Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.265
Cevap
52
Favori
256.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar MINIX in son ürünü olan Neo U1 cihazı satıyorum 2GB RAM 16GB ROM 4K@60fps AMLOGIC S905, ilgilenen arkadaşlar pm atabilir...
  • Şu an piyasada 4K@60 fps, HEVC ve x265 fortmatları en sorunsuz oynatan cihaz hangisi?
  • the wade kullanıcısına yanıt
    nvidia shield
  • Nvidia shild TV box

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the wade kullanıcısına yanıt
    erdal73 kullanıcısına yanıt
    eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Minix u1 getirtmiştim ben ingilterden oda hem görünütü ve hemde ses olarak sorunsuz 4k60fps hevc oynatır....
    Birini kullanıyorum diğerini satıyorum...
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 21 Nisan 2016; 11:30:04 >
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    Sn. civil engineer acaba Minix u1 ile ilgili izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz? Çünkü aşağıdaki linkte Sn. prosecutor
    bu cihazla ilgili sıkıntılardan bahsetmiş.
    Saygı ve selam ile ...
    http://forum.donanimhaber.com/m_112440870/mpage_9/tm.htm
    Merhabalar Sn. civil engineer
    Acaba bu cihaz ile ilgili izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz? Çünkü aşağıdaki linkte Sn. prosecutor
    bu cihazla ilgili sıkıntılardan bahsetmiş.
    Saygı ve selam ile ...
    http://forum.donanimhaber.com/m_112440870/mpage_9/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

nvidia shield

Hocam bende 55hx serisi sony tv var Q10 var Q3 var yeni birde minix U1 var...
    Kodi ile mükemmele yakın görüntü kalitesi alıyorum 1080p de...
    1.Arkadaş altyazı felan bulamamış ama bence o kendi bilgisizliği...
    2. Ses sorunu ses kesinlikle sorunsuz minixin kodi si ayrı ve üzerinde kurulu geliyor hd sesler dahil hepsini pass yapıyor ve sorunsuz...
    3.Görünütünün kötü olduğundan bahsetmiş kesinlikle değil hatta himediadan bile siyah derinliği iyi..
    4.Yerleşik samba sürücüsü var ve çok hizli bir cihaz...
    https://www.avforums.com/review/minix-neo-u1-android-media-box-review.12167
    burada incelemesi var 10 üzerinden 9 puan almış ender cihazlardan biri...
    Bu arada nivida 10 puan almış hakkını yemeyelim...

x265 performansı nasıl? cihazane kadar istiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

x265 performansı nasıl? cihazane kadar istiyorsunuz?

x265 10 bit dahil her formatı oynatıyor...
  • Seko92 S kullanıcısına yanıt
    191€
  • Himedia Q10 pro bekliyoruz tr gelene kadar çinliler yenisini cikaracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde bekliyoruz, cuma veya pazartesi günü promosyonlu satışa (ön siparişli) başlıyoruz.
    Futeko'da veya diğer sitelerde yazan 28 Nisan yazısını dikkate almayın.
    Malesef fabrika ingilizce versiyon olan ürünleri ancak 10 Mayısta teslim edebileceğiniz bildirdi.
    Ülkemize geliş tarihi de çok büyük olasılıkla 15 mayıs.
    Promosyonlu fiyat bilgisi de cuma günü açıklayacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 25 Nisan 2016; 15:11:58 >
  • Himedia Q5 pro fiyatı ne olur, ne zaman TR ye gelir. Q10 pro fiyatı biraz yüksek olacak galiba
  • Değerli arkadaşlar merhaba adım yılmaz

yıllardır film arşivi yaparım ve hep medya oynatıcıların en iyilerini almaya çalıştım (popcorn hour c200 var ama çok zayıf artık) ama ilerleyen teknolojide kafama göre bir cihaz gelmedi 1 ay önce nette rashberry pi3 diye bir cihaz gördüm önce çok dikkat etmedim sonra detaylı bir araştırdım ve karar verip denemek için satın aldım cihaz kart+kutu+sdcar+power olarak satın aldım çokda ucuz fiyatı nette bakarsınız bu fiyata biraz dan söyleyeceklerimi yaparmı diyede çok tereddütlüydüm. cihaz 1 gün içinde elime ulaştı netten indirdiğim bir çok yazılım ile cihazı baya kurcaladım en sonunda NOOBS_v1_9_0 yazılımında karar kıldım bu yazılım çoklu boot özelliğine sahip bu yazılımın içinde openelec kodi mevcut film kısmında bunu kullanıyorum bilgisayar kısmında diğer işletim sistemini neyse lafı uzatmayayım sistemi kurdum kablosuz klavyemide taktım ayrıca samsung akkıllı tv var bunun kumandası ilede kodiyi mükemmel şekilde kullanıyorsunuz any net hdmi cec sayesinde.

başladım filimlerimi test etmeye en zorlu filimleri bile takılmadan ısınmadan çalıştırdı sıra iso filimlere geldi bunlarıda test ettim hiç bir sorun olmadan kolayca çalıştırdı. bu arada bazı eski filmlerde vcd ile mpeg lisansına ihtiyaç olduğunu gördüm hemen paypal ile kod satın aldım 10tl ikisi bir arada ve cihaza girdim artık bunlarda mükemmel oynamaktaydı.

gerçek anlamda bu film arşiv işi ile uğraşan arkadaşlara bu sistemi öneririm gidipte çok yüksek fiyatlar vererek cihazlar satın almayın bu cihaz her durumda her şekilde çalışmakta şuan vazbile geçemiyorum o kadar esnekki filim izlemeye gelen tüm arkadaşlarım hayran kaldı çoğu sipariş etti bile cihaz şuan en iyiyim diyen media oynatıcıların tüm özelliklerini ve de tüm bağlantı şekillerini desteklemektedir.

yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara daha detaylı bilgi verebilirim.

Sistemim:
    Denon 3313ci anfi
    Samsung 55es8000 tv
    Panasonic PtAe 7000 projeksiyon
    Polk rti A9 kule kolon
    Klipsch Sub ve Arka kule kolon
    Butkikker Koltuk Sub sistemi
    Raspberry Pi3 Kodi Openelec oynatıcı
    3mt 1-1 kazanımlı gümüş perde
    4tb 4 adet usb disk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riva69 -- 25 Nisan 2016; 20:57:58 >

• Tamam güzel de o cihazda koaksiyal veya optik çıkış var mı ? Buradan DTS ses iletebiliyor mu ? Bir de görüntü kalitesini görmek lazım tabi...
  • riva69 kullanıcısına yanıt
    DTS ve DD passthrough konusu onemli

Hormetler
  • Sancak Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    X10 Pro ürününde Dolby Atmos ve DTS:X formatları destekleniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

X10 Pro ürününde Dolby Atmos ve DTS:X formatları destekleniyor mu?

Merhaba,

Sorunuz Sancak Bilgisayar'a ancak ben bilgilendireyim sizi . Evet Himedia q10 ve q5 pro serileri dolby atmos ses formatı dahil tüm hd ve standart ses formatlarını desteklemektedir.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.