanıcısına yanıt

115 TL lik kodu 125 TL yaparak mı yardımcı oluyorsun . Helal olsun koca yürekli insan 🤣

Hocam ilk postta detaylı açıklamışsin ama şunu merak ediyorum. Hint PSN de hesap acarken kullanacağımız mail adresinin nereden alındığı önemli mi? Türk gmail den alınmış mail adresiyle içindeki bilgiler Türk olan bı mail ile Hint PSN den oyun alsak sıkıntı oluyor mu?

• the duderino T kullanıcısına yanıt

mail adresi önemli değil hocam istediği kullanabilirsin

Teşekkür ederim.

• Cuma günü 2 adet 2000 lik aldım ödemede sorun çıkmadı 15 20 dakika sonra kodlar geldi dolar yüksek olduğu için tr psn ile arası azalıyor böyle devam ederse son hindistan alışverişi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.