Şimdi Ara

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
92
Favori
83.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şuan fark azalmış gibi gözüksede tr psn fiyatları güncelleyince kaydadeğer şekilde fark açılacaktır yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk i hint psnden almistim. Sonra iade oldu 3500 rupilik hesaba. O zaman yaparken dogrulama kodu yapmistim. Şuanda sms gelmiyor bu sorunu nasıl cozebilirim.

• Horizon Forbidden West alacaktım TR psn den almak lazım sanırım çünkü 5000 RS 1.079,97 Türk Lirası yapıyor

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    malesef hint psn in bir artısi kalmadi şuan bu kur ile...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Şu anda bu kur ile en ucuz yer tr psn hocam.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

aynen hocam doğru diyorsunuz

aynen öyle ayrıca gift kart alırken banka üstüne koyuyor 1.100 fln olur

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

yerel fiyatlandırma gibi oldu

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

off baya çok oluyor harbi dolar- euro kuru yüzünden neyse byvolcan hocam ile kardeşlik yapıp aldık oyunu ben sec hakkını aldım o pri hakkını normalde oyunları sec hak oynamam ama ona kıyak yaptım HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR  [ANA KONU] 

• hint psn'e dönüş vakti gelmiş..
    son çıkan oyunlar 1200-1400 lira gibi rakamlara eklendi xbox ve steam tarafına TR PSN fiyatları belli değil henüz ama benzer fiyatlar olacaktır.
    örnek bir kaç oyuna bakalım

Hogwarts Legacy --> 4400rupi
    Dead Space --> 4500rupi
    Need for Speed Unbound --> 4500rupi

4500 rupi yaklaşık 1050 lira yapıyor şuan. 1200/1400 rakamların yanında kötünün iyisi diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 10 Kasım 2022; 19:51:56 >
  • Amazondaki kodlarda, sarı olanların diğer beyaz arkaplanlı olanlardan farkı nedir? Üzerinde PS Plus sembolü bulunuyor, bunları yalnızca PS Plus almak için mi kullanabiliyoruz? Oyun satın alınamıyor mu?

• McRae555 kullanıcısına yanıt

sarı olanlar plus abonelik için beyaz olanlarında bazıları fiziksel kart alırken dikkat etmek lazım. ilan başlığında Email Delivery in 1 hour- Digital Voucher Code yazdığından emin olun. resimdeki kartlardan almanız lazım.

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR  [ANA KONU]

• Tamamdir tesekkur ederim hocam. Sanirim 500den kucuk yok. Unbound için 3000+500 yapmak gerekecek

• McRae555 kullanıcısına yanıt

evet en düşük 500 lük kart var

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Hocam peki bu gift cardlar ile uğraşmadan yurtdışında kullanıma açık Papara kartıyla vs alınamaz mı? İzin vermiyor mu alışverişe?

• olay yurtdışına açık kart değil hocam her ülkenin psn i sadece kendi ülke kartlarına izin veriyor. us psn için amerika kartı lazım hint psn için hindistan kartı gibi

• Anladim hocam tesekkurler

• İş bankası bankamatik kartımla alışveriş yapayım dedim. Onayladı 500'lük aldım ilk başta denemek için, kodu da aldım ve psn'de girdim kodu. Ancak benim TL bakiyemde herhangi bir azalma olmadı? :D 1 saat sonra da Amazon'dan mail geldi sizin hesabınızda şüpheli aktivite tespit ettik güvenliğiniz için kapattık 2 saat sonra şifre yenileme maili gelecek falan diye. 2 saat geçti girdim hesaba, geçmiş sipariş yok görünmüyor hiçbir şey. İşler karıştı biraz sanki.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.